Skocz do zawartości

Plany wakacyjne a rozprzestrzeniający się koronawirus


kojus

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, chris_66 napisał:
7 godzin temu, elaola napisał:

 

podrzuć gdzie są, jutro będę przejazdem to bym paczkę kupił , zakładając że są w normalnej cenie 

Proszę bardzo -  sklep medyczny ul. Maksymiliana.Jackowskiego 57M,  targowisko ul  Bacciarellego. Ponieważ prawie nie wychodzę z domu adresy z  bliskiego sąsiedztwa. Z rozmów telefonicznych z rodziną wiem, że wczoraj parę osób zaopatrzyło się w innych miejscach.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, maarec napisał:

Poczytaj o wyprawach z lat ubiegłych, wypuszczą nas z domu to następnego dnia campingi będą się zapełniać. Te same co wcześniej.

To ja może specjalnie dla @tvardy zarzucę parę linków które wyskakują po wpisaniu w szukajkę "ralacja" i zawężeniu wyszukiwania do działów z krajową turystyką:

 

 

 


I więcej wyników tu:
https://forum.karawaning.pl/search/?q=relacja&quick=1&type=forums_topic&nodes=74

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, tvardy napisał:

OK
Dzięki za info... nasza przygoda pewnie zacznie się na podwórku... zamiast w domu będziemy spać w budzie :)

Witaj, nie smuć nic, chyba każdy tak zaczynał tylko po to by sprawdzić działanie sprzętów pokładowych - ja na pewno, po zmianie sprzętów tak zaczynam, fajnie że dołączyłeś do naszej rodziny i jeszcze lepiej, że tych 140 stron wstecz czytać Tobie się nie chcę, bo "słabo ta rodzinność" tam wygląda???.

Pozdrawiam, wpatrujący możliwości wyjazdu Piotr z polo63 składu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo -  sklep medyczny ul. Maksymiliana.Jackowskiego 57M,  targowisko ul  Bacciarellego. Ponieważ prawie nie wychodzę z domu adresy z  bliskiego sąsiedztwa. Z rozmów telefonicznych z rodziną wiem, że wczoraj parę osób zaopatrzyło się w innych miejscach.
 
 

Dzieki, co prawda bardzo nie po drodze, ale mam się spotkać z Jackiem gdzieś we Wrocławiu to może będzie jednak po drodze


Wysłane z telefonu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Cichy56 napisał:

Tak w temacie maseczek to te najprostsze z zaworkiem powinny być zakazane bo one nie filtrują wydychanego powietrza co oglądając tv nie dla wszystkich jest zrozumiałe.

Jak się korzysta z maseczek z zaworem jak te wielorazowe po powrocie do domu trzeba zalać wrzątkiem i natychmiast wyprać w 60C w pralce? Przecież te zaworki się rozpadną przy wirowaniu. Te maseczki chyba do innych czynności zostały zrobione budowa może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, witus napisał:

Jak się korzysta z maseczek z zaworem jak te wielorazowe po powrocie do domu trzeba zalać wrzątkiem i natychmiast wyprać w 60C w pralce? Przecież te zaworki się rozpadną przy wirowaniu. Te maseczki chyba do innych czynności zostały zrobione budowa może.

Chodzi mi o to że one filtrują tylko w jedną stronę i chronią tylko tego co ją używa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tomii napisał:

Normalnie nie wierzę w to kogo widzę :). Świat to jednak mały jest... 

Tomasz po profilu widzę że już kilka miesięcy temu zarejestrowałeś się na forum, ale niezmiernie miło jest mi Ciebie powitać :piwo:

 

Noo jakiś czas temu się zarejestrowałem... cepkę kupiliśmy w ubiegłym roku ale na koniec sezonu i jakoś nie było okazji jeszcze jej tak do końca przetestować :)

Mam nadzieję, że uda nam się kiedyś gdzieś spotkać też na żywo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tomii napisał:

Dobra już przestańcie z tymi maseczkami :D... Znajomego po 14 latach spotykam na forum :palacz: , a tu jeden o vanach :hehe:, a drugi o maseczkach a mieliśmy wakacje planować :bzik:

 Tomku to może kącik przyjaciele  ? :)  Nie no, żartuje ale wiem jak wspomnienia wracają. 

    Mamy tego wirusa to sobie rozmawiamy  o tych maskach  i o innych podobnych pierdółkach . A wracając do maski to ta z zaworkiem chroni tego co ją ma i to jest prawda jak wyżej zostało wspomniane .Tomek zawsze jest tak ,że temat się rozjedzie ,poczytaj ten najnowszy o Niewiadce tam to już się rozjechało.  

Zdrówka dla wszystkich. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, tvardy napisał:

Nie mam zamiaru :)

Chłopie z domkiem na haku zrobiłem może 20km dopiero... a kasy i pracy kosztował mnie mnóstwo...
w końcu muszę mieć z tego jakąś frajdę... nie ma że boli :)

 

 

DSC_2073.jpg

Ta wiata droższa niż ta przyczepa. Ale co kto lubi. Mój kamper sterczy cały  rok bez dachu. Zakładam, że raczej deszcz go nie zabije. Ale co kto lubi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie masek . Właśnie syn wrócił z poczty z paczką . Zamówił w Chinach paczkę 100 szt , wątpiliśmy ze przyjdą . Zamówił dokładnie 11 dni temu . Przyszły .  Fajne , dwuwarstwowe , zielone z zewnątrz , białe od środka , gumki na uszy , można szybko przy wysiadaniu z samochodu założyć . Szt wyszła po niecałe 1,5 zł  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, MaciekR4 napisał:

A co do maseczek. Miasto Olsztyn dało takie mieszkańcom w ramach akcji "maseczki dla mieszkańców"  i to nie jest żartreceived_2340420112925201.thumb.png.d2ccdfedf927783dea81beadda279af1.png

A co to to to? Agrowłóknina prasowana ze sznurkiem od ziemniaków? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.