Skocz do zawartości

Moja pierwsza przyczepa Hobby 560 kmfe


klosek23

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Dioblik napisał:

Ja zazdroszczę Ci układu z piętrusami:) , my mamy hobby 560 ufe i trochę doskwiera nam to robienie łóżka z podkowy. Z drugiej strony moje psy mają dużo miejsca na podłodze:) Następna budka to będzie kmfe.

Rano postaram się zmienić opony na zimowe , tylko nie wiem czy nie będe musiał movera wyregulować bo nowa opona pewnie będzie troche rozmiarowo wìeķsza. A tak pozatym przetestujemy ogrzewanie:)

na majówkę pojechałem na Pojezierze Drawskie, w nocy było 0, i ogrzewanie bez problemu dawało rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

20 godzin temu, Dioblik napisał:

tylko nie wiem czy nie będe musiał movera wyregulować bo nowa opona pewnie będzie troche rozmiarowo wìeķsza.

Jak mover automat to nie trzeba nic regulować. A jak manual... to następnym razem kupisz automat :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Troszkę czasu znalazłem i pogrzebałem. 

 Zmontowałem ledy zapalane i ściemnianie dotykowo u dzieci przy łóżkach, gniazdo 2x usb, i uszczelniłem okno środkowe, a wszystko dlatego że na wekend jadę z familią do Świnoujścia.

Światło najbardziej przyda się podczas postoju na dziko, bo wtedy brakuje tam światła, zrobiłem jeszcze jeden patent ale pochwalę się nim po testach, aby się nie skompromitować ;) 

IMG_20210128_114456.jpg

IMG_20210128_115820.jpg

IMG_20210125_111026.jpg

IMG_20210125_111005.jpg

Edytowane przez klosek23 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, klosek23 napisał:

Zmontowałem ledy zapalane i ściemnianie dotykowo

Dotykowy doskonale się sprawdza, bo nie trzeba specjalnie pstryczka szukać, zwłaszcza jak ciemno.. Ja zamontowałem taki sam patent pod łóżkiem, aby mieć oświetlenie podczas grzebania od strony klapy ?

1.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moc ledów to w zależności jakie się wybierze. Ja akurat wykorzystałem pozostałości po oświetleniu w kuchni.
Ledy
Profil
Wyłącznik dotykowy ze ściemniaczem

Klosz

Edytowane przez Marcin T (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, MagZyg napisał:

Dzięki

A to niebieskie światełko na brzegu listwy to z włącznika dotykowego?

tak, kupiłem takie wyłączniki na alieexpress za 8zł za szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Marcin T napisał:

Dotykowy doskonale się sprawdza, bo nie trzeba specjalnie pstryczka szukać, zwłaszcza jak ciemno.. Ja zamontowałem taki sam patent pod łóżkiem, aby mieć oświetlenie podczas grzebania od strony klapy ?

1.jpeg

fajne rozwiązanie

sprawdziłem Twoje

41 minut temu, Marcin T napisał:


Ledy
 

Czyli ten kawałek ma 3000 lumenów?

To jak w nocy otworzysz, to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, filipert napisał:

fajne rozwiązanie

sprawdziłem Twoje

Czyli ten kawałek ma 3000 lumenów?

To jak w nocy otworzysz, to ?

3000 lumenów na metr. U mnie jest może z 50-60 cm i oświetla piwniczkę pod wyrkiem doskonale :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Marcin T napisał:

3000 lumenów na metr. U mnie jest może z 50-60 cm

OK przestrzeliłem ?

1 minutę temu, Marcin T napisał:

oświetla piwniczkę pod wyrkiem doskonale :)

nie mam najmniejszych wątpliwości ? i chyba skopiuję patent.

Niemniej, warto zwrócić uwagę na moc taśmy LED, szczególnie jeśli zamysłem modyfikacji jest oszczędność energii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.