Skocz do zawartości

Wypadki


andiat

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, jacek00 napisał(a):

No to wystarczy sobie przypomnieć ten wypadek gdzie kamper zderzył się z Mercedesem. Patrząc na zniszczenia to prędkości nie mogły być wielkie. Natomiast od kampera odpadła cała zabudowa. Przy większej prędkości z kampera nikt by z tego zdarzenia nie wyszedł cało

image.thumb.png.f3334a178029913067b6cbecf6638c27.png

Taki sam dziadek jak ten z S3 i chyba szczał dostał na bok zabudowy, to całkiem normalne że odpadła zabudowa, ja pisałem o uderzeniu przednim i tym że im starszy kamper tym gorzej bo wiadomo że może być zgnity, po przejściach itp

Screenshot_20230124-133126_Google.thumb.jpg.fdd5cf259cad67ab025865f13ffe18fa.jpg.https://www.berchtesgadener-anzeiger.de/startseite_artikel,-vier-teils-schwer-verletzte-bei-dreifachcrash-mit-wohnmobil-oldtimerfahrer-wird-eingeklemmt-_arid,582876.html

Screenshot_20230124-133638_Chrome.jpg

Screenshot_20230124-133507_Google.jpg

Screenshot_20230124-133419_Chrome.jpg

Screenshot_20230124-133944_Google.jpg

Screenshot_20230124-133232_Google.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

15 minut temu, maarec napisał(a):

@peja76 pozytywne te Twoje fotki, może by coś z nas zostało :)

 

tylko, że nie znamy prędkości przy jakich powstały szkody. Na moje to więcej niż 40-50 nie było.

na S3 było pewnie 80-90 i strzał w ścianę a nie w inne auto gdzie siła tez inaczej się rozchodzi...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jacek00 napisał(a):
3 godziny temu, Misio napisał(a):

Też bym polemizował (moim zdaniem tył przyczepy był niemalże centralnie na pasie) 

Był na pasie bo po uderzeniu IMO całość się przesunęła

Oczywiście to moje zdanie...ale jeżeli strzał byłby od prawej to by mogło być ewentualnie takie przesuniecie, chociaż ciężar tej przyczepy był raczej na tyle duży by było to bardzo trudne...

Ale przy uderzeniu idealnie od tyłu lub w lewy róg nie wypchał by tak ciężkiej przyczepy w lewo... na środek pasa...

 

Ale to nie ważne, bo to, czy tamto nie wróci życia Jarkowi i jego córce...

 

Jeździjmy bezpiecznie, czego wszystkim Wam, jak i sobie życzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.01.2023 o 14:00, maarec napisał(a):

@peja76 pozytywne te Twoje fotki, może by coś z nas zostało :)

 

Może tu być ciężko żeby coś z nas zostało:mellow: ale im nowszy kamper tym lepiej z zabudową.

https://www.otomoto.pl/oferta/fiat-ducato-etrusco-2021r-automat-klimatyzacja-solary-lazienka-ID6EA2va.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co komu po zabudowie, jeśli bedzie się i tak wydrapanym szpachelką z szoferki...  Więcej jakichś kombinowanych pseudoprzeszczepów będzie na zdrowe podwozie? (łącznie z polem numerowym, żeby rodzaj pojazdu się zgadzał, i - jesli tylko się da - częścią charakterystycznych elementów kabiny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, peja76 napisał(a):

Może tu być ciężko żeby coś z nas zostało:mellow: ale im nowszy kamper tym lepiej z zabudową.

https://www.otomoto.pl/oferta/fiat-ducato-etrusco-2021r-automat-klimatyzacja-solary-lazienka-ID6EA2va.html

To mogło bardzo boleć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tu być ciężko żeby coś z nas zostało:mellow: ale im nowszy kamper tym lepiej z zabudową.
https://www.otomoto.pl/oferta/fiat-ducato-etrusco-2021r-automat-klimatyzacja-solary-lazienka-ID6EA2va.html
Ciekawe że na fotkach widzimy Iveco a w ogłoszeniu, że to Fiat. Sprzedający nawet nie wie co sprzedaje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jacek00 napisał(a):

Ciekawe że na fotkach widzimy Iveco a w ogłoszeniu, że to Fiat. Sprzedający nawet nie wie co sprzedaje? emoji848.png

Faktyczne na masce pisze iveco ale widać że to coś z trojaczków, dziwna sprawa  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, danielpoz napisał(a):

Ja widzę Fiata?

No to chyba faktyznie Ducato. Iveco wychodził jako klon Ducato? Myślałem, że ich Iveco Daily to ich autorska konstrukcja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jacek00 napisał(a):

No to chyba faktyznie Ducato. Iveco wychodził jako klon Ducato? Myślałem, że ich Iveco Daily to ich autorska konstrukcja. 

Iveco to firma Fiat.

 

Iveco to zupełnie inne auto konstrukcyjnie (rama i rwd)i wizualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.