Skocz do zawartości

Akumulator LiFePO4 zamiast kwasowego


Yaca1966

Rekomendowane odpowiedzi

👍🥳,🥂

Szach mat ortodoksyjni victroniści :)

U Mnie adwent akumulatorowy, przyszedł BMS, przyszedł aktywny balanser, obudowa w drodze, ale niedaleko, ogniwa płyną, bóg wie gdzie 😸

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

…….ogniwa płyną, bóg wie gdzie

Somalijscy piraci już się cieszą

A victron nadal najlepszy mppt i dc/dc i prostownik bezkonkurencyjny


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zakończyłem budowę, poprawiłem………

Ja też tyle że muszę naprawić cztery gwinty
Ale helicoil już czeka na chwilę skupienia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
W mojej osobistej opinii tego typu „test” możesz podrzucić wcześniej opisanym „chłopakom”…….

Akurat twoja osobista opinia……….
A chłopaki zamówili 280Ah do zrobienia w wolnej chwili i przy okazji kolejnego zakupu, im zależy żeby działało i wystarczy obudowa z trzech rolek taśmy skoro tamten działa i klient zadowolony to co co drążyć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, chris_66 napisał(a):

A chłopaki zamówili 280Ah do zrobienia w wolnej chwili i przy okazji kolejnego zakupu, im zależy żeby działało i wystarczy obudowa z trzech rolek taśmy https://emoji.tapatalk-cdn.com/emoji123.png skoro tamten działa i klient zadowolony to co co drążyć

W sumie to szkoda, że mając jak pisałeś „mam inne opcje, znacznie ciekawsze finansowo” z chłopakami nie zagracie w otwarte karty i nie umieścicie oficjalnego wpisu „materiał zawiera lokowanie produktu”.

Wtedy tym czytającym z małym doświadczeniem łatwiej będzie zrozumieć o co chodzi :) i dlaczego takie parcie :) na budowę bomby własnej roboty do wymarzonego campera :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rtwppk napisał(a):

W sumie to szkoda, że mając jak pisałeś „mam inne opcje, znacznie ciekawsze finansowo” z chłopakami nie zagracie w otwarte karty i nie umieścicie oficjalnego wpisu „materiał zawiera lokowanie produktu”

bo nie zawiera lokowania produktu, składam to zupełnie charytatywnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, chris_66 napisał(a):

bo nie zawiera lokowania produktu, składam to zupełnie charytatywnie

Tak jak @Voku :) … poziom działalności charytatywnej określany przez Ciebie jako „podstawowy” :lol:

Ale dobrze, że o tym piszemy … wielu amatorów przed podjęciem pochopnej decyzji sprawdzi, poczyta, poogląda inne fora, Facebook czy YouTube :) i sami sobie odpowiedzą czy to jest szybka sprzedaż kontenera ogniw czy nie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rtwppk napisał(a):

W sumie to szkoda, że mając jak pisałeś „mam inne opcje, znacznie ciekawsze finansowo” z chłopakami nie zagracie w otwarte karty i nie umieścicie oficjalnego wpisu „materiał zawiera lokowanie produktu”.

Haha, Skończyły się argumenty i zaczyna się ból d.... :D Kończę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, chris_66 napisał(a):

No pewnie! UE wprowadza właśnie dla nich zakaz korzystania z pontonów z silnikami spalinowymi, od 2030 moga prowadzić abordaż wyłącznie z łodzi elektrycznych. Takie ogniwa będą dla nich jak znalazł do zasilania silników na pontonach. Będą sobie je ładować ma brzegu z agregatów na diesla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Łza Włóczynutka napisał(a):

No pewnie! UE wprowadza właśnie dla nich zakaz korzystania z pontonów z silnikami spalinowymi, od 2030 moga prowadzić abordaż wyłącznie z łodzi elektrycznych. Takie ogniwa będą dla nich jak znalazł do zasilania silników na pontonach. Będą sobie je ładować ma brzegu z agregatów na diesla.

Najniebezpieczniejsi są Ci w pontonach styropianowych … Słyszałem, że UE bierze ich na celownik :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.