Skocz do zawartości

smutny - poszukiwania przyczepy


smutny

Rekomendowane odpowiedzi

Hej drodzy forumowicze. Pytałem już sympatyków marki Kip, ale jeszcze tutaj pozwolę sobie wrzucić pytanko . Szukam pierwszej przyczepy. Czy jechalibyście na moim miejscu (250 km) oglądać przyczepę ktorej jedno zdjęcie (to poniżej ) jest niepokojące??? 85’ rok. Stoi pod chmurką od co najmniej 5 lat. Kip . Sprzedaje osoba prywatna. Dodam, że nie boje się trochę majsterkować ale nie chciałbym też spędzić urlopu w garażu . Z góry dziękuje za opinie i wszelkie wskazówki 5A812141-916C-49C2-984D-2F3E27134CA9.thumb.jpeg.2bacf85e2fcd2688d24bd4adba5d2145.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 235
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

33 minuty temu, mundek28 napisał:

Jak stoi 5 lat nie ruszana to lepiej sobie odpuść

Nie nie, byli nią w Szwecji rok temu, a mają w posiadaniu 5 lat i bez garażu ani nawet plandeki u nich stoi . W tym sensie

Edytowane przez smutny (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszym zdjęciu chciałem napisać ehhhh zmaluje się przednią  ścianę i będzie git.Zastanawiało mnie tylko dlaczego ta farba zlazła.  Po obejrzeniu drugiego zdjęcia powiem tylko - uciekaj od tej przyczepy, oczywiście jak nie chcesz głębiej  sięgać  do portfela...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, maciejek34 napisał:

Kip ?To cały czas ten sam kip ?

Nie to inny kip

https://www.otomoto.pl/oferta/caravelair-emeraude-iii-ID6BMeK6.html

v s

https://sprzedajemy.pl/przyczepa-kempingowa-kip-star-line-kozienice-2-6bea9f-nr56850127

  

Który lepszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, smutny napisał:

Albo który gorszy? 

 

Dlaczego chcąc wydać swoje pieniądze szukasz mniejszego zła? Za 18-20k można kupić naprawdę fajną i zadbaną budkę

https://handelkemping.otomoto.pl/

mają kilka w tych pieniądzach. Mają fajne budki, sam u nich kupowałem i kupiłbym znowu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za komentarze.

Niestety to wszystko po emerytowanych Helmutach nie wygląda dobrze. Przywiązujemy dużą wagę do walorów estetycznych. Kwestia gustu. Ładnych wnętrz wręcz brak .Pstrokacizna i bezguście Helgi oraz Zygfryda, aż kole w oczy i odpycha.  Do tego kondycja budy zawsze pod znakiem zapytania. I o to tu chodzi. Zamawiając "nóweczkę" mogę sobie wybrać to i owo. Moim skromnym zdaniem Niewiadów oferuje bardzo  wiele dobrego. Ale to niestety kosztuje? i tylko dlatego grzebiemy w tych "pospadkowych" starociach. I nic ciekawego na horyzoncie? Ale wolałbym , żeby ktoś tutaj bardziej doświadczony ocenił interesujące mnie znaleziska, niż proponował mi kolejny komis. Bo oferty znam. Na wylot. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Dwa znaleziska (Kip) - myślałem, że to żart. Koledzy już ocenili. Jeśli mimo napisanych opinii, nadal o te oferty pytasz, to wygląda na to, że musisz sam się przekonać, czyli bez wyjazdu i obejrzenia ich w realu się nie obędzie :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.