Skocz do zawartości

Wegry czekaja na nas.


Lucek26

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, chris_66 napisał:

Na Słowacji sporo mobilnych kamer na samochodach mają i sprawdzają na bieżąco. Na węgrzech podobnie

Na Węgrzech rok temu byłem świadkiem jak zatrzymali polskiego kamera kilka kilometrów za granicą z Austrią. Cwaniak myślał, że uda mu się przejechać odcinek do pierwszego zjazdu ale niestety nie wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Węgrzech rok temu byłem świadkiem jak zatrzymali polskiego kamera kilka kilometrów za granicą z Austrią. Cwaniak myślał, że uda mu się przejechać odcinek do pierwszego zjazdu ale niestety nie wyszło.
Kiedyś można było do pierwszej stacji dojechać, teraz przy elektronicznych winietach już tego nie tolerują
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na powrót dokupie.

To teraz czekać za polecanym.

No chyba że się uda jak ostatnio w Łodzi na pabianickiej

IMG_20200722_075137.thumb.jpg.8004cbb43fde07773d84b3e6b05d6bd8.jpg

Przekroczyłem prędkość, wypełniłem odesłałem a oni umorzyli nie wiem czemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacy kurtualni ci Węgrowie - zapomniałem już dawno o wyjeździe, a że musiałem kupić winietkę miesięczną, to przypomnieli mi mailem, że właśnie mi się kończy...


Wszystkie e winiety mają automat do potwierdzenia zakupu i przypomnienie o końcu ważności

A co do kontroli to ważne żeby winieta była, czy dobra czy tańsza to inna sprawa.


Wysłane z telefonu
Witam, 
Czy jest ktoś obecnie na Węgrzech w Tiszaujvaros na campingu? Chciałam dowiedzieć sie jak jest aktualnie z komarami? Odkomarzaja? 
Pytam bo ponoć są straszne, a jedziemy z rocznym dzieckiem. 
Pozdrawiam


Psikają od czasu do czasu. A komary są, ale mało uciążliwe i nie tak liczne jak piszą


Wysłane z telefonu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.07.2020 o 18:24, Funiaki napisał:

Dziękuję 

 

W dniu 27.07.2020 o 18:07, jacek00 napisał:
W dniu 27.07.2020 o 13:48, Funiaki napisał:
a ja poproszę o namiary na coś fajnego w zachodniej części Węgier, z miejscówką pod rodziny z dziećmi.
Celujemy w Sarvar, ale po Waszych wpisach nie wiem co myśleć.
Oczywiście fajnie by camping był przy termach, super gdyby był wliczony w cenę (wracamy jutro wydrenowani po Chorwacji emoji849.pngemoji2957.png), ale damy radę jeśli nie.

Sarvar, Papa. W Sarvarze więcej atrakcji dla dzieciaków. W Papie lepszy kemping

Sarvar faktycznie świetny,  wart polecenia dla rodzin z dziećmi szczególnie. 

My (czyli 2+ 14 i 10 lat) samochód,  przyczepa, prad, miejsca parcelowane z prądem i wodą + wejście na termy w cenie = 59 euro za dobę.

Edytowane przez Funiaki (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.07.2020 o 13:24, Funiaki napisał:

Sarvar faktycznie świetny,  wart polecenia dla rodzin z dziećmi szczególnie. 

My (czyli 2+ 14 i 10 lat) samochód,  przyczepa, prad, miejsca parcelowane z prądem i wodą + wejście na termy w cenie = 59 euro za dobę.

Tydzień temu wróciłem z Berekfurdo za 13 nocy [samochód, przyczepa, prąd 2x dorosły + pies] zapłaciłem 118300 forint co płacąc kartą wyszło niewiele ponad 1500zł i przewalutowanie prawie 50zł. Komary  były dokuczliwe, ale na kilka dni przed wyjazdem pryskali samolotem cały obszar. Obecnie syn tam jest, ale nie pytałem, czy dokuczają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Igor napisał:

Pelso

chwilę musiałem przemyśleć skąd to znam :mlot: mi kojarzy sie z Alsoors :swiety:

jak wygląda kemping po przebudowie :bzik:, zrobili coś z samitarmymi sprawami ? bo budowali jakieś bungalowy czy coś w tym stylu i były plany na modernizację kempu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.08.2020 o 16:08, chris_66 napisał:

chwilę musiałem przemyśleć skąd to znam :mlot: mi kojarzy sie z Alsoors :swiety:

jak wygląda kemping po przebudowie :bzik:, zrobili coś z samitarmymi sprawami ? bo budowali jakieś bungalowy czy coś w tym stylu i były plany na modernizację kempu

Żadnych istotnych zmian. Sanitariaty nie zostały zmodernizowane. Te w zachodniej części zamknięte. Zjeżdżalnie nieczynne - rozbudowa, będzie coś w stylu fured. Chyba dostawili trochę bungalowów. We wschodniej części (chyba za terenem kempingu) budowa apartamentowca czy czegoś takiego. Za placem zabaw jakieś konstrukcje w trakcie prac. W północnej części za boiskiem na końcu części nieparcelowej dużo materiałów budowlanych - coś będą tam pewnie stawiać.

I tak chyba wolimy Pelso niż Balatonfured.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Igor napisał:

Żadnych istotnych zmian

dzięki za informacje, nie bywam po tej stronie balatonu ale jeśli mam możliwość to na 20 sierpnia na fajerwerki do alsoors wpadam (w sumie byłem chyba 4 razy i zawsze było super)

na kempie też dwa razy byłem na krótki odpoczynek po drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.