Skocz do zawartości

Kemping Gąski - Sarbinowo


Olga

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 630
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich.... Włączam się do dyskusji gdyż również wybieram się do Gąsek na pole kempingowe U Gienia :) Polecam! Zamierzam tam spędzić przynajmniej 3 tygodnie :)

 

powolniak,super to zdzwonimy się na :niewiem: na miejscu zrobimy jakiegoś grilka :hop1: i będzie lala :bzik: .ja będę na polu kempingowym U Gienia .Pośle ci mój telefon na PW.

Pozdrawiam Darek.

 

 

...może będziemy sąsiadami :) a nawet nie będziemy o tym wiedzieć....

 

Ja moi drodzy jeżdżę do przyczepy rodziców, którzy postawili ją tam w zeszłym roku na wiosnę - choć sami z niej nie korzystają to ja podobnie jak w zeszłym roku chcę z przyjaciółką i naszymi dzieciakami spędzić tam kolejne wczasy - z dala od zgiełku upajać się urokami polskiego morza... Pakuję torby, osiem godzin imprezki w pociągu i byczę się dokąd kaski starczy...

 

pozdrawiam cieplutko wszystkich forumowiczów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wybieram się do Gąsek na pole "Bursztynowy Brzeg" w terminie 2009-08-06 do 2009-08-09

może ktoś tam będzie? Zapraszam do siebie na piwko.

 

Radek Pyza

Stargard Szczeciński

 

PS. flagi wywieszam a logo swoje mam na tyle przyczepki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę pozmieniały mi się plany :] musiałem przesunąć wyjazd i skrócić do tygodnia , jeżeli znów coś nie wypadnie :ok: to będę w niedzielę rano na miejscu flaga będzie powiewała :] i na budce będzie logo forum i oznaczona moim nickiem .

RadekP, znajdę cie szykuj zimne :ok: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wybieram się do Gąsek na pole "Bursztynowy Brzeg" w terminie 2009-08-06 do 2009-08-09

może ktoś tam będzie? Zapraszam do siebie na piwko.

 

Radek Pyza

Stargard Szczeciński

 

PS. flagi wywieszam a logo swoje mam na tyle przyczepki.

 

 

 

 

Zmiana planów jedziemy do Pustkowa. 6-12 08.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jak tam z miejscem na kempingach w Gąskach? Chce sie wybrac w temte rejony poraz pierwszy z rekomendacji kilku osob piszacych na forum. Intteresuje mnie kemping z ktorego jest najlatwiejsze zzejscie na plaze (bo jak widze to z kazdego jest bezposrednio... chyba ze sie myle).

Chcialbym troche swobody wiec wybralbym kemping 'U Arka', jak na tym kempingu jest z miejscem?

A jak z internetem wifi w Gaskach, da rade cos zlapac?

Obecnie jestem w Debkach i jest fuuuuuuuuuul ludziów, przenosze sie we wtorek....

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na "Bursztynowym Brzegu" był przez weekend full. Ale się dziś wieczorem delikatnie rozluźniło i miejscówek trochę jest (miejsca są wydzielone i banderolowane). Trudno wyczuć jak będzie we wtorek... Kemping jest nad samą plażą z osobnym zejściem (jak kto chce to można od razu na bosaka). WiFi to chyba nie funkcjonuje - ja jadę na blueconnect.

 

10.08.2009 g.17:00

Miejsca są (ok. 30% wolnych parceli)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam, powoli zaczynam szukać miejscówki na urlop i tak przez przypadek wpadłem na Gąski/Sarbinowo

 

mam pytanie - jak wygląda sama miejscowość - są miejsca gdzie można pospacerować z wózkiem ?

Gąski to chyba tylko jedna uliczka ? a Sarbinowo ?

jakieś sensowne chodniczki ?

 

Do tej pory jeździliśmy do Rowów, ale może czas zmienić, jednak jest to idealne miejsce dla wózkowych

cała miejscowość to takie deptaki z prawie zerowym ruchem samochodowym

rowy8.jpg

tu "centrum"

PICT0001.jpg

:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.