Skocz do zawartości

Jak zachowujesz się na kempingu?


weekendowyTurysta

Rekomendowane odpowiedzi

No i mam nowych sąsiadów. Oklejeni i K.pl i CT. Rozbili się na 2 kampery zastawiając namioty i przejście do toalet przy prawie pustym kempingu. Łażą, chodzą zaglądają i ani me, ani be ani kukuryku ?. Widać wyglądam na dziada...?

Naklejki jak rozumiem dla zniżek ????.

 

IMG_20200810_085046.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy ale ja jak zauważę kogoś z taką naklejką to do nikogo nie podchodzę, nie łażę po kamperach czy przyczepach i zagadują na siłę
chyba że rozmowa sama jakoś się zacznie przez przypadek, ale nie szukam znajomości na siłę, bo być może ktoś sobie tego nie życzy. 

Oczywiście mogę zaoferować  pomoc jeżeli widzę taką sytuację ale grzeczni nic na silę, na pewno nie patrze za krzaków
na czyjeś błędy i nie opisuje tego potem w internecie nie poznając najpierw przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Cezarr napisał:

Nie wiem jak Wy ale ja jak zauważę kogoś z taką naklejką to do nikogo nie podchodzę, nie łażę po kamperach czy przyczepach i zagadują na siłę
chyba że rozmowa sama jakoś się zacznie przez przypadek, ale nie szukam znajomości na siłę, bo być może ktoś sobie tego nie życzy. 

Oczywiście mogę zaoferować  pomoc jeżeli widzę taką sytuację ale grzeczni nic na silę, na pewno nie patrze za krzaków
na czyjeś błędy i nie opisuje tego potem w internecie nie poznając najpierw przyczyny.

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Commander napisał:

No i mam nowych sąsiadów. Oklejeni i K.pl i CT. Rozbili się na 2 kampery zastawiając namioty i przejście do toalet przy prawie pustym kempingu. 

 

IMG_20200810_085046.jpg

Mój kemping pustoszeje.  Można znaleźć sporo dobrych miejscówek.

Ale ci co stoją tuż obok poboru wody i zrzutu kota twardo stoją.

Rozumiem, że to lubią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.08.2020 o 19:12, witus napisał:

Zakładam, że od 17 sierpnia podobnie jak w zeszłym roku będzie już zupełnie pusto nad morzem i wszystko pozamykane.

Oj, jakoś sobie tego nie mogę wyobrazić. W niedzielę nieco rozluźniło się na kempingu w Helu ale do wieczora, przez noc i dziś od rana znów się zapełnia.

Piątek, sobota, niedziela na ulicach tłumy na szczęście plaż Hel ma pod dostatkiem i nie idzie ich zapełnić.

Z reguły święto 15 sierpnia wyznaczało ostatni ciepły długi weekend z kumulacją turystów a w tym roku chyba ta granica nie zadziała, szczególnie jak pogoda dopisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



.... jak zauważę kogoś z taką naklejką to do nikogo nie podchodzę, nie łażę po kamperach czy przyczepach i zagadują na siłę. ........ mogę zaoferować  pomoc jeżeli widzę taką sytuację ale grzeczni nic na silę, na pewno nie patrze za krzaków na czyjeś błędy i nie opisuje tego potem w internecie nie poznając najpierw przyczyny.




Wysłane przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, filipert napisał:

Oj, jakoś sobie tego nie mogę wyobrazić. W niedzielę nieco rozluźniło się na kempingu w Helu ale do wieczora, przez noc i dziś od rana znów się zapełnia.

Piątek, sobota, niedziela na ulicach tłumy na szczęście plaż Hel ma pod dostatkiem i nie idzie ich zapełnić.

Z reguły święto 15 sierpnia wyznaczało ostatni ciepły długi weekend z kumulacją turystów a w tym roku chyba ta granica nie zadziała, szczególnie jak pogoda dopisze.

Nie strasz :) może gdzieś się wcisnę, wszędzie 2-3 dni planuję. Skąd Ci ludzie w zeszłym roku Mały Horyzont we Władysławowie już prawie zamknęli po 20stym sierpnia, a upały były cały czas :) Liczę na powtórkę z czerwca jak w Gąskach byliśmy praktycznie sami.

Edytowane przez witus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, filipert napisał:

Oj, jakoś sobie tego nie mogę wyobrazić. W niedzielę nieco rozluźniło się na kempingu w Helu ale do wieczora, przez noc i dziś od rana znów się zapełnia.

Piątek, sobota, niedziela na ulicach tłumy na szczęście plaż Hel ma pod dostatkiem i nie idzie ich zapełnić.

Z reguły święto 15 sierpnia wyznaczało ostatni ciepły długi weekend z kumulacją turystów a w tym roku chyba ta granica nie zadziała, szczególnie jak pogoda dopisze.

Idźcie na plażę gdzie są gwiazdobloki z IIWŚ. Znajdziesz w necie...

Super plaża. Nasza ulubiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wróciłem do domu. Chcę napisać krótką relację z Helu bo miło nas zaskoczył.

A w temacie, miejscówka Sielski Hel zgodnie z poleceniem okazała się ostoją ciszy jak na polskie wybrzeże. Było ciasno - jak zajechaliśmy w piątek to były może ze 3 miejsca na wcisk i dobrze, że właściciel zgodził się żeby ustawić zestaw prostopadle do sąsiadów, bo żeby kota opróżnić musiałbym chodzić do nich pod markizę.

Nie mogę narzekać na zachowanie współobozowiczów. Było kilka weselszych ekip, komuś na moment muza w nocy odpaliła na cały regulator, ktoś rozpalił nocnego grilla ale wszystko do przyjęcia i w granicy mojej tolerancji ;)

Jednak  bardzo zawiodła estetyka, kiedy nie wszedłem do sanitariatów, to było tam błoto na podłodze. Kartka "pozostaw to miejsce takim jakie chciałbyś sam zastać" nie zadziałała, bo za każdym razem musiałbym 2 godziny ze ścierą latać... lepsza jest kartka "pozostaw to miejsce takim jakie zastałeś" ale  najpierw musi być punkt "0" czyli "błysk". Podejrzewam, że to właśnie brak higienicznych warunków powodował, że ludzie w pośpiechu opuszczali łazienkę gubiąc mnóstwo gaci, żeli oraz szamponów, można by stragan po kilku dniach otworzyć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.08.2020 o 08:58, Commander napisał:

No i mam nowych sąsiadów. Oklejeni i K.pl i CT. Rozbili się na 2 kampery zastawiając namioty i przejście do toalet przy prawie pustym kempingu. Łażą, chodzą zaglądają i ani me, ani be ani kukuryku ?. Widać wyglądam na dziada...?

Naklejki jak rozumiem dla zniżek ????.

 

IMG_20200810_085046.jpg

Ty! A nie możesz im się gdzieś blisko "śniadania" z kotem potknąć i trochę ulać? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.