Skocz do zawartości

Luźne dyskusje o miejscu V zlotu


ReginaZW

Rekomendowane odpowiedzi

Koliberku ! Łowiłem te dorsze na Bałtyku i znając Twoje zamiłowania połowowe całkowicie Ciebie rozumiem ! Ale co z dużą wiarą ludzi którzy nie podzielają takich zapałów . Takie spotkanie można zorganizowac poza Zlotem !

Budując na Galerii ,,Alfa ,,w Zielonej Górze , a także w Legnicy , zaliczyłem kilka pięknych tematów foto z Ziemi Lubuskiej . Jest naprawdę gdzie się zadekować ze Zlotem.

Najbardziej centralnym rejonem jest województwo Łódzkie . Nie wiem ?może faktycznie pojechać po krańcach kraju i raz zrobić Zlot w Bieszczadach , następnym razem w Sudetach , Białowieży czy nad morzem ! ???? Przejazd 600-700 km na okres dwóch dni to zupeły idiotyzm . /nie mówiąc o kosztach ! /

Można zaplanowac urlop ale trzeba znać termin Zlotu . Były sugestie o przełozeniu Zlotu na czerwiec ??????????? .

 

Moja prywatna sugestia jest taka . Sezon trzeba zacząć i zakończyć ! Wakacje są od tego aby żeglować przyczepą , organizować wspólne spotkania , umawiać się na karawany , prywatne zlociki wędkarskie , zloty fotograficzne i aby odpoczywać z rodziną w kraju czy gdzies dalej !

 

To tak prywatnie ! Reszta zależy od adminów !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 411
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jako osoba odpowiedzialna za Zloty, mogę tylko powiedzieć iż w Bachotku ustaliliśmy że zlot znów jest w weekend majowy :]. Czemu nie później? Większość z nas i tak po zimie nie wytrzyma i ruszy gdzieś na majówkę z przyczepami czy kamperkami.

Proponuję również nie rozbijać tej imprezy na wiele mniejszych, a spotkania regionalne zostawić na Boże Ciało.

Gdzie będzie zlot :] ? Raczej w centrum. Borki by były miejscem całkiem dobrym - Pawle czy nie sądzisz, że w weekend majowy było by tam trochę ciasno?

Warka jest bardzo ładnym kempingiem :] i jest to rozsądna propozycja. Zaproponowany mamy jeszcze Suchedniów. Będę o wszystkim jeszcze myślał :).

No i apeluję o jeszcze jedno - aby z tego wątku nie wyszło to co prawie zawsze w przedzlotowych dyskusjach :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Tomii

piszesz weekend majowy ... hm jeśli nie będzie innego zlotu by zapełnić ten plac trzeba by się naprawdę dobrze postarać z frekwencją ( np. ZLOT OBOWIĄZKOWY ! .... :] nie nie to żart :] ) a generalnie zależy wszystko od pogody miejsca myślę że wystarczy , zaplecze też spoko reszta to negocjacje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!Adminie!!!

Jakies czary z tym wątkiem?Mimo ze przeczytany wielokrotnie pozostaje w nieprzeczytanych!

Pomocy :] :] :]

Jakiś problem z ciasteczkami chyba musi być u Ciebie w komputrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejazd 600-700 km na okres dwóch dni to zupeły idiotyzm . /nie mówiąc o kosztach ! /

 

Rysiaczek imponujesz mi , to jest przykład myślenia asertywnego ! Mówisz to co myślisz i to odważnie ..........tak trzymaj :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rejs to nie tylko atrakcja dla wędkarzy ale też dla wielu"szczurów lądowych".podałem to jako propozycję,może ktoś wymyśli coś ciekawszego.wolę proponować konkretne rozwiązania niż narzekać,że jest za daleko lub pod górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważcie że weekend majowy 2009 nie jest zbyt ciekawy . 1 maja to piatek a 3 to niedziela . Więc raczej jest to krótki okres i nie ma to nic wspólnego z tak zwanym ,,dłuuuugim wekendem,, Urlop należy zaplanować i zacząć Zlot np. w czwartek 30 kwietnia . Lub przyjazd w piątek i pociagnac do wtorku 5 maja ! Nie wiem ! to tylko takie moje głośne myślenie !? Zdaję sobie sprawę ze każdy oszczędza swoje wolne dni na okres wakacyjny i dlatego tu też jest problem !

 

Aby zakończyc optymistycznie to powiem ze ma byc w maju bardzo słonecznie w całym kraju ! :]:]:]:]:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie będzie zlot :] ? Raczej w centrum. ... Suchedniów

 

no widze że duże to centrum :] A może by tak na wschód lub zachód? Północ i południe już chyba było

 

a może dzikie Bieszczady???

 

może być :] mamy bliziutko tylko ponad 600 :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widze że duże to centrum :]

Wszystko jest względne. Niestety w miejscowości Piątek nie ma kempingu :]:].

 

A może by tak na wschód lub zachód?

No dobra a może konkretne miejscowości? Bo dla jednych wschodem będą już Siedlce, a dla mnie to dalej będzie centrum :].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogłem się poprostu oprzeć jak zobaczyłam jakie to mamy centrum :]

Nie centrum tylko "raczej centrum" :].

Jak zdefiniujemy "raczej centrum" że jest to koło zakreślone z Koła o promieniu 200 km to spokojnie się zmieścimy :]

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.