Skocz do zawartości

Okno dachowe 40x40


Rekomendowane odpowiedzi

W tym MPK które mam (otwierane na jedną stronę Visionstar M Pro ) z tego co widzę i pamiętam, pokrywa jest 2-warstwowa, jak będę miał chwilę, sprawdzę czy na pewno. 

Gdyby looknąć w powiększeniu na zdjęcia tutaj  https://center-camp.pl/pl/p/Okno-dachowe-wlaz-dachowy-Vision-Star-M-Pro-NOWOSC-40X40/1682

to wydaje mi się że prawie na pewno są 2 szyby. 

A roleta od strony zewnętrznej (tj. od strony daszka) ma warstwę alu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, chris_66 napisał:

MPK wyciskane są podwójne. 

 

 

Możesz podać link do tego właśnie okna? Montowałem jedno i drugie i wyciskane było z jedną szybą. Szyba z jakimś przetłoczeniem w kształcie koła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie często stosowane  w starszych przyczepach w łazienkach,  miałem - też nie przepadam 
Skutkiem wentylacji ciągłej jest po prostu zimno wyraźnie odczuwalne w łazience, na ciepło w lecie wpływ raczej mały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, smok_wawelski napisał:

Rozwiązanie często stosowane  w starszych przyczepach w łazienkach,  miałem - też nie przepadam 
Skutkiem wentylacji ciągłej jest po prostu zimno wyraźnie odczuwalne w łazience, na ciepło w lecie wpływ raczej mały.

do tego całość jest zgrzana w jeden kawałek, żeby miało to sens trzeba rozwiercić konstrukcję i złożyć po swojemu na nierdzewne śruby i podkładki

inaczej nie da się wyczyścić przestrzeni pomiędzy szybami

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.02.2020 o 19:12, smok_wawelski napisał:
Krzysiek - jakbyś mógł bez robienia sobie kłopotu potwierdzić to uchylne z zawiasami z 1-nej strony to byłbym wdzięczny

jest podwójne :ok:, ciężko to wypatrzyć bo dwie warstwy są sklejone, ale widać dwa ślady po wtryskarce

bb18826b644e2ca41f55800242b37402.jpg

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, danielpoz napisał:

Ja specjalnie takie kypiłem. Miało być jasno w środku i żeby bez obawy zostawiać otwarte. Z takim oknem otwartym można nawet jezdzić?

Takie okienka są obecnie często montowane fabrycznie w nowych przyczepach. Jakieś zalety mają, między innymi takie o których piszesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, chris_66 napisał:

jest podwójne :ok:, ciężko to wypatrzyć bo dwie warstwy są sklejone, ale widać dwa ślady po wtryskarce

Dzieki,   
czyli  warstwa wewnętrzna i zewnętrzna przylegają ściśle do siebie ?  czy jest pomiędzy nimi szczelina powietrzna  ?

 

4 godziny temu, danielpoz napisał:

Z takim oknem otwartym można nawet jezdzić

Nie za szybko można -  dziwne ze producent nie podaje parametru dopuszczalnej prędkości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, smok_wawelski napisał:

 

 

Nie za szybko można -  dziwne ze producent nie podaje parametru dopuszczalnej prędkości

Można szybko?

Oczywiście wątpie żeby producent w ogóle dopuszczał możliwość jazdy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.