Skocz do zawartości

Luźne dyskusje o miejscu V zlotu


ReginaZW

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 411
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

świętojebliwy biskupinek"

 

 

Nie no, już bez przesady :] bez takich :) Jeszcze zloty nazwiemy oazami... :]

 

 

:] hahahaha :]

Nic w tym złego. Niektórzy już o nas mówili,że jesteśmy kółkiem różańcowym. Może pamietasz takie osoby. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiej "mszy" to świat napewno nie widział i nie zobaczy :] :] :)

 

Może i nie widział, ale jak my się zbierzemy to jeszcze dużo więcej zobaczy. Dla wtajemniczonych możemy się trochę pokąpać i aparat również umyć :]:]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcecie coś wiedzieć na temat kempingu to zapraszam na stronę http://www.mosir.pl/index.php?page=obiekty&id=9. Kierownictwo ma dobre układy z klasztorem i organizują wejścia do miejsc niedostępnych zwykłym turystom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny na tym campingu są wysokie ..... ale gdyby tak zakąbinować żeby zapisać się na XVI Międzynarodowy Zlot / koszt około 100 zł. za 3 dni / i przy okazji mamy tani zlocik , papu i :] . muzyczkę itp.

W tamtym roku zlot był w maju , w tym na razie nic nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yabulon to nie jest podczepianie się pod inne zloty tylko uczestniczenie w nich. W tym roku w Częstochowie byłem jedyny z Forum i było mi przykro że inne kluby miały dużo większą obsadę a ja byłem sam choć informowałem i zachęcałem na Forum do uczestnictwa w Zlocie . Miejsca na campingu jest na tyle dużo że spokojnie jedną z polanek mogliśmy razem opanować tak jak to robiły inne kluby . Zlot był MIĘDZYNARODOWY i nie był to zlot PFCC czy innego stowarzyszenia . Polega on właśnie na rywalizacji sportowej i zabawowej różnych uczestniczących w Zlocie klubów . Po przeczytaniu Twojego postu miałem wrażenie że wystąpisz o zakaz uczestnictwa w innych zlotach niż organizowane przez Karawaning.pl

a uczestnictwo w zlotach PFCC / jestem wieloletnim członkiem / tak znienawidzonej przez niektórych kolegów z Forum organizacji będzie skutkowało wykluczeniem z naszego Forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.