Skocz do zawartości

smutny - poszukiwania przyczepy


smutny

Rekomendowane odpowiedzi

Z układem też dobrze przemyśl bo salonki są całkowicie nie chodliwe i moim zdaniem pozbawione sensu. Hobby trochę stare i praktycznie każda ma problem w przednim oknie i narożnikach musisz to koniecznie sprawdzić.  Stacerman lekko uszkodzony, dużą wadą jak dla mnie to nie ma pieca i  zaczepu zaletą wiek i cena ( jak na pierwszą budę powiedział bym, że idealna choć widać, że po wypożyczalni). Chateau, salonka ciężko sprzedać ale b. ładna (cena też). Cena zakupu to tylko część kosztów idealnie byłoby kupić przyczepę droższą ale kompletnie wyposażoną ( dwa lata temu sprzedałem w trzy dni hobby 420 d z 1992 r za 14 tyś, ktoś powie, że to dużo ale najwidoczniej kujący był innego zdania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 235
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ja bym jechał do tej nowszej. Na niej nie stracisz. Oczywiście jesli to rozdarcie nie ma wiecej niz kilka tygodni/miesięcy i nie stała w tym czasie na zewnątrz. Trzeba zbadać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, smutny napisał:

No korci nas to.  Rozumiem , że z dokupieniem takiej rączki manewrowej nie będzie problemu. ale co musiał zrobić żeby ją urwać??? I dach z tyłu mnie trochę zastanawia. Ale to może być zdjęcie pod światło. Trzeba jechać?

Duży, ciężki facet wyrwie każdą rączkę z flakami. Te rączki to ozdoba, ciągnąć mogą  Panienki lub dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogrzewanie gazowe musi jednak być, więc Sterckeman odpada. A co majstry powiecie jeszcze na taki temat ? Opis poetycki

https://www.otomoto.pl/oferta/hobby-knaus-bardzo-lekka-ID6C4r42.html?

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez smutny (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, smutny napisał:

Ogrzewanie gazowe musi jednak być, więc Sterckeman odpada. A co majstry powiecie jeszcze na taki temat ? Opis poetycki

https://www.otomoto.pl/oferta/hobby-knaus-bardzo-lekka-ID6C4r42.html?

nie no wiem, wiem, że bez kibla to "szkoda sensu" . Zmęczenie już mnie chyba dopadło

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez smutny (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, smutny napisał:

 

Smutny masz swoje oczekiwania i tego się trzymaj. No chyba, że drogą kompromisu będziesz korzystać z przenośnych kibelków?  a to bedzie ograniczeniem i zupełnie zmieni komfort korzystania z przyczepy. 

9 godzin temu, Thomas napisał:

Z układem też dobrze przemyśl bo salonki są całkowicie nie chodliwe i moim zdaniem pozbawione sensu. Hobby trochę stare i praktycznie każda ma problem w przednim oknie i narożnikach musisz to koniecznie sprawdzić.  Stacerman lekko uszkodzony, dużą wadą jak dla mnie to nie ma pieca i  zaczepu zaletą wiek i cena ( jak na pierwszą budę powiedział bym, że idealna choć widać, że po wypożyczalni). Chateau, salonka ciężko sprzedać ale b. ładna (cena też). Cena zakupu to tylko część kosztów idealnie byłoby kupić przyczepę droższą ale kompletnie wyposażoną ( dwa lata temu sprzedałem w trzy dni hobby 420 d z 1992 r za 14 tyś, ktoś powie, że to dużo ale najwidoczniej kujący był innego zdania).

Tomas wspomniałeś, że "saloniki sa pozbawione sensu", czy możesz  wyjaśnić  mi dlaczego tak uważasz? Rozglądam się za moją pierwszą przyczepą i właśnie salonki zwróciły moja uwagę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem " moim zdaniem" . Uważam, że przyczepa z jednym rozkładanym łóżkim jest zdecydowanie gorszym pomysłem niż z np. dwoma ponieważ musimy te łóżko za każdym razem składać. Według mnie komfortowa przyczepa dla dwóch i więcej osób powinna mieć rozdzieloną część dzienną od łatwodostępnej strefy odpoczynku.  Taki przykład ja lubię drzemkę po obiedzie a żona lubi rysować i nie ma na to miejsca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.