Skocz do zawartości

Jak zachowujesz się na kempingu?


weekendowyTurysta

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, chris_66 napisał:

Żeby nie było na mnie że narzekam. Nie dosyć że stanęli twarzą w twarz chleją, drą ryje klną to jeszcze takie coś emoji2961.png chamstwo straszne w tym sezonie 794e2edadfd3abddc8d96e5873f82043.jpg

Ooo - ostatnio dyskutowaliśmy jak zabezpieczyć przedsionki/markizy w Chorwacji przed borą. Ja na ten przykład zakotwiczyłem na wiatr w porywach prawie 100 km/h dodatkowo do drzewa i do felgi samochodu. Na Węgrzech widzę, że modne jest kotwiczenie pasów sztormowych do felgi roweru...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie grillowania i nie tylko - polecam zakup wspomnianego już tutaj palnika - lutlampy - koniecznie wersja w pełni metalowa, plastikową łatwo stopić będąc domorosłym piromanem jak ja. Rozpałki płynne i białe kostki powinny być surowo zakazane, również ze względów zdrowotnych a każdy Polak powinien przechodzić komisyjny egzamin z rozpalania grilla, skoro to nasz sport narodowy.

Ja też nabyłem drogą kupna grilla gazowego, jestem zadowolony, uniwersalny gadżet.

obraz.png.a54211377e5d788817e9752cd48be3fd.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, maarec napisał:

odnośnie grillowania i nie tylko - polecam zakup wspomnianego już tutaj palnika - lutlampy - koniecznie wersja w pełni metalowa, plastikową łatwo stopić będąc domorosłym piromanem jak ja. Rozpałki płynne i białe kostki powinny być surowo zakazane, również ze względów zdrowotnych a każdy Polak powinien przechodzić komisyjny egzamin z rozpalania grilla, skoro to nasz sport narodowy.

Ja też nabyłem drogą kupna grilla gazowego, jestem zadowolony, uniwersalny gadżet.

obraz.png.a54211377e5d788817e9752cd48be3fd.png

To jest na taki gaz jak do kuchenki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, chris_66 napisał:


Tylko wybierz coś dobrego. Przerobiłem chyba ze cztery aż trafiłem na taki co działa, pali, gazu nie puszcza bokiem emoji33.pngemoji31.pngemoji2957.png


Wysłane z telefonu emoji12.png


@chris_66

Możesz podesłać link ? mój właśnie puszcza bokiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Zulos napisał:

Nieźle - zgrillowałeś suszarkę - szacun!!

Ja też się dałem wciągnąć Markowi i zanakupiłem już dokładnie tą ze zdjęcia, tak że jak coś będzie nie halo to @maarec wiesz co...:zlo:

Heh. Sprzęt jak za 20zl jest ok. Nie obracaj na boki odpalonego bo ogień na metr. Mnie kartusz wystarczył na ok 3 tygodnie na campingu. Paliliśmy dużo ognisk bo pogoda w maju nie dopisywała.

1 minutę temu, jacekzoo napisał:


@chris_66

Możesz podesłać link ? mój właśnie puszcza bokiem ?

Trzymaj pionowo, nie obracaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.