Skocz do zawartości

Jak zachowujesz się na kempingu?


weekendowyTurysta

Rekomendowane odpowiedzi

Może nie kemping ale sytuacja z plaży typowa dla Januszy. Dużo miejsca wolnego, leżymy już dłuższy czas na kocyku blisko morza. Nagle pojawia się para w średnim wieku. Rozgląda się chwile, po czym rozkładają kilometrowy parawan pół metra od naszego koca, oddzielając nas totalnie od wody i delikatnej bryzy pozwalającej jeszcze jako tako żyć w skwarze. Zasugerowałem klientowi, że mógł jeszcze bliżej przecież mogłem podkurczyć nogi. Zwinęliśmy się po chwili stamtąd bo nie było innego wyjścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie kemping ale sytuacja z plaży typowa dla Januszy. Dużo miejsca wolnego, leżymy już dłuższy czas na kocyku blisko morza. Nagle pojawia się para w średnim wieku. Rozgląda się chwile, po czym rozkładają kilometrowy parawan pół metra od naszego koca, oddzielając nas totalnie od wody i delikatnej bryzy pozwalającej jeszcze jako tako żyć w skwarze. Zasugerowałem klientowi, że mógł jeszcze bliżej przecież mogłem podkurczyć nogi. Zwinęliśmy się po chwili stamtąd bo nie było innego wyjścia.
Ja też mam uczulenie na parawany... Ale pod koniec urlopu zaczęłam się zastanawiac czy jednak sobie nie kupić, bo jak jesteś bez parawanu to można wejść na głowę, a rozbijanie całych parawanowych miasteczek przy linii wody to plaga jakaś. Musisz siedzieć przy samej wodzie żeby pilnować dzieci, a jak masz w drugiej linii to maluchy pouczone żeby nie wchodzić dalej niz do kolana gubią się wracając na koc. Jak ja momentami nie lubię ludzi...

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na kempingu nikt nie chce mówić albo odpowiadać dzień dobry... Ci dziwni wbijają oczy w ziemię a bogate paniska patrzą w dal nikogo nie uważając...

Po wczorajszej odpowiedzi na moje dzień dobry... które brzmiało jakoś....mniam mniam.... i mnie odniechciało się kłaniać. Tylko jak tu się zmusić do bycia chamem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na kempingu nikt nie chce mówić albo odpowiadać dzień dobry... Ci dziwni wbijają oczy w ziemię a bogate paniska patrzą w dal nikogo nie uważając...
Po wczorajszej odpowiedzi na moje dzień dobry... które brzmiało jakoś....mniam mniam.... i mnie odniechciało się kłaniać. Tylko jak tu się zmusić do bycia chamem?
Witam

Coś w tym jest. Czasami to jestem nawet złośliwy i wybijam kogoś z patrzenia w dal lub na buty swoim Dzieeeńńń Dobryyy !!! Podobni są jeszcze Słoweńcy w Chorwacji, oraz Austriacy.

Wysłane z mojego motorola one vision przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Commander napisał:

A na kempingu nikt nie chce mówić albo odpowiadać dzień dobry... Ci dziwni wbijają oczy w ziemię a bogate paniska patrzą w dal nikogo nie uważając...

Nawet oklejeni potrafią nie odpowiadać dzień dobry i udają, że Cię nie widzą ani nie słyszą... ale może to dlatego, że szarówkę wylewają prosto w ziemię i zwyczajnie im wstyd? Takiego "forumowicza" kiedyś spotkałem... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, jacek00 napisał:

 szarówkę wylewają prosto w ziemię i zwyczajnie im wstyd?

My ostatnio byliśmy na jednym kępie, pytam gdzie szarówkę, a Pan w glebę bo susza i trawa kiepsko rośnie,  kopara mi opadła :palacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając to wszystko mam uczucie że jestem na innych campingach. W sumie to nie mam na co narzekać. Aktualnie jestem na Wikingu , wczesniej marudziłem nawet na forum że drogo. W te wakacje bylem na Bachusie w Chmielnie,  Morskim w Łebie , Pod Brzozami , Bartku w Łukęcinie i kończę Dziwnowkiem.  Nigdzie nie spotkałem się z tym o czym piszecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, peja76 napisał:

My ostatnio byliśmy na jednym kępie, pytam gdzie szarówkę, a Pan w glebę bo susza i trawa kiepsko rośnie,  kopara mi opadła :palacz:

Wbrew pozorom miał trochę racji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Commander napisał:

A na kempingu nikt nie chce mówić albo odpowiadać dzień dobry...

U mnie na szczęście jeszcze gadają ;) . Może dlatego, że to kemping nie pierwszoligowy i więcej tekstylnych niż skorup rozłożonych. Nie muszą pilnować kasy wypadającej z kieszeni to i dzień dobry mogą odpowiedzieć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jacek00 napisał:

Nawet oklejeni potrafią nie odpowiadać dzień dobry i udają, że Cię nie widzą ani nie słyszą... ale może to dlatego, że szarówkę wylewają prosto w ziemię i zwyczajnie im wstyd? Takiego "forumowicza" kiedyś spotkałem... 

Ja już sobie dałem spokój z oklejonymi, bo...

Przyczepa świeżo kupiona z naklejką...

Przyczepa od szwagra pożyczona....

Tak zalogowałem się parę razy na forum ale tak nie zaglądam a naklejkę mam dla zniżek...

 

Więc ?...

Zestaw mam charakterystyczny. Jak ktoś chce to podejdzie, zawsze mam czym poczęstować i o czym pogadać...

Sam się zastanawiam z tą szarówką....bo, prawie wcale już nie gotujemy. Woda tylko z umycia rąk po wc lub opłukaniu warzyw. Po 3 dniach stania w baniaku z 5 litrów. Więc.... gryzę się z tym podkładaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Commander napisał:

Ja już sobie dałem spokój z oklejonymi, bo...

Przyczepa świeżo kupiona z naklejką...

Przyczepa od szwagra pożyczona....

Tak zalogowałem się parę razy na forum ale tak nie zaglądam a naklejkę mam dla zniżek...

 

Więc ?...

Zestaw mam charakterystyczny. Jak ktoś chce to podejdzie, zawsze mam czym poczęstować i o czym pogadać...

Sam się zastanawiam z tą szarówką....bo, prawie wcale już nie gotujemy. Woda tylko z umycia rąk po wc lub opłukaniu warzyw. Po 3 dniach stania w baniaku z 5 litrów. Więc.... gryzę się z tym podkładaniem.

Kilka campingów w tym roku sugerowało lać pod siebie, nie ma co do zrzutu nosić. Niby susza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.