Skocz do zawartości

Budowa przyczepki XS – czyli łóżko na kółkach


Skwarek

Rekomendowane odpowiedzi

Na innym  forum o takich masztach napisano ,,druciarstwo" .  Na pewno anty talent manualny ?

Jak dla mnie mistrzostwo . 

Edytowane przez Kimkolwiek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 445
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Są różne oceny takiego działania, może być dla jednych druciarstwo a dla innych nie. Dla mnie to hobby i terapia ;)  . Ale oglądałem wiele firmowych tych wyrobów i nie bardzo różnią się od kija od szczotki, no może mają znaczek firmy i ładny katalog oraz cenę.  No wiadomo coś do kampera, przyczepy lub jachtu musi ...  być coś warte.

Edytowane przez Skwarek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spędziłem weekend z przyczepką i właściwie wszystko jest OK i dobrze działa, ale muszę uzupełnić kilka spraw. Brakuje mi jakiegoś uchwytu woreczka przy kuchence na drobne śmieci, przydała by się też półeczka ponad blatem na kuchenne sprawy w czasie biwakowania,   brakuje mi jeszcze  jakiejś półeczki w kajucie przy drzwiach na podręczne przedmioty (klucze, telefon i to co się nosi po kieszeniach) by nie kłaść na szybko ich na materacu, no i podgłówka  do materaca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dawno nic nie pisałem, podzielę się wrażeniami i efektami crash testu jakiego doświadczyłem przyczepką ustawiając się na zlocie camperteam`u  "Spotkanie Dolnośląskie 2020". Tak więc gdy cofałem sadowiąc się na swoje miejsce, zaaferowany nie zauważyłem rosnących drzew i przywaliłem. Chyba dość mocno bo nie umknęło to uwadze już "rozbawionym" kolegom z kamperów stojących dość daleko. Wysiadając z samochodu oczyma wyobraźni widziałem potężne zniszczenia i wywaloną dziurę w poszyciu. Ale nic takiego się nie stało, byłem zdziwiony bo znalazłem mały wgniotek zewnętrznego poszycia. Nie przypuszczałem, że ta skorupa jest taka mocna. Nawet się zastanawiam czy to w ogóle warto naprawiać. To zdarzenie przekonało mnie o słuszności wyboru poszycia i nie zepsuło zabawy na zlocie.;)

zlot.jpg

bum.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.09.2020 o 19:30, Skwarek napisał:

nie zauważyłem rosnących drzew i przywaliłem

bo za wielką kolubrynę zbudowałeś ?

dobrze, że tak się skończyło ale mimo wszystko dokładnie bym sprawdził, czy jakieś np. łączenia nie przejęły energii uderzenia i coś nie "puści" w najbliższym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ooo. Fajnie, że w Polsce pojawił się producent tego typu przyczepek, u nas takie są jeszcze mało popularne.

Ładna ta przyczepka, skromnie wyposażona, mało schowków i szafek ale pierwsze koty za płoty, jest baza do rozwoju.

Obawiam się czy wysoka cena  nie załamie pomysłu, jednak rynek nowych przyczep jest u nas marginalny a przytłaczająca większość klientów  kupuje mocno używane sprzęty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.