Skocz do zawartości

Plany wakacyjne a rozprzestrzeniający się koronawirus


kojus

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, maarec napisał:

Poczytaj o wyprawach z lat ubiegłych, wypuszczą nas z domu to następnego dnia campingi będą się zapełniać. Te same co wcześniej.

OK
Dzięki za info... nasza przygoda pewnie zacznie się na podwórku... zamiast w domu będziemy spać w budzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak nawiązując do tematu...
W tym roku mieliśmy zacząć przygodę z karawaningiem... i chyba jedyne co zostanie to zapiąć domek na hak i zrobić kurs po naszym pięknym kraju...
Nie mam chęci, żeby przeglądać 140 stron... ale może ktoś jakiś skrót... gdzie warto się udać itp...


Nie poddawaj się dzisiaj mijał mnie kamper w okolicach Mikołowa ... :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Ja to może głupi jestem, ale coś mi się tu nie zgadza. Kilkanaście dni temu nasz wspaniały minister Szumowski w publicznym wywiadzie w RMF FM tak sobie żartował z maseczek (1:30): https://v.iplsc.com/-/0009VGKLAGGV2M03-V1.mp4

A dziś się okazuje, że ten sam minister wprowadza obowiązek noszenia tych samych maseczek.... I całkiem przypadkiem wczoraj na Okęciu wylądował samolot z Chin, który całkiem przypadkiem przywiózł 2 mln maseczek dla rządu i całkiem przypadkiem nie jest to ostatni transport maseczek.

Czy tylko ja mam wrażenie, że coś tu  się nie zgadza? To wg Szumowskiego te maseczki jednak  szkodzą czy jednak pomagają? 


Mamy za dużo czasu więc emocjonujemy się wyrwanymi z kontekstu wypowiedziami. Teraz są maseczki, chorych też jest statystycznie więcej wiec sprawa jest prosta.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, witus napisał:

 


Nie poddawaj się dzisiaj mijał mnie kamper w okolicach Mikołowa ... :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Nie mam zamiaru :)

Chłopie z domkiem na haku zrobiłem może 20km dopiero... a kasy i pracy kosztował mnie mnóstwo...
w końcu muszę mieć z tego jakąś frajdę... nie ma że boli :)

 

 

DSC_2073.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tvardy tyle zrobiłeś dla tej przyczepki, że virus wymięka:) fajnie! życzę udanych wyjazdów bo na pewno będzie dało się wkrótce jechać. A jak na razie to życze zdrowia i spokojnych Śwąt..

1 minutę temu, chris_66 napisał:

na A4 kamper jeden

w tym i zeszłym tygodniu dwie budy z osobówkami i chyba dwie z busami (ale to raczej budowlanka)

Takich "budowlanuch" karawanów jeździ coraz więcej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, pawel1966 napisał:

Takich "budowlanych" karawanów jeździ coraz więcej:)

sam się zastanawiam jak przeskoczyć na kampera służbowo , bo z hotelami coraz słabiej, człowiek na swoim by siedział, coś podłubać bym mógł przy okazji i parę zł za używanie też bym wziął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Cathay napisał:

@tvardy

Ruszaj ruszaj, bo widzę wreszcie jakieś piękne auto pojawi się z budą na ulicach!

Spoko... taki mamy zamiar :)
Chociaż jesteśmy na razie trampkarzami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam się zastanawiam jak przeskoczyć na kampera służbowo , bo z hotelami coraz słabiej, człowiek na swoim by siedział, coś podłubać bym mógł przy okazji i parę zł za używanie też bym wziął

 

Byłem cały dzień służbowo w Nysie. Tam chyba o koronawirusie nie słyszeli, kawiarnia czynna, kebab zjadłem, żadnych służb, musiałem trochę poczekać więc z 3h siedziałem na ławce na rynku. Luz.

 

Rodzina idzie w 4 jakby nigdy nic, 2 rowerzystów poniżej 16 roku życia, cała galeria się buduje na runku jak przed koroną.

 

Pierwsze koguty w Katowicach zobaczyłem.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, pawel1966 napisał:

@tvardy tyle zrobiłeś dla tej przyczepki, że virus wymięka:) fajnie! życzę udanych wyjazdów bo na pewno będzie dało się wkrótce jechać. A jak na razie to życze zdrowia i spokojnych Śwąt..

Takich "budowlanuch" karawanów jeździ coraz więcej:)

Spoko... i wzajemnie :)

Mam nadzieję, że w tym sezonie uda się gdzieś pojeździć i może spotkać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrazki. Sejm.Poseł Budka na mównicy -przemawia maski nie ma ,piana na ustach-dosłownie ,pluje na mikrofon-maski nie ma. Po chwili w ławach sejmowych w masce P3 na mordzie ślepi w telefon.Obrazek - w kolejce do sklepu jakiś facio cały czas w rękawiczkach lateksowych na łapach w wyjmuje z kieszeni zasmarkaną chusteczkę i smarka, po jakimś czasie z drugiej kieszeni wyjmuje maskę i zakłada na ryj po czym wchodzi do sklepu i łapami w zasranych rękawiczkach maca produkty.Najważniejsze nosić cały czas rękawiczki i zasmarkane maseczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, tvardy napisał:

A tak nawiązując do tematu...
W tym roku mieliśmy zacząć przygodę z karawaningiem... i chyba jedyne co zostanie to zapiąć domek na hak i zrobić kurs po naszym pięknym kraju...

Nie mam chęci, żeby przeglądać 140 stron... ale może ktoś jakiś skrót... gdzie warto się udać itp...

Normalnie nie wierzę w to kogo widzę :). Świat to jednak mały jest... 

Tomasz po profilu widzę że już kilka miesięcy temu zarejestrowałeś się na forum, ale niezmiernie miło jest mi Ciebie powitać :piwo:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.