Skocz do zawartości

Zmiana przyczepy prośbą o ocenę


sebka34

Rekomendowane odpowiedzi

 

5 godzin temu, filipert napisał:

Zacny sprzęt.

To jest 2,30 szer?

 Jest 2,32

3 godziny temu, danielpoz napisał:

Gratulacje. Marka pierwsza liga, co Knaus to KNAUS.  Wysoka półka w jakości?

Nic dodać i nic ująć :ok:   I po raz kolejny muszę się z Tobą zgodzić :) 

Dodam skromnie ,że jest to jeden z ostatnich roczników dobrej roboty  przed kryzysem ,który  nastąpił i też dopadł markę Knausa. Potem to już widać było oszczędności. 

Edytowane przez Maras (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przeczytałem ten wątek i muszę powiedzieć, że też kupiłem przyczepę zaledwie wczoraj. Wybór padł na Hobby 560 prestige ufe z 2005 . Miałem szczęście bo była to druga przyczepa jaką widziałem. A z tego co tu przeczytałem to kolega Seba musiał przeżyć horror ogladając takie lipne budki. Udało mi się kupić przyczepę od pasjonatów caravaningu... Monitorowałem rynek od dłuższego czasu i śmiało moge powiedzieć że jaķ coś było atrakcyjne to schodziło w dwa , 3 dni. A te przyczepy które są od kilku tygodni ogłaszane , albo są przecenione (w sensie za drogie) lub ich rzeczywisty stan mega się różni od tego opisanego. Generalnie wyrobiłem sobie system, że sprawdzałem codziennie nowe ogłoszenia co pare godzin. Wiele razy mój telefon nie był pierwszym... i w dniu następnym ogłoszenie było nieaktualne. Na szczęście trafiłem na fajnych ludzi ,którzy sprzedali mi fajną przyczepe i w ramach zestawu startowego flaszke Wiskhy.:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogratulować. Ja długo się zastanowię zanim tą sprzedam. 

Ja uważam to co przeszedłem jako doświadczenie niemiłe ale doświadczenie, które otworzyło mi oczy. Karawaning w Polsce rozwija się i szkoda mi tych wszystkich ludzi, którzy napotkają tych handlarzy i kupią zamknięte niekompletne wybrakowane przyczepy, ile będzie ich kosztowała naprawa, skompletowanie do stanu używalności i bezawaryjności. 

Ale co tam. 

Mamy wymarzone domki, ambitne plany dostosowania pod siebie, plany wyjazdowe i tego się trzymajmy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.