Skocz do zawartości

Zmiana przyczepy prośbą o ocenę


sebka34

Rekomendowane odpowiedzi

Jest kilka osób co ma z tamtego miejsca ja i jeden kolega miał i z tego co wiem ktoś z forum też miał z tego miejsca

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

LMC się sprzedało 

widzę ze ciężko będzie znaleźć w piętrowym układzie 

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-dethleffs-CID5-IDBKRmQ.html#b5d6676a35 

Proszę o jakieś sugestie do przyczepy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam Wilka S3 kupionego u p. Aleksandry w Białogardzie w układzie 4os i jestem b. zadowolony a jeszcze bardziej żona bo to jej 'odkrycie'.
Może warto dołożyć trochę i trochę stargować cenę?
https://www.otomoto.pl/oferta/wilk-500-s3-lozka-pietrowe-lozko-malzenskie-ID6CKBsT.html

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem jeszcze takiego fajnego Knaussa z 2007 roku z Kamionnej (osoba prywatna). Jakieś sugestie, uwagi? https://www.otomoto.pl/oferta/knaus-sport-500-namiot-izabela-stojak-na-rowery-ogrzewanie-prad-gaz-ID6CwwLb.html#d209ba12cf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.01.2020 o 21:15, sebka34 napisał:

Niestety kolejna dyskwalifikacja 

A co tam z tyłu na listwie pozaznaczałeś? Co tam się dzieje? To że te przody pękają to norma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Tomii napisał:

A co tam z tyłu na listwie pozaznaczałeś? Co tam się dzieje? To że te przody pękają to norma. 

Mówisz o tethleffs - ie likszpare wygięta. 

Przyczepa wygięta na znacznej długości. 

Pod uszczelką raczej wkręty przerdzewiały i uszczelka wciągła rdze i się przebarwiła. Do obejrzenja czy wkręt jeszcze jest czy już wodę ciągnie. Ale odpisz żem tego Dethlefs-a że względu na pęknięcia na przodzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, sebka34 napisał:

Znalazłem jeszcze takiego fajnego Knaussa z 2007 roku z Kamionnej (osoba prywatna). Jakieś sugestie, uwagi? https://www.otomoto.pl/oferta/knaus-sport-500-namiot-izabela-stojak-na-rowery-ogrzewanie-prad-gaz-ID6CwwLb.html#d209ba12cf

Tylna lewa strona wgniota na poszyciu i zaraz obok obudowa lamp tylnych lewych albo porysowana  albo brudne albo zdjęcie się ulało :)

Z prawej strony też coś tam jakby było delikatnie pęknięte albo się wydaje ,że pęknięcie jest.

Te grafity nad oknami po obu stronach nie jest orginalne . 

A Ventura to nie Isabella i daleko jej do jakości jaką oferuje Isabella więc niech głupot sprzedawca nie wypisuje.

Na materac ,który jest w sypialni powinna być narzuta szyta pod ten ścięty materac w kolorze tapicerki jaki mamy w podkowie -tak było w orginale. A tu widzimy jakieś frotte prześcieradło !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tej wgniotce powiedział telefonicznie.

I z prawej strony szary boczny tylny zderzak lekko odstaje. 

Skąd pomysł że re szare grafiki przy oknach nie są oryginalne? 

Są w chwili obecnej trzy knaus spory 500 z 2007r i są identyczne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To miałem na myśli, jak masz gdzieś tak samo malowanego Sporta to poproszę o fotę lub  linka 

1146721700_sportciapaty.thumb.png.1ced3c5384202c04576d39892dd6aeb7.png

Edytowane przez Maras (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt jest tam jedna naklejka której inne modele nie mają , lecz taka jedna naklejka nie dyskwalifikuje jej jeszcze..Siwy pasek na lewej ścianie tuz pod aluminiową listwą jest na innych modelach , a na prawej ścianie już go nie ma 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.01.2020 o 20:52, Maras napisał:

 

A Ventura to nie Isabella i daleko jej do jakości jaką oferuje Isabella więc niech głupot sprzedawca nie wypisuje

Co do przedsionka Ventura to bym podyskutował nad jego jakością a bodajże to też brodukt Isabella. 

Cena nie bierze się znikąd 

https://center-camp.pl/pl/c/Ventura-Pacific-300/187

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.