Skocz do zawartości

Zakup pierwszej przyczepki w okolicach 8000zł


maciejek34

Rekomendowane odpowiedzi

Przedsionek letni... Jak planujesz zabawić gdzieś dłuższą chwilę to raczej szukał bym zamykanego po całości. Z drugiej strony przedsionek można dokupić, a układ faktycznie fajny
Nie można mieć wszystkiego ,przedsionek trzeba dokupić palcem wystukane

 

Zerknij na dól boxa WC przy brodziku z prawej.... ciosany siekierka - ale jesli dziala to tylko uszczelnic przy brodziku aby nie lało sie pod niego.... chyba ze juz sie nalało i zgniło ...
Znalazłem w sieci zdjęcie identycznej przyczepy i wc wyglada tak samo ,czyli raczej oryginał ,może trochę deska pożółkła ale oryginalpalcem wystukane

A cena ?

 

palcem wystukane

 

 

Edytowane przez maciejek34 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 359
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak za ten rok, w całkiem niezłym stanie (przynajmniej wg mnie) cena nie jest wygórowana. Jak masz niedaleko to jedź - zobacz
Byłem dzisiaj oglądać ,jak dla mnie jako amatora w temacie ,przyczepka całkiem ,calkiem, środek nie zniszczony ,lekkie wgniecenie na rencie dachu i obtarcie z boku ,facet jeszcze trochę może zejść z ceną ,kształt troche śmieszny ,wolałbym klasyczny wygląd ,bardziej kwadratowy ,pomyślę ,troche funduszu brakuje palcem wystukane

 

jak to cena , trochę odbiega od "okolic 8000" :skromny: , jak oględziny wypadną pomyślnie to brać, układ OK
Tak prawdę pisząc to już widzę ,ze za 8000 nic nie kupiepalcem wystukane Edytowane przez maciejek34 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz 8000 to byś chciał za 10000, a jak masz 10000 to za 13000,ja już tak walczę 3 miesiąc. To smutne ale nieuniknione :( Najlepiej kupić w pierwszym miesiącu i nie szukać na siłę wad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja startowałem też od 10-13.000 i jakos też nie mogę nic kupić. Ostatnio byłem już oglądać w ostrowie przyczepę za 16000 i tragedia........

 

którą w ostrowie oglądałeś ??

Najlepiej kupić w pierwszym miesiącu i nie szukać na siłę wad

nie

 

trzeba kupić dokładnie to co się chce , albo przynajmniej bardzo zbliżone  :skromny:

 

i warto szukać i czekać na tą właściwą sztukę , ja swoją znalazłem przypadkiem i jak ją mam (co prawda jeszcze daleka droga do jej przywiezienia) to własnie znalazłem drugą która by mi pasowała i układem i ceną  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

którą w ostrowie oglądałeś ??

 

nie

 

trzeba kupić dokładnie to co się chce , albo przynajmniej bardzo zbliżone :skromny:

 

i warto szukać i czekać na tą właściwą sztukę , ja swoją znalazłem przypadkiem i jak ją mam (co prawda jeszcze daleka droga do jej przywiezienia) to własnie znalazłem drugą która by mi pasowała i układem i ceną :]

Akurat kiepski czas ,sezon niedługo

 

palcem wystukane

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

którą w ostrowie oglądałeś ??

 

 

Najpierw startowałem od Strckemana 420 - tutaj listwa narożnikowa była kombinowana  i  już ja na wstępnie skresliłem. Następnie podeszłem do dethfellsa - niby wszystko ok ale miała zacieki na płytach meblowych i to nie od przodu ale gdzieś od tyłu szły do przodu. Pozatym klameczki od mebli wygladały jakby je ktos milion razy otwierał/zamykał - powłoka złuszczona i podłażona. Obrysówki sa osadzone na takiej gumie - tutaj z racji wieku i warunków atmosferycznych guma sparuszała. Cudów sie nie spodziewałem z racji wieku ale zniechęcił mnie ten zaciek na płycie meblowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw startowałem od Strckemana 420 - tutaj listwa narożnikowa była kombinowana  i  już ja na wstępnie skresliłem. Następnie podeszłem do dethfellsa - niby wszystko ok ale miała zacieki na płytach meblowych i to nie od przodu ale gdzieś od tyłu szły do przodu. Pozatym klameczki od mebli wygladały jakby je ktos milion razy otwierał/zamykał - powłoka złuszczona i podłażona. Obrysówki sa osadzone na takiej gumie - tutaj z racji wieku i warunków atmosferycznych guma sparuszała. Cudów sie nie spodziewałem z racji wieku ale zniechęcił mnie ten zaciek na płycie meblowej.

 

żadnej z nich nie widziałem w środku, Kazik narzekał, że słaby wybór jest w tym roku z używanymi na zachodzie, to już kolejna osoba która takie coś stwierdza 

 

szukaj dalej , gdzieś czeka twoja sztuka 

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha żeby nie było ...... obsługa w Ostrowie ok. Wszystko ładnie wytłumaczone i pokazane oraz mimo mojej niespodziewanej wizyty w ciagu 15-20 minut podjechał syn i juz ogladalismy to co ma na placu.

Tak....gdzieś czeka tylko gdzie .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha żeby nie było ...... obsługa w Ostrowie ok. Wszystko ładnie wytłumaczone i pokazane oraz mimo mojej niespodziewanej wizyty w ciagu 15-20 minut podjechał syn i juz ogladalismy to co ma na placu.

Tak....gdzieś czeka tylko gdzie .......

 

syna znam z korespondencji , prowadzi wypożyczalnię przyczep i razem kręci biznes

obsługa zawsze była OK, przyczepy też zazwyczaj są w porządku jeśli chodzi o suchość i brak wypadków, czasem trafiają sie lekko podniszczone , ale zawsze suche 

 

a gdzie twoja  :hmm: , ciężko powiedzieć, ja swoją w Danii znalazłem, a przedwczoraj w Budapeszczie mógłbym kupić kolejną z jeszcze fajniejszym układem  :]

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazik narzekał, że słaby wybór jest w tym roku z używanymi na zachodzie, to już kolejna osoba która takie coś stwierdza

Na "zachodzie" już tak łatwo nie wydają kasy, jak kiedyś.

Poza tym, może też już zauważyli, że te wszystkie nowe, błyszczące modele, to nie taki znowu miód w stosunku do tych, które posiadają i które są w znakomitej formie.

Zazwyczaj zmieniano tam przyczepy częściej z powodu chęci posiadania nowszego modelu, niż innych przyczyn - teraz chyba myślenie jest bardziej racjonalne. :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.