Skocz do zawartości

smutny - poszukiwania przyczepy


smutny

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Państwo 

Nasze poszukiwania przyczepy zakończone sukcesem ! Dziękuje wszystkim biorącym udział w tej dyskusji!!! Tutejsze forum okazało się bezcennym źródłem wiedzy i jestem przekonany, ze bez Waszej pomocy mój zakup pierwszej budki wyglądałby zdecydowanie słabo . Tak wiec jestem Wam bardzo wdzięczny za okazaną pomoc !!! Bardzo dużo się od Was nauczyłem i wszystkie porady były dla mnie bardzo cenne.

Jeśli chodzi o zakupiony sprzęt to jesteśmy zakochani ??? wszystkim bardzo się podoba. Jest dokładnie taka o jakiej marzyłem . To była miłość od pierwszego wejrzenia . Obejrzałem w 15 min i odjechałem szczęśliwy jak dziecko. Wczoraj posprzątaliśmy profilaktycznie wszystkie zakamarki i mogę powiedzieć, ze stan tej przyczepy jest niewiarygodnie dobry. Tutaj ukłony dla kolegi Iven, który zrobił wcześniej dla mnie oględziny ?

P. S. z pewnością będę miał jeszcze do Was mnóstwo pytań bo już jutro wybieramy się do ukochanej Chorwacji . Witaj przygodo ???? 

Pozdrawiam Wszystkich  karawaningowców bardzo serdecznie i do zobaczenia w małym świecie !!! ?

 

 

7F654844-7B1E-402E-9E12-1A5C135A0522.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 235
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

3 godziny temu, Kevin napisał:

.... kupuje przyczepę po 15 stronie swojego osobnego wątku. 

Też mi się to rzuciło na oczy ?

3 godziny temu, Bob Duży napisał:

Zakładałeś hak do gwiazdy? czy już fabryczny miałeś? Jaki motor?

Fabryczny , chowany elektrycznie. 1.8 c200 kompressor (m271) 184 kucy. 

Edytowane przez smutny (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od X czasu myślę czy by do swojej nie założyć haka. Tylko że ASO mnie finansowo odstrasza a prywaciarze mają różne opinie dotyczące montażu. Jedni chcą dać mocniejszy wiatrak chłodnicy inny zaś zamontować chłodnice oleju a inni nic nie robić i sam jestem w kropce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, smutny napisał:

 

Fabryczny , chowany elektrycznie. 1.8 c200 kompressor (m271) 184 kucy. 

Na kempingu jak nie musisz to nie chowaj. Bo zdarza  się, że zrobi psikusa przed wyjazdem i się nie rozłoży. 

Edytowane przez klonik058 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, chris_66 napisał:


 

 


Nie chcę cię martwić ale kupiłeś naczepę do tira, nie wiem z czego się cieszysz emoji2957.png

Gratki emoji3.pngemoji3.png

 

????

3 godziny temu, Bob Duży napisał:

Ja od X czasu myślę czy by do swojej nie założyć haka. Tylko że ASO mnie finansowo odstrasza a prywaciarze mają różne opinie dotyczące montażu. Jedni chcą dać mocniejszy wiatrak chłodnicy inny zaś zamontować chłodnice oleju a inni nic nie robić i sam jestem w kropce.

2-3 tysiące km rocznie z przyczepa. Nie zamierzam nic kombinować . Filozofów nie brakuje. Po to szukałem w miarę lekkiej DMC 1200 i nie zamierzam jej obladowywac. Ciężkie graty do auta. Nawet aku z budy jak wyjąłem to lepiej się jedzie bo nacisk na hak przy tylnym napędzie jest jednak odczuwalny . A to umieszczenie aku w bakiscie z przodu nie jest zbyt inteligentne z konstrukcyjnego punktu.  Mocy nie brakuje.

2 godziny temu, klonik058 napisał:

Na kempingu jak nie musisz to nie chowaj. Bo zdarza  się, że zrobi psikusa przed wyjazdem i się nie rozłoży. 

Będę pamiętał . Chociaż z towarowka już jeździłem i nie było problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! 

DMC 1200, a jaka MW? 

38 minut temu, smutny napisał:

 A te dwie instrukcje to są od różnych przedsionków czy od tego samego ? 

EF1BC062-CB58-4A87-B487-226A7B8BC30D.jpeg

3A39EE96-014A-4619-9383-F678EB362FA5.jpeg

Ten "Solar" to do daszku słonecznego na moje oko

A do zwykłego 5 poprzeczek to bardzo solidnie przy takiej małej budce. 

Bo chyba coś koło 450?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, smutny napisał:

 A te dwie instrukcje to są od różnych przedsionków czy od tego samego ? 

EF1BC062-CB58-4A87-B487-226A7B8BC30D.jpeg

3A39EE96-014A-4619-9383-F678EB362FA5.jpeg

Pierwsze zdjęcie przedstawia instrukcję do daszku słonecznego dostawianego do przedsionka , do którego jest instrukcja na drugim zdjęciu ..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutny... może i filozofów nie brakuje ale  w przypadku montażu haka trzeba wziąść wszystko pod uwagę dla tego zapytałem czy Ty sam montowałeś hak. Zajechać skrzynie można przez 100km. Mam troszkę mocniejszy silnik więc i skrzynia ma co robić a przegrzać można w mig.... Póki co mam konia do ciągania i 1300 nie robi na nim wrażenia 360 koni robotę robi ale chce też do MB założyć. Fabrycznie montowane haki mają pewnie już chłodnice oleju czy inne dziwne rzeczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, filipert napisał:

Gratulacje! 

DMC 1200, a jaka MW? 

Ten "Solar" to do daszku słonecznego na moje oko

A do zwykłego 5 poprzeczek to bardzo solidnie przy takiej małej budce. 

Bo chyba coś koło 450?

Total 585 ?

2 godziny temu, Bob Duży napisał:

Fabrycznie montowane haki mają pewnie już chłodnice oleju czy inne dziwne rzeczy...

O to nie wiedziałem . Może  przewidzieli takie obciążenia . Zobaczymy . Narazie 700 km zrobiłem bez szwanku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.