Skocz do zawartości

Wysyp ogłoszeń sprzedam...a koronawirus


pawel1966

Rekomendowane odpowiedzi

Na mojej wiosce tak jak Tomek napisał jest podobnie. Nową Julę i inne obok robią normalnie nowy Leroy  czy też Ikea też widać ,że cały czas coś się dzieje.  

Edytowane przez Maras (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 163
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

13 minut temu, pawel1966 napisał:

A może jednak wrócmy do przeglądania ogłoszeń!  Jesli ktoś znajdzie coś naprawdę wartego uwagi to niech tu w tym temacie poda link. Wiele osób jednak szuka sprzętu

Paweł ale od tego jest "Kącik kupującego" a nie HydePark :D - tu z założenia jest o wszystkim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, danielpoz napisał:

No ale azotem?

Lepiej, pompują specjalistyczną mieszaniną. 78% azotu, 21% tlenu i 1% mieszanka innych gazów, wodór, hel i inne. 
 

teraz już się nie pompuje azotem. To jest przeżytek, ta mieszanka jest lepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrząc po ogłoszeniach mam wrażenie że przyczepy w cenie około 30tyś stoją już trochę i się nie sprzedają, czy tylko ja mam takie spostrzeżenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To auta dwóch panów, z których pracy większość z nas korzysta regularnie. Żaden nie oddaje leasingu!
Cullinan jest pierwszym egzemplarzem kupionym w Polsce.   Jeden z RR w sedanie, jest egzemplarzem z największym przebiegiem w Europie, bo używany na codzień  

 

113568D4-AD5D-4100-A4BC-097565B369F8.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, klosek23 napisał:

patrząc po ogłoszeniach mam wrażenie że przyczepy w cenie około 30tyś stoją już trochę i się nie sprzedają, czy tylko ja mam takie spostrzeżenie?

Tez mi się tak wydaje - najwięcej jest niestety przyczep angielskich, Bardziej znane modele z kontynentu w dobrym stanie i takich pieniądzach t raczej rzadkość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę są okazje, ale chyba żeby wpłatę zrobić, szukają naiwnych, jak widzę sprzedający co dopiero utworzył konto, brak numeru tel i cena suuuuuper okazyjna to scyzoryk w kieszenie mi się otwiera na tych złodziei, bo inaczej nie idzie ich nazwać. Łapę odciąć to za mało.

https://www.otomoto.pl/oferta/hobby-excellent-560-kmfe-klimat-moverxt-markiza-ID6D0l1a.html?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujcie nowe kampery przyczepy inaczej nici z kempingów w DE...

kemping.jpg.858d6575fe24d1ac77ea50f531b32237.jpg

 

Erstmals hat in der Wintersaison 2019/2020 das Bundesumweltamt Feinstaubmessungen auf Campingplätzen vorgenommen.
Bei der Überprüfung mit mobilen Messgeräten wurde der Grenzwert in 23 von 30 getesteten Fällen überschritten.
Als Ursache werden Gasheizungen, Grillgeräte und Kochstellen für die Verunreinigungen als Verursacher eingestuft.
Das Umweltbundesamt verabschiedete ein Gesetz, dass ab 01.10.2020 Partikelfilter in ältere Camper verbaut werden, weiterhin Softwareupdates für neuere Heizungsanlagen von den Herstellern getätigt werden müssen.
Bei der Einfahrt auf die Campingplätze werden nach Paragraph 6, Abs. 3 a Kontrollen der Feinstaubplaketten vorgenommen.
Ist eine Plakette mit Prüfbericht nicht vorhanden, müssen die Campingplatzbetreiber die Zufahrt verweigern.
 
 
Po raz pierwszy w sezonie zimowym 2019/2020 Federalny Urząd Środowiska przeprowadził pomiar pyłu zawieszonego na kempingach.
Podczas weryfikacji przy użyciu mobilnych przyrządów pomiarowych przekroczyliśmy limit w 23 z 30 przetestowanych przypadków.
Za przyczynę grzejniki gazowe, urządzenia do grillowania i miejsca gotowania są klasyfikowane jako zanieczyszczające.
Federalny Urząd Ochrony Środowiska przyjął ustawę, że od 01.10.2020 r. filtry cząstek stałych będą montowane w starszych kamperach, aktualizacje oprogramowania dla nowszych systemów grzewczych będą nadal dokonywane przez producentów.
Przy wjeździe na kempingowe są zgodne z paragrafem 6, ust. 3 a kontrola tabliczek pyłu zawieszonego.
W przypadku braku tabliczki ze sprawozdaniem z badań operatorzy kempingowych muszą odmówić wjazdu.
Edytowane przez kalapan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.