Skocz do zawartości

Zmiana przyczepy prośbą o ocenę


sebka34

Rekomendowane odpowiedzi

Ventura to taka Skoda w porównaniu do Audi. Z tego powodu jest znaczie tańszy od Isabelli. 
Cena nie bierze się z nikąd
Ale o wyższości jednego nad drugim to można sobie dyskutować jak się chce nowy kupić. Natomiast jak przedsionek jest dodatkiem do przyczepy to co za różnica?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

4 godziny temu, jacek00 napisał:

Ale o wyższości jednego nad drugim to można sobie dyskutować jak się chce nowy kupić. Natomiast jak przedsionek jest dodatkiem do przyczepy to co za różnica? emoji6.png

Jakbyś miał dostać w gratisie najdroższą Skodę lub Audi to co wybierasz? ?

4 godziny temu, byry007 napisał:

Pany po co ta dyskusja byle na głowę nie padało jak będzie degustacja emoji6.pngemoji1634.png

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

W dobrym towarzystwie to i deszcz nie straszny. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.01.2020 o 20:52, Maras napisał:

Tylna lewa strona wgniota na poszyciu i zaraz obok obudowa la

W dniu 24.01.2020 o 20:52, Maras napisał:

Tylna lewa strona wgniota na poszyciu 

 

Te grafity nad oknami po obu stronach nie jest orginalne . 

 

Na materac ,który jest w sypialni powinna być narzuta szyta pod ten ścięty materac w kolorze tapicerki jaki mamy w podkowie -tak było w orginale. A tu widzimy jakieś frotte prześcieradło !!

 

A więc przyczepa kupiona 

Jakie ma defekty wady 

1 lewą stroną lekko ryśnięta na   podszybiu lub przed obudową lamp. 

2 Te szare grafiki nie są tam bez celu. Z prawej strony jest tam zakamuflowane drugie przytarcie bez przecięcia poszycia. 

3 prawa strona obudowa lamp delikatnie pęknięta. 

I to tyle z usterek defektów. 

Środek w świetnym stanie bez zniszczeń uszkodzeń świetnie utrzymany. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, byry007 napisał:

Pany po co ta dyskusja byle na głowę nie padało jak będzie degustacja emoji6.pngemoji1634.png

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

Niektórzy potrafią tyle wypić ,że im przyczepa na noc jest zbędna  a przedsionek to już bez różnicy :) 

Daniel świetnie porównał obydwa produkty i jak najbardziej się z tym zgadzam :ok:  Ale jak dają w pakiecie z budą to wybrzydzać nie wypada .Tak jak mówi stare przysłowie ,że darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby.

Za małolata miałem VW Corrado a jak ktoś miał Scirocco to tłumaczył wszystkim że to takie jak Corrado !

Niech służy długo a buda nie przynosi Wam wiele frajdy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.01.2020 o 19:07, Cichy56 napisał:

Zgadzam się w 100%. Za takie postępowanie powinni conajmniej zwracać koszty podróży.

Dwa lata temu pojechaliśmy oglądać Eribę touring 540 GT do Nowego miasta Lubawskiego.. Z Krakowa to ok 500 km w jedną stronę.....sprzedawca okazał się wyjątkowo bezczelny.. Przyczepa była pogięta, ale zdjęcia,, nawet te wysyłane bezpośrednio do mnie gdy ju byliśmy zdecydowani na zakup robił w taki sposób aby to ukryć.. Gdy przyjechaliśmy i to zobaczzyłem - od razu stamtąd odjechaliśmy... Gdy wróciłem do domu jedna się wkurzyłem i napisałem mu ostrzeżenie,, ze naraził nas na koszty przejazdu 1000km. i jeśli nie zmieni treścci ogłoszenia,, że przyczepa jest nieuszkodzona - przeprosił i zmienił ogłoszenie..Gdyby tego nie zrobił - byłem na tyle wkurzony, ze chyba skorzystałbym z usług prawnika. żeby go dojechać. nawet ta dla przykładu..Ale chyba się przestraszył:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł zupełnie się z Tobą zgodzę. Co do bezczelności i poczucia bezkarności sprzedawców. 

Powinny być na to paragrafy. 

Ja stwierdziłem że jadę z żoną oglądać oststnią przyczepę, a kolejne będę jeździł z tak zwaną ochroną i pobierał opłłaty za zmarnowany czas 5osób oraz amortyzację auta. Ale udało mi się. 

Żona jak weszła do Knausa to wyszła i powiedziała Sebastian jedziemy. Ja zapytałem dlaczego , odparła ta przyczepa jest czysta i zadbana ?

Mam nadzieję że będzie służyła parę lat bez zdednych nieprzyjemnych przygód. W sobotę opije co by się nie rozwschła. ? 

Chciałbym wszystkim gorąco podziękować za cenne uwagi i sugestie. 

Dziękuję !!! 

Edytowane przez sebka34 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.01.2020 o 20:02, sebka34 napisał:

A więc przyczepa kupiona

Gratulacje!

Niech służy!

Wrzuć kilka fotek tutaj albo załóż wątek co by się historia budowała ;)

Sam rozglądam się za podobnymi jak Ty układami i będę ciekaw doświadczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim założeniem był zakup z piętrusami. 

Lecz po poszukiwaniasz i obejrzeniu kilku zgniłek, za podobne pieniądz stwierdziliśmy że kupujemy)z łóżkiem małżeńskim i podkową. Duże WC z prycznicem i ogromną kuchnia, szafek może nie wiele na ubrania ale za to są dwie szafy. Pod łóżkiem małżeńskim można schować stół i leżaki, a nie na łóżkach jak by to było z piętrusami. 

Dużym plusem też jest całe oświetlenie przyczepy 12V będę montował solar więc część pracy już jest za mną. 

Teraz jest bojler  TT2 zostanie zdemontowany i zastąpiony gazową trumą który dostałem od kolegi. 

Będę montował wskaźnik poziomu wody do zbiornika. I to tyle z najbliższych planów. 

To miała być moja ostatnia przyczepa którą jechałem oglądać w Polsce. Kolejne miałem jechać na zachód obejrzeć. 

 

IMG_20200129_094610.jpg

IMG_20200129_094728.jpg

 

IMG_20200129_094746.jpg

Edytowane przez sebka34 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem bardzo ładna. Była bardzo wysoko na mojej liście ale jednak wygrała adria w identycznym układzie i z tego samego rocznika. Powodzenia niech dobrze służy.

Wysłane z mojego H8416 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.