Jump to content
smutny

smutny - poszukiwania przyczepy

Recommended Posts

smutny

Hej drodzy forumowicze. Pytałem już sympatyków marki Kip, ale jeszcze tutaj pozwolę sobie wrzucić pytanko . Szukam pierwszej przyczepy. Czy jechalibyście na moim miejscu (250 km) oglądać przyczepę ktorej jedno zdjęcie (to poniżej ) jest niepokojące??? 85’ rok. Stoi pod chmurką od co najmniej 5 lat. Kip . Sprzedaje osoba prywatna. Dodam, że nie boje się trochę majsterkować ale nie chciałbym też spędzić urlopu w garażu . Z góry dziękuje za opinie i wszelkie wskazówki 5A812141-916C-49C2-984D-2F3E27134CA9.thumb.jpeg.2bacf85e2fcd2688d24bd4adba5d2145.jpeg

mundek28

Jak stoi 5 lat nie ruszana to lepiej sobie odpuść

smutny
33 minuty temu, mundek28 napisał:

Jak stoi 5 lat nie ruszana to lepiej sobie odpuść

Nie nie, byli nią w Szwecji rok temu, a mają w posiadaniu 5 lat i bez garażu ani nawet plandeki u nich stoi . W tym sensie

Edited by smutny (see edit history)

smutny

A co powiecie o takich defektach? Pozostałe zdj są spoko

EF480D88-E32C-4166-8506-9D17CDDE05A6.jpeg

CE4AFE1E-FDC8-46BC-8C81-0D87863FC238.jpeg

kalapan

Po pierwszym zdjęciu chciałem napisać ehhhh zmaluje się przednią  ścianę i będzie git.Zastanawiało mnie tylko dlaczego ta farba zlazła.  Po obejrzeniu drugiego zdjęcia powiem tylko - uciekaj od tej przyczepy, oczywiście jak nie chcesz głębiej  sięgać  do portfela...

maciejek34
A co powiecie o takich defektach? Pozostałe zdj są spoko
EF480D88-E32C-4166-8506-9D17CDDE05A6.thumb.jpeg.b5b674fa189d0a16df498e9c95918ed3.jpeg
CE4AFE1E-FDC8-46BC-8C81-0D87863FC238.thumb.jpeg.6a662b1ca992985ef905779d2e964c41.jpeg
Kip ?
Kip ?
To cały czas ten sam kip ?

smutny
4 minuty temu, maciejek34 napisał:

Kip ?To cały czas ten sam kip ?

Nie to inny kip

https://www.otomoto.pl/oferta/caravelair-emeraude-iii-ID6BMeK6.html

v s

https://sprzedajemy.pl/przyczepa-kempingowa-kip-star-line-kozienice-2-6bea9f-nr56850127

Który lepszy?

smutny

Albo który gorszy🤣 

smutny

Jak się człowiek napatrzy na te śmietniki z ryku wtórnego to nabiera ochoty na nowy Niewiadów😋

Walt

Z dwojga złego pewnie lepsza już ta okazja cenowa po Cyganach 🤣

jacekzoo
Godzinę temu, smutny napisał:

Albo który gorszy🤣 

Dlaczego chcąc wydać swoje pieniądze szukasz mniejszego zła? Za 18-20k można kupić naprawdę fajną i zadbaną budkę

https://handelkemping.otomoto.pl/

mają kilka w tych pieniądzach. Mają fajne budki, sam u nich kupowałem i kupiłbym znowu

Walt

Ale wiesz, rocznik 😉

jacekzoo

Rocznik srocznik, wolałbym starszą a nie zgnitą i nie rozwaloną. Ale jeden lubi pomidorową a drugi jak mu nogi śmierdzą...

smutny

Dziękuję za komentarze.

Niestety to wszystko po emerytowanych Helmutach nie wygląda dobrze. Przywiązujemy dużą wagę do walorów estetycznych. Kwestia gustu. Ładnych wnętrz wręcz brak .Pstrokacizna i bezguście Helgi oraz Zygfryda, aż kole w oczy i odpycha.  Do tego kondycja budy zawsze pod znakiem zapytania. I o to tu chodzi. Zamawiając "nóweczkę" mogę sobie wybrać to i owo. Moim skromnym zdaniem Niewiadów oferuje bardzo  wiele dobrego. Ale to niestety kosztuje🤔 i tylko dlatego grzebiemy w tych "pospadkowych" starociach. I nic ciekawego na horyzoncie🙄 Ale wolałbym , żeby ktoś tutaj bardziej doświadczony ocenił interesujące mnie znaleziska, niż proponował mi kolejny komis. Bo oferty znam. Na wylot. 

Kristofer

Witam!
Dwa znaleziska (Kip) - myślałem, że to żart. Koledzy już ocenili. Jeśli mimo napisanych opinii, nadal o te oferty pytasz, to wygląda na to, że musisz sam się przekonać, czyli bez wyjazdu i obejrzenia ich w realu się nie obędzie :hmm: