Skocz do zawartości

Moja pierwsza przyczepa Hobby 560 kmfe


klosek23

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiona w kilka dni temu, sprawdzona bardzo dokładnie, w bdb stanie. Obecnie piorą się materace i czyści się całe wnętrze. Plan jest następujący:

1. uzupełnić wszystkie niezbędne rzeczy do pierwszego wyjazdu

2. dołożenie aku z modułem ładowania podczas jazdy

3. poszukiwania bagażników na rowery( mamy 4 rowery)

Wybaczcie kilka zdjęć z ogłoszenia ale nie mam czym się posilić w tej chwili, bo w środku panuje (jak mówi moja córeczka) bagan ( bałagan)

20200404_131821.jpg

20200404_132252.jpg

20200404_180326.jpg

Screenshot_20200404-194408_Samsung Internet.jpg

Screenshot_20200404-194405_Samsung Internet.jpg

Screenshot_20200404-194402_Samsung Internet.jpg

Screenshot_20200404-194338_Samsung Internet.jpg

20200404_180329.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Godzinę temu, klosek23 napisał:

Kupiona w kilka dni temu, sprawdzona bardzo dokładnie, w bdb stanie. Obecnie piorą się materace i czyści się całe wnętrze. Plan jest następujący:

No i super :D:yes: - niech służy. 
Bardzo dokładnie sprawdzić to bez rozbierania pewnych rzeczy się nie da :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak kilka dni temu dokonałeś czegoś co jest zabronione obecnie??? :>

Przyczepa genialna. Jak mieliśmy swoją to taka właśnie nam się marzyła. No może tylko łazienka mogła by być lepsza. Ale ten układ z małżeńskim i piętrusami jest kapitalny. Gratuluję i obyś jak najszybciej miał okazję ją przetestować :lol: póki co masz sporo czasu na "doprowadzenie" :lol: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, marek230482 napisał:

A jak kilka dni temu dokonałeś czegoś co jest zabronione obecnie??? :>

Przyczepa genialna. Jak mieliśmy swoją to taka właśnie nam się marzyła. No może tylko łazienka mogła by być lepsza. Ale ten układ z małżeńskim i piętrusami jest kapitalny. Gratuluję i obyś jak najszybciej miał okazję ją przetestować :lol: póki co masz sporo czasu na "doprowadzenie" :lol: 

sprzedający też się zdziwił że udało mi się przyjechać. Ale powód kupna jest złożony. Pierwszy powód,który przyspieszył decyzję jest taki, że nie posiadam miejsca na ew.kwarantanne.

Jestem ratownikiem, na co dzień jeżdżę w pogotowiu i jeżeli zapadłaby decyzja że mam zostać poddany kwarantannie, to nie mam gdzie się podziać, bo do domu nie wrócę na pewno. Nasze państwo nie gwarantuje mi  miejsca do odbycia jej, więc w razie W będę spał w przyczepie. Zaholuje ją pod ogródek, bo mieszkam na parterze, podłącze prąd i wodę i już. A po wszystkim, mamy zamiar wyjechać dookoła Polski

Edytowane przez klosek23 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jeśli doszłoby do sytuacji, ze kwarantanna (odpukać! Tfu, tfu!) to zapewne i rodzina tego nie uniknie. Ale oczywiście lepiej i tak się rozdzielic w takiej sytuacji.

Uklad fantastyczny. Jakie dmc?

Przy rowerach przemysł bagażnik dachowy. Koszt z rynnami (używki thule np) porównywalny, a moim zdaniem użyteczność jednak większa. Mniejsza ingerencja w przyczepie, i chyba lepiej jak ich ciezar jest na aucie (może się mylę, ale w takim wypadku to albo tył przyczepy albo dyszel - czyli miejsca, gdzie dodatkowy ciężar stwarza problemy). Oczywiście są tez inne względy - sam mam z tym kłopot. Bo i trumna, i deski surfingowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam tylko do Was pytanie, czy powie mi ktoś gdzie włącza się trume elektryczną? nie mam nigdzie innych włączników poza tymi nad kuchnia, może któyś z tych?

20200405_162559.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą elektryczną z grzałką i przepływem powietrza z ogrzewania. To że przepływające powietrze potrafi troche ogrzac to ok. Ale widać ewidetnie że jest w niej grzałka bo zdjeta jest obudowa plastikowa i kable z grzałki wchodzą do białej puszki. I nigdzie nie ma włącznika tej grzalki. Na bokach bakist, scianach nigdzie. Są tylko te włączniki przy kuchni. 

 

Aaaa sorki oczywiście chodzi mi o włączanie bojlera elektrycznego. I zastanawiam się czy to nie ten czerwony

Edytowane przez klosek23 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Przemysław napisał:

Pamiętaj tylko żeby nie włączać tego czerwonego włącznika bez uzupełnienia wody w podgrzewaczu.

Nic się nie stanie, grzałka jest za słaba żeby się upalić albo coś spalić. Jakiś czas temu pod domem miałem włączony bojler cały dzień na sucho, nic się nie stało. Nie wiem kto pstryknął włącznik. Ale jak podłączyłem prąd to nie zauważyłem i się grzało. 
 

ale oczywiście lepiej nie ryzykować :ok:

 

co do budy to, będziesz Pan zadowolony :) mam ten sam układ, dla rodziny z dziećmi wg mnie jest super 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.