Skocz do zawartości

Kilka pytań kupującego


jacekzoo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, tylko podpowiedział czy ta buda jest dobrym wyborem czy lepiej poszukać tak jak zakladałem czegoś z 3-4 lata mlodszego. Pewnie jakaś hobby lub knaus bo one są najpopularniejsze w ogłoszeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Faktycznie coś się pochrzaniło. Chodzi o taką samą jak ta http://www.marktplaats.nl/a/caravans-en-kamperen/caravans/m1108190666-fendt-joker-470-4pers-rondzit-toilet.html?c=be2da871b0d84f75c3056cc6db858f31&previousPage=lr&pos=1tylko 1997r, zdjecia bede mial w srode. Ponoć w stanie bardzo dobrym, od znajomka. Tylko cały czas mam ból czy nie jest za stara, czy nie lepiej pojechać do nl po jakąś 3-4 lata młodszą ale też pewnie troche droższą

Bo np kolega w poście wyżej podrzucił coś takiego https://www.olx.pl/i2/oferta/dethleffs-camper-2-przedsionki-pokrowiec-zimowy-CID5-IDhxV0D.html#d25ddce915(spoko nie chce podebrać) niewiele droższa a jednak i z wyglądu duźo ładniejsza i pare latek młodsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten fendt trochę faktycznie czuć PRL-em w środku, ale w zamian prawdopodobnie budka technicznie nie do zajechania. Jak kusi Cię wygląd (mnie np tak), to poczekaj 2-3 miesiące, dozbieraj i poluj na nowszą, ale pewnie gorzej wykonaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tu właśnie mam ból, bo plan był taki że będe kupował po przyszłych wakacjach, ale ten fendt się trafił. I tu też nie chodzi o dozbieranie tylko ile chce przeznaczyć, tak liczyłem do 5300e czyli z 22k plus przywózka to 24k sie zamknie. Bo na markplats.nl jest sporo i fajnych i ładnych tylko kwestia stanu jaki zastane na miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajne i ładne zazwyczaj jest na zdjęciu, chociaz i na ta tym polu nasi forumowi spece znajdują problemy.

Jak jest okazja to brać, żeby potem nie żałować. W najgorszym wypadku zawsze można sprzedać.

Jak sucha i pewna to kupca znajdzie bez względu na aktualny trednd w dizajnie czy czymś tam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajne i ładne zazwyczaj jest na zdjęciu, chociaz i na ta tym polu nasi forumowi spece znajdują problemy.

Jak jest okazja to brać, żeby potem nie żałować. W najgorszym wypadku zawsze można sprzedać.

Jak sucha i pewna to kupca znajdzie bez względu na aktualny trednd w dizajnie czy czymś tam...

Przyszedł Marek wlał miód na uszy serca, przylazł Jacek i dorzucił swoje trzy grosze do rozumu :P najgorsze że oboje mają racje a ja dalej jestem w ciemnej dziurze. Na środe ustawiłem się na oglądanie, poogladam, porobie zdjęcia i wtedy będę łamał sobie głowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł Marek wlał miód na uszy serca, przylazł Jacek i dorzucił swoje trzy grosze do rozumu :P najgorsze że oboje mają racje a ja dalej jestem w ciemnej dziurze. Na środe ustawiłem się na oglądanie, poogladam, porobie zdjęcia i wtedy będę łamał sobie głowę

Byłem dzisiaj oglądać tą budke. Tecunicznie nie ma nic do zarzucenia, faktycznie sucha, niepognita itp tylko wygląd to konkretny prl. Godzine później byliśmy oglądac dethlefa dla kolegi, pare wątków wyżej, cena porównywalna a wygląd niebo a ziemia. Odpuszczam tego fendta. Gdyby sprzedał za 11-12k to wygląd mógłbym przełknąć, ale jak ceni 18 to za tyle na pewno nie sprzeda. Szukam czegoś co pierwotne zakładałem. Rocznik około 2001, ale jwk obejżałem te dwie to widze że wielkość nie jak zakładałem 4-4,5m tylko 5-5,5 w porywach do 6. Mniejsza będzie za mała. Chyba że piętrus na tyłku to wtedy zejdziemy z długości, w innym wypadku nidiridi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj oglądać tą budke. Tecunicznie nie ma nic do zarzucenia, faktycznie sucha, niepognita itp tylko wygląd to konkretny prl. Godzine później byliśmy oglądac dethlefa dla kolegi, pare wątków wyżej, cena porównywalna a wygląd niebo a ziemia. Odpuszczam tego fendta. Gdyby sprzedał za 11-12k to wygląd mógłbym przełknąć, ale jak ceni 18 to za tyle na pewno nie sprzeda. Szukam czegoś co pierwotne zakładałem. Rocznik około 2001, ale jwk obejżałem te dwie to widze że wielkość nie jak zakładałem 4-4,5m tylko 5-5,5 w porywach do 6. Mniejsza będzie za mała. Chyba że piętrus na tyłku to wtedy zejdziemy z długości, w innym wypadku nidiridi

Edytowane przez andross (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.