Skocz do zawartości

Moja pierwsza przyczepa Hobby 560 kmfe


klosek23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

powiem Wam szczerze, że pierta miałem przez pierwsze 2 dni wyprawy, później jechałem tak jak bym z nią zawsze latał, nawet małżonka czasami pytała"pamiętasz że mamy ogon" a ja po miastach śmigałem jak bym jechał bez niej, świetna rzecz, rodzina nie może się doczekać przyszłego roku, na pewno pojedziemy na jeszcze dłużej, gdzie?? raczej Hiszpania, teraz jest chwila żeby troszkę ją udoskonalić, pochwale się zdjęciami gdy tylko rozpocznę prace

 

a tu mój węższy ogon

Edytowane przez klosek23 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, olas1 napisał:

Co to za łódka? Szukam czegoś dla rodzinki 2+2 PL + CRO :) 

Komodo 510, jest na olx, uprzedzając twoje pytanie o jakość , to porównam ją bardziej do nowego fiata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.09.2020 o 15:34, klosek23 napisał:

Komodo 510, jest na olx, uprzedzając twoje pytanie o jakość , to porównam ją bardziej do nowego fiata

Nowy fiat nie jest zły :) dobrze, że nie porównujesz do 125p :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziś zamontowałem zasilacz do ledów 150W, na przekaźnikach podłączyłem do instalacji. Wypiąłem jedną linię która odpowiada za oświetlenie zewnętrzne, kuchenne, i te dwie lampki w obudowie rolet w oknie środkowym, puściłem ją przez przekaźniki, które przekazują prąd z zasilacza gdy stoję pod 230v i przełączają na aku gdy odłączam prąd . Dołożyłem 2 metrowy pasek w profilu u dzieci, i podłączyłem właśnie pod włącznik światełka sufitowego, aby nie dokładać kolejnego przełącznika. Bardzo mi pasuje tam więcej światła, zawsze było tam ciemno i wieczorami ciężko było znaleźć cokolwiek w szafie dzieciom. Dodałem również 2metrowy profil 45st na zewnątrz. Pozostało jeszcze kilka usprawnień ale o tym w innym opisie. 

p.s płynie do mnie z Chin podstawa bezpieczników, te które widać są tymczasowe. Jak dojdzie paczka to poprawie jeszcze estetykę.

 Zasilacz podłączyłem pod widoczne gniazdko, przynajmniej będzie na bezpieczniku, pod nim jest również podłączony wzmacniacz antenowy.

IMG_20201001_102517.jpg

IMG_20201001_120226.jpg

IMG_20201001_121237.jpg

IMG_20201001_110507.jpg

IMG_20201001_110448.jpg

Edytowane przez klosek23 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, klosek23 napisał:

Dziś zamontowałem zasilacz do ledów 150W

Zastanawiam się, czy jest on odpowiedni do zastosowań w cepce :hmm: Ja wszystkie dodatkowe oświetlenia podłączyłem pod istniejące obwody i też jest OK ;)

2 minuty temu, klosek23 napisał:

nie mam żadnych półek na drzwiach lodówki

To chyba ktoś Ci je zaimał :(

 

Tak czy siak, dobra robota :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lbuster napisał:

Zastanawiam się, czy jest on odpowiedni do zastosowań w cepce :hmm: Ja wszystkie dodatkowe oświetlenia podłączyłem pod istniejące obwody i też jest OK ;)

To chyba ktoś Ci je zaimał :(

 

Tak czy siak, dobra robota :ok:

też się zastanawiam, jak się nie sprawdzi to go wymienię, wyjdzie w praniu, a półek nie było gdy ją kupiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, klosek23 napisał:

też się zastanawiam, jak się nie sprawdzi to go wymienię, wyjdzie w praniu, a półek nie było gdy ją kupiłem

Sprawdzi się ale jest niepotrzebny, bo zasilacz już masz :)

Chyba, że Twoje Ledy zsumowane z  mocą pozostałych urządzeń przekraczają jego możliwości.

4 godziny temu, klosek23 napisał:

aaaa jeszcze jedno, nie mam żadnych półek na drzwiach lodówki, wiec wymyśliłem takie coś

ładnie ale spróbuj poszukać półek na szrotach przyczepowych, będzie jeszcze funkcjonalniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

i stało się, dziś podczas szorowania przed założeniem pokrowca, zauważyłem że przecieka środkowe okno, więc na wiosnę po zdjęciu pokrowca czeka mnie wyjęcie okna i wymiana uszczelnienia, zanim woda zrobi bałagan, od razu wywale wszystkie okna i kominek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dioblik napisał:

Ty swoją przykryłeś a ja spakowałem dziś i jutro na weekend zobaczyć jak to jest o tej porze roku:)

nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, klosek23 napisał:

nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę

Ja zazdroszczę Ci układu z piętrusami:) , my mamy hobby 560 ufe i trochę doskwiera nam to robienie łóżka z podkowy. Z drugiej strony moje psy mają dużo miejsca na podłodze:) Następna budka to będzie kmfe.

Rano postaram się zmienić opony na zimowe , tylko nie wiem czy nie będe musiał movera wyregulować bo nowa opona pewnie będzie troche rozmiarowo wìeķsza. A tak pozatym przetestujemy ogrzewanie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.