Skocz do zawartości

Kemping Gąski - Sarbinowo


Olga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 630
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 3 tygodnie później...

Och Effendi już jestem po zabiegu :D czyli w domciu, ale od 3 lat wypoczywam "U Gienia" a dokładnie na jego nowo powstałej części którą prowadzą Krzyś i Monika. Tam właśnie od 3 lat odkąd powstało to pole stoi moja przyczepka :P Powtórnie przyjdzie mi wypoczywać w Gąskach w sierpniu....

Pozdrawiam cieplutko:)

 

PS.

Wyjazd się udał, pozimowy przegląd wypadł pozytywnie a i pogoda dopisała, może poza dzisiejszym porankiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jade 23 raz juz do gasek zawsze staje na polu pierwszym jak jedziesz od starego radaru..od bylego pegeru...pole nazywa sie teraz bursztynowy brzeg..a wkasciciele nazywaja sie ignacak...od 23 lat tam wypoczywam....kiedys kolo przyczepy staly krowy woda byla w beczce a kibel drewniany ...jeden sklep ten blaszak gsu..gdzie chleb byl na zapisy....a teraz jest kurort..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z opowieści miejscowych wiem jakie zmiany tam zachodzą, z resztą ja sama bawiąc się tam 3 rok z rzędu sama je zauważam. Wyobraźcie sobie, że zakładają w Gąskach kanalizację i wioska w chwili obecnej jest nieco rozkopana. To jednak nic w porównaniu z tym jak zobaczycie drogę, która wiodła od strony Mielna. Nie uwierzycie, co jedna zima może zrobić z nawierzchnią asfaltową. Prawdą jest, że pozostawiała ta droga wiele do życzenia, ale teraz to po prostu zgliszcza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wlaśnie w tym roku obstawiam pole u Gienia i mam pytanie czy tamw sezonie jest trochę swobody czy przyczepy stoją prawie na sobie tak jak w Lebie :D

Jak jest rozwiazany problem wody - kapieli czy są żetony czy wcenie już można się pluskać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziomek, to zależy kiedy się wybierasz. Dwa lata temu wybrałam się zaraz na początku wakacji i było całkiem luźno - sporo wolnego miejsca. W zeszłym roku byłam pod koniec lipca i większość miejsc była pozajmowana, ale coś by się znalazło. W drugim tygodniu sierpnia zaczęło się przerzedzać a na koniec trzeciego tygodnia to zostało tylko kilka osób, Gąski powoli zaczęły wymierać co było dla mnie szokiem. Część sklepów właściwie wyprzedawała towar a bary piwko i jedzonko. Niemniej jednak wkoło latarni życie tętniło pełną parą.

Jeżeli chodzi o pole U Gienia to w toaletach i łazienkach są wspaniałe warunki, czysto, estetycznie i pachnie nowością. Prysznice są płatne specjalną kartą czipową z której rozliczasz się przy wyjeździe. Najwięcej wolnego miejsca jest na polu na którym ja się zatrzymuję. W tym roku będzie możliwość postawienia przyczepy na środkowym pasie pola - powstały tam nowe miejsca, ale spokojnie, przestrzeni jest tyle, że i tak jest luźno. Za opłatą można skorzystać z pralki. Co piątek są dyskoteki - najpierw dla dzieci później dla starszaków. Na miejscu jest bar, sklep, cymbergaje, trampolina, boisko do siatkówki, kilka placów zabaw dla dzieci.

Pozdrawiam gorąco :D

 

[ Dodano: Wto 04 Maj, 2010 12:37 ]

Ku woli wyjaśnienia:

"Najwięcej wolnego miejsca jest na polu na którym ja się zatrzymuję. "

 

Pole U Gienia dzieli sie na trzy części - bramą główną wjeżdża się na pole które prowadził pan Gienio wraz z małżonką (niestety zginął przed laty), po prawej stronie prowadzi pole syn, po lewej córka wraz z mężem czyli Monika i Krzysiek - moi gospodarze :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne ,wybieram się na poczatku wakacji taką mam nadzieję.

No to chyba faktycznie charakterystyczne dla polskiego morza sezon to 15.7-15.8

znaczy wtedy najwięcej ludków :D

Czy te sanitariaty są dla tych 3 części czy każda część ma inaczej

ijeszcze czy ta twoja część ma coś więcej lub jest swobodniej niż pozostałe?

Mam jeszcze jedno pytanie czy widziałeś może pole Na fali ono jest dalej od morza ale czy warto tam zaglądać?

jeszcze raz serdeczne dzięki pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pola Na fali nie widziałam :( Nic Ci zatem na ten temat nie powiem. Jeśli chodzi o sanitariaty to każda część ma swoje toalety, prysznice, "zmywaki" czy punkty czerpania wody. Jeśli chodzi o pole Krzysia i Moniki to jest tam zdecydowanie luźniej gdyż jest największe. Jeżeli chodzi o atrakcje dostępne na polu to poszczególne części są dostępne dla wszystkich wczasowiczów, a nawet dla wczasowiczów z innych ośrodków (np. piątkowe dyskoteki).

Pozdrawiam :D

 

[ Dodano: Wto 04 Maj, 2010 13:46 ]

A najcudowniejsze jest to, że prosto z podwórka wychodzisz na plażę, na plaży zazwyczaj luźniutko - mając nieco odchowane dzieci (mój syn ma 9 lat) spokojnie możesz uskutecznić krótką drzemkę i jak tylko się przebudzisz zawsze dzieciątko szybko zlokalizujesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.