Skocz do zawartości

smutny - poszukiwania przyczepy


smutny

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, vinyl napisał:

Nie czapkuj za dużo przed sprzedającym, bo ludzie boją się kupować bez dokumentów więc klientów jest mniej niż by się mogło wydawać. 

Wiadomo. Po prostu chcę to kupić. I mieć . Na już. Innej nie chcę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 235
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pamiętaj że mając umowę z fikcyjną osobą pozbawiasz się prawa zwrotu, reklamacji etc. Jak po tygodniu się zorientujesz że przyczepa to jednak pięknie wypicowany złom to masz pozamiatane, w przypadku umowy z Polakiem robisz zwrot i po problemie.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj że mając umowę z fikcyjną osobą pozbawiasz się prawa zwrotu, reklamacji etc. Jak po tygodniu się zorientujesz że przyczepa to jednak pięknie wypicowany złom to masz pozamiatane, w przypadku umowy z Polakiem robisz zwrot i po problemie.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka


Albo kradziona...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jacek00 napisał:
2 godziny temu, Kvasir napisał:
Pamiętaj że mając umowę z fikcyjną osobą pozbawiasz się prawa zwrotu, reklamacji etc. Jak po tygodniu się zorientujesz że przyczepa to jednak pięknie wypicowany złom to masz pozamiatane, w przypadku umowy z Polakiem robisz zwrot i po problemie.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

Albo kradziona...

Byłem , widziałem , rozmawiałem , macałem .....nic z tych rzeczy , o których piszecie . ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Iven napisał:

.....nic z tych rzeczy , o których piszecie

za świadome kupowanie dóbr kradzionych można mieć zarzuty o paserstwo.

Ciekawe co musi się wydarzyć, żeby Polak przestał dawać robić się w ch..ja, bo mu szkoda odprowadzić w formie podatku 2%????

Czy wy naprawdę jesteście tacy naiwni, czy zwyczajnie głupi???? bo naprawdę, niestety nie da się tego inaczej nazwać...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, qbek napisał:

za świadome kupowanie dóbr kradzionych można mieć zarzuty o paserstwo.

Ciekawe co musi się wydarzyć, żeby Polak przestał dawać robić się w ch..ja, bo mu szkoda odprowadzić w formie podatku 2%????

Czy wy naprawdę jesteście tacy naiwni, czy zwyczajnie głupi???? bo naprawdę, niestety nie da się tego inaczej nazwać...  

do mnie to pisałeś ? ...to hamuj język trochę i wyluzuj  i jeszcze raz przeczytaj to co napisałem powyżej . Sprzedający był już na przeglądzie technicznym z tą przyczepą i chce ją zarejestrować ...ale to trwa ,a są wakacje i urlopy nie są z "gumy"......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie . 

Panowie

Nie chodzi o podatek. Oszustwa itp. On to sam był  już rejestrować ale poprosiłem go żeby się wstrzymał . Bo chodzi  mi o czas.  Ale faktycznie lepiej żeby on to załatwił i poczekamy jeszcze tyle.  Luzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Iven napisał:

jeszcze raz przeczytaj to co napisałem powyżej

 

Godzinę temu, Iven napisał:

Byłem , widziałem , rozmawiałem , macałem .....nic z tych rzeczy , o których piszecie

przeczytałem, dwa razy i jakoś ciężko wyciągnąć wniosek, że

 

40 minut temu, Iven napisał:

Sprzedający był już na przeglądzie technicznym z tą przyczepą i chce ją zarejestrować

bo o tym nie pisałeś, przynajmniej tu, w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz poruszać się za granicą na tymczasowym dowodzie. Jest traktowany przez uprawnionych do kontroli jak "twardy" dowód.
Nie pamiętam skąd to info ale miałem podobny problem w zeszłym roku, chyba pytałem w urzędzie komunikacji. Pojechałem do Chorwacji na miękkim dowodzie.
 
Jedna uwaga, dowód miękki ma z tego co pamiętam termin ważności i trzeba wrócić przed tym terminem.
 
 
 
 
 

Miękki działa na tych samych warunkach co twardy.
Miękki ma ważność i w ramach ważności można go używać. Ale można wymienić go na twardy po upływie ważności. Jak się trochę zapomni . WK trzyma twardy DR chyba przez miesiąc, potem gdzieś odsyła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was mógłby być jutro pod telefonem w godz.12-14?

Chodzi o taki awaryjny "telefon do przyjaciela" ? gdybym czegoś nie wiedział podczas oględzin , a byłyby jakieś niejasności, np nie wiem jak włączyć coś tam żeby sprawdzić... Sprzedający też może "nie wie" , a tak to zadzwoniłbym do doświadczonego speca od przyczep z forum żeby rozwiać jakiekolwiek wątpliwości. Jeśli tak to byłoby supcio. Wymienię się chętnie nr tel na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.