Skocz do zawartości

Luźne dyskusje o miejscu V zlotu


ReginaZW

Rekomendowane odpowiedzi

witam

coś znalazłem na temat środka Polski:)

 

"Geometryczny środek Polski znajduje się w miejscowości Piątek (województwo łódzkie). Wyznaczony został w miejscu przecięcia się ortodrom przekątniowo łączących wierzchołki opisanego wokół Polski czworokąta złożonego z równoleżników i południków, przechodzących przez najdalej na północ (Jastrzębia Góra), południe (Opołonek), wschód (zakole Bugu koło Zosina) i zachód (zakole Odry koło Cedyni) wysunięte punkty terytorium Polski."

 

co Wy na to???

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 411
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam

a ja nadal uparcie w centrum za Borkami :] zapytacie co za uparciuch ? odpowiem - zrobić zlot razem z klubem Niewiadek i oprócz lokalnych ciekawych miejsc typu Niebieskie źródła , żubrowisko dla dzieci itp. mamy w niedalekiej okolicy , naszego rodzimego producenta przyczep, więc pomyślałem że z ciekawością zobaczył bym na żywo produkcję przyczep i myślę że na taką wycieczkę było by więcej chętnych załóg , co wy na to ? :]

 

 

info Borki http://www.borki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobić zlot razem z klubem Niewiadek

 

 

Tu jestem jak najbardziej ZA!!! "Niewiadowianie" to fajni ludzie i miło z nimi spędzać czas, więc warto by było się z nimi bratać i djecezjować :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.