Skocz do zawartości

smutny - poszukiwania przyczepy


smutny

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, kalapan napisał:

A co tu ogarniać - pogadać z kimś kto coś tam duka po ichniemu żeby zadzwonił i się dowiedział co i jak. W ogłoszeniu pisze, że z rąk prywatnych, czyli trochę lepiej jak od handlarza . To będzie pewnikiem rocznik 2006, bo  data pierwszej rejestracji jest styczeń 2007. Skoro ma mover i nowe opony i jeszcze piszą o jakiś extra rzeczach - to zakup wydaje się atrakcyjny. Oczywiście nie wiadomo co tam w trawie piszczy ze szczelnością, to różnie bywa, ale buda jest sprzed 2008

 

Pisze...unfallfrei

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 235
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

wiem ...ale Niemcy , nie rzucają takich słów jak unfallfrei "na wiatr" ? ......tak , czy siak oferta jest mega kusząca . Osobiście jestem również zainteresowany kupnem takiej przyczepy (lecz rozsądek podpowiada ,że na 10-14 dni w roku , taki zakup jest mało racjonalny) ...w przeciwnym wypadku ....już bym po nią jechał (po uprzednim zarezerwowaniu) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Iven napisał:

tak , czy siak oferta jest mega kusząca

Też mi się wydaje, że oferta jest kusząca, dziwne że to jeszcze stoi. Dla mnie za duża, nie wlazłaby do garażu , aż szkoda....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak chcesz jutro mogę o nią zadzwonić nie ma problemu, ale na moje to jest tak że Pan na tą chwile nie ma czasu i trzeba zrobić wpłatę. Kiedyś robili tak z samochodami teraz z przyczepami nikt tu nie chce VIN mniej kłamania. W Polsce tez można na takie ogłoszenia trafić co najmniej na jedno w tygodniu. Trzeba głównie zwrócić uwagę od kiedy sprzedający ma konto, przeważnie dopiero co założone. Dziś znalazłem takie ogłoszenie i dzwonie od rana i nic albo nie odbiera albo zajęte, pewno parę osób zrobiło wpłatę i już nie odbierają ale ogłoszenie jest żebyś za szybko nie poszedł na Policje. Przeważnie te ogłoszenia są wystawiane na Weekend. Podaje link do ogłoszenia sami zweryfikujcie czy jest możliwa taka cena za taką przyczepę.

https://www.otomoto.pl/oferta/dethleffs-przyczepa-kempingowa-kemping-klima-igla-ID6C5sJk.html?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, peja76 napisał:

W Polsce tez można na takie ogłoszenia trafić co najmniej na jedno w tygodniu.

To nie jest podobne ogłoszenie do tego, które Ty wkleiłeś , bo to ewidentny przekręt. Tu cena jest dość atrakcyjna, ale nie z :pupa: wzięta. Gdyby ta przyczepa miała kosztować 2000 euronów to mógłby być przekręt, ale przy prawie 5 kawałkach , to nie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piszę żeby uważał, bo jest trochę tych ogłoszeń z przekrętami i to właśnie za granicami Polski, żeby nie robił żadnych wpłat, bo ci oszuści teraz już tak mocno nie zaniżają cen, jutro jak nie zapomnę to zadzwonię o tą do Niemiec z czystej ciekawości i napiszę co i jak bo takie przyczepy u nas to koło 30tyś trzeba liczyć, więc cena można powiedzieć mocno okazyjna a sami pisaliście że okazji niema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, peja76 napisał:

Kolego jak chcesz jutro mogę o nią zadzwonić nie ma problemu, ale na moje to jest tak że Pan na tą chwile nie ma czasu i trzeba zrobić wpłatę

To niezłe jajka? Jak możesz zadzwonić to będę wdzięczny . Do głowy by mi nie wpadło tak zaufać, żeby wpłacać coś zanim zobaczę . Jak uda Ci się wstępnie zbadać grunt to wielkie dzięki z góry. Może zwerbowałbym kogoś kto sprowadza auta żeby załatwić resztę jeśli temat będzie do rozegrania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Hobby z Niemiec to 495 o DMC 1500. Żeby się zmieścić w 3500 w zestawie i żeby było jeszcze miło podczas ciągnięcia i bezpiecznie to będzie "ciężko z ciągnikiem". Sprawdź swoje w204 z DMC - jeśli przekraczasz 2000(a pewnie przekraczasz minimalnie o 15 kilogramów)) i nie masz prawka na przyczepy lub choćby dodatku 96 to czeka Cię zmiana auta lub wyrobienie prawka, lub dodatku do kat. B. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, vinyl napisał:

Ten Hobby z Niemiec to 495 o DMC 1500. Żeby się zmieścić w 3500 w zestawie

Łosz kurde? to strasznie ciężka ? teoretycznie mieszczę się wagowo ale MW orientujesz się ? Bo na długie trasy nie chce dużego balastu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ogłoszenia wynika, że MW 1080.

Z danych internetowych się nie mieścisz bez prawka B+E(ew.96) - w204 z motorem 2.0 kompresor - DMC 2015. Ale może mają błąd. 

Może taka?

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-antares-luxe-CID5-IDAuas4.html#edffbe5584

Chyba zapomniał wpisać nazwę - to jest caravelair

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa Niemca co płacze jak sprzedaje:

Kolega Peja76 miał nosa, obczaił hobby z Niemiec i okazuje się, że miał racje. Tel nikt nie odbiera, wiec coś tu śmierdzi i to grubo?  ten temat trafia do archiwum X?

Dziękuje za interwencje ! 

6 godzin temu, Bob Duży napisał:

Jakbyś chciał w lubuskim to mogę podjechać w wolnej chwili popatrzeć.

Dzieki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.