Skocz do zawartości

Odmiennie o 1,33


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, w79 napisał:

 Stąd zastanawiam się czy problem nie został stworzony przez nas samych....:) Wrzućcie pytanie do Googla...większość wyników dotyczy naszego forum:)

Dokładnie tak jak piszesz.

Wy to macie ale zdrowie, podziwiam was, naprawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 

 

Przypominam że art 4 mówi nie tylko o zabranianiu rejestracji, ale również o zakazie ograniczania użycia na drogach pojazdów.

BTW . Przestrzegam 1,33, ale zamierzam zmienić zestaw- stąd moja analiza

 

Czy to może Ty na FB opublikowałeś odpowiedź Komendy Głównej Policji na zapytanie o interpretację przepisów dotyczących holowania przyczep?

 

Jak nie Ty to wklejam oficjalne stanowisko KGP w Warszawie, które potwierdza że holując przyczepę z hamulcem najazdowym musimy stosować przelicznik. Policja potwierdziła dokładnie to co pisałem na samym początku.

 

Tu dyskusja: https://www.facebook.com/groups/1707518662612783/permalink/3081475485217087/

 

Tu screen z interesującej odpowiedzi:

85f18cee02e8eac85efe5dd2e9b5b9e3.jpg&key=fc84d149d217c62a9f489408c5ce8af7736802352914b3f74eb16552478bdc37f458390de9e1c4598ba1f693e29f0c37.jpg&key=06fb3f0d8400ae4a649cd2d392402a629a18404393d72d2b95ed5a2b56fbf537

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, jacek00 napisał:

Czy to może Ty na FB opublikowałeś odpowiedź Komendy Głównej Policji na zapytanie o interpretację przepisów dotyczących holowania przyczep

 

Ciąg dalszy. Dziś ten sam użytkownik wrzucił odpowiedź od GITD, potwierdzają to co powyżej napisała Policja. 
image.thumb.png.cb6b877a0400c47a9acd4513ca87083e.png

 

Czyli mamy dwa oficjalne stanowiska, jedno od KGP a drugie od GITD. Temat chyba jest wyczerpany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie już był dawno ale do niektórych i tak to nie dotrze bo oni wiedzą najlepiej... Pewnie po tych zapytaniach policjanci i inspektorzy ITD będą mieli specjalne szkolenia w tym zakresie:D

Dobrze, że mój DS ma DMC2660 więc spokojnie mogę moją Adrię ciągnąć;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, jacek00 napisał:

Ciąg dalszy. Dziś ten sam użytkownik wrzucił odpowiedź od GITD, potwierdzają to co powyżej napisała Policja. 
image.thumb.png.cb6b877a0400c47a9acd4513ca87083e.png

 

Czyli mamy dwa oficjalne stanowiska, jedno od KGP a drugie od GITD. Temat chyba jest wyczerpany.

Szach i mat. Nowym w wątku polecam czytać od końca...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, maarec napisał:

Szach i mat. Nowym w wątku polecam czytać od końca...

 

Przecież to i tak było wachlowane tyle razy, przepisy cytowane. Zawsze znajdzie się ktoś kto czyta na opak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mandrol napisał:

Dla mnie już był dawno ale do niektórych i tak to nie dotrze bo oni wiedzą najlepiej... Pewnie po tych zapytaniach policjanci i inspektorzy ITD będą mieli specjalne szkolenia w tym zakresie:D

Żebyś wiedział. W dyskusji na FB już parę osób napisało, że to bzdury :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.03.2020 o 18:37, jacek00 napisał:

Czy to może Ty na FB opublikowałeś odpowiedź Komendy Głównej Policji na zapytanie o interpretację przepisów dotyczących holowania przyczep?

Nie, ja opublikowałem stanowisko Policji z którego wynika, że O3w dowodzie rejestracyjnym to suma DMC przyczepy i pojazdu, a nie waga rzeczywista. 

Też się z tym bezgranicznie zgadzacie? 

W tym piśmie wskazują inne przepisy UE, trza poczytać i być może przyznać racje:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, w79 napisał:

Nie, ja opublikowałem stanowisko Policji z którego wynika, że O3w dowodzie rejestracyjnym to suma DMC przyczepy i pojazdu, a nie waga rzeczywista. 

Nie zgadzam się, bo jest wiele pojazdów, gdzie F3 sumą nie jest. No i taka ich intepretacja nie wynika z żadnych przepisów, chyba takowych też nie przytoczyli w Twym piśmie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno przy takim obrocie rzeczy jest do przewidzenia - za jakiś czas "świadomość" KGP Policji i ITD spłynie w końcu do poziomu patroli  na drodze i skończy się rumakowanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, jacek00 napisał:

Nie zgadzam się, bo jest wiele pojazdów, gdzie F3 sumą nie jest. No i taka ich intepretacja nie wynika z żadnych przepisów, chyba takowych też nie przytoczyli w Twym piśmie?

 

O ile pamiętam to nie podali, może gdzieś poszukam na forum. Ta dyrektywa wskazna w w/w piśmie też nie dotyczy tej sprawy, ale opon, czujników itd... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.