Skocz do zawartości

Luźne dyskusje o miejscu V zlotu


ReginaZW

Rekomendowane odpowiedzi

Pinesio chyba się trochę zagalopowałeś gdyż dla niektórych takich jak JA to chciała by dusza do raju tylko nie zawsze fundusze na to pozwalają.Ilość kilometrów nigdy Mnie nie przerażała i nie przeraża gdyż z zawodu byłem kierowcą i jak patrzę na zdjęcia z Bachotki to jest Mi przykro że nie mogłem tam być ale coż takie jest życie raz się jest na wozie a drugi raz pod wozem i mam nadzieję że i Ja kiedyś zawitam na jakiś zlot.POZDRAWIAM. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 411
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Warto gnać za ludźmi ..

 

Nie w tym sensie to napisałem. Bachotek był "ukłonem" w kierunku północy. A niestety nikt nie przyjechał (prócz Lepciaka). Ci, którzy chcą przyjechać nie wyprą się kilometrami, oni sami przyjadą. Więc uważam, że nie ma co kombinować i podpasowywać pod jakąkolwiek grupę tylko robić zlot w okolicy centrum i koniec.

 

A za ludźmi, którzy jeżdżą na zloty napewno warto gnać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szary11, Nie przesadzaj Michałku, bo dużo ludzi przyjechało z północy, natomiast nie było południowców. Nie było Leszka, Artlyego, Mario, Jcka, Janusza, mnie i wielu innych którzy do tej pory jeździli. Po prostu nie da się zawsze i wszędzie dojechać, a wpływ na to mają względy czasowe i finansowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No to kto był z północy jeszcze? Coś mi jakoś umknęło jak się pomyliłem :)

Proszę bardzo :

Kit - Poznań

Pinesio - Bydgoszcz

Sowa_77 - Bydgoszcz

ReginaZW - Elbląg

Paulos - Koronowo (chyba to jest koło Bydgoszczy)

I jeszcze może nie całkiem z północy ale z Polski centralnej ddkszysztof z Łodzi i Monika i Robert z Piaseczna.

To są tylko ludzie którzy wypowiadali się na forum po zlocie więc ten obraz może być oczywiście mocno zafałszowany, ale nie widzę nikogo z południa oprócz Rysiaczka i bogusa bednarskiego z Wrocławia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Południowców było trochę więcej, ale nie ma o co kopi kruszyć. Ważne, że się spotkaliśmy i zaprzyjaźniliśmy się na żywo, bo wirtualnymi przyjaciółmi jesteśmy od momentu dołączenia do forum. Niesnaski wśród przyjaciół nic dobrego nie wróżą. :) to dla tych co się kłócą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yabulon popieram bardzo chciałem ale nie mogłem przyjechać ..... no cóż takie jest życie

 

I też bardzo chciałem być i tez nie wszystko się poukłada i nie mogłem :), ale jak nic nie stanie na przeszkodzie bede na kolejnym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yabulon, był też taki jeden cichociemny z południa Warszawy, co na poprzednim zlocie przyjechał Niewiadówką w trakcie remontu ,a po zlocie w Bachotku stwierdził ,iż pojedzie na następny zlot pojedzie gdziekolwiek by był....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachodnia część naszego pięknego kraju jest łatwiej dostępna, bo autostradami. Równoleżnikowo szybko i jakby taniej. Trudniej po południku. Ja lepiej wypoczywam jak jestem dalej od domu. Może zielonogórskie lub coś w okolicy? Pozdrawiam AdamH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AdamH Ziemia Lubuska jest piękna w koło lasy, jeziora i często w te tereny sie zapuszczam . Jadąc od siebie i mija sie Nową Sól ( juz jest obwodnica - nawet nie widac Nowej Soli) jakbym wkraczał w inny świat , bo gdzie nie zerknąc las , jezioro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yabulon, kolegów z pod Poznania i Bydgoszczy zaliczyłem jako zachód... ReginaZW faktycznie - Elbląg to północ. Ale chodziło mi bardziej o pomorzan, wkońcu ich też jest sporo na forum.

 

No ale nieważne... nie ma co odgrzewać starego kotleta :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję zwrócić uwagę także na inne kryteria nie tylko odległość.piękne miejsce,możliwość ciekawego spędzenia czasu,zwiedzenia czegoś lub dobre lokalne piwo :].na przykład mam możliwość zorganizowania za przysłowiową flaszkę i paliwo rejsu po bałtyku połączonego z wędkowaniem,ale trzeba by zrobić zlot we Władysławowie lub okolicach.jeśli ktoś ma jakieś inne propozycje niech pisze.może jednak atrakcje wezmą górę nad odległością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.