Skocz do zawartości

Nowe auto - czemu takie słabe silniki.


blumore

Rekomendowane odpowiedzi

chyba jest to jasne że odniosłem się do wskazanej przez Ciebie wersji LC PRADO za 199k która w wyposażeniu nie ma nic i jest w manualu

 

Może lepiej się zapoznać z oferta niż pisać byle pisać ;)

skrzynia AUTOMATYCZNA https://www.toyota.pl/new-cars/land-cruiser/index/specyfikacja#/publish/tcc_compare/mode=grades_crossmodel/model=landcruiser150/0=981ba62c-611e-41d5-bb09-ce5b5303efdf/1=09f9554a-88d7-442a-b299-c468ec6ad34e/

 więc nie co ma tu do tego

wersja Invincible która w podstawie już kosztuje 280 k?

 

No jeśli dla kolegi 259tyś to jest to samo co 280tyś  Złoty klient :yes:

https://www.toyota.pl/new-cars/land-cruiser/index/specyfikacja#/publish/tcc_compare/mode=grades_crossmodel/model=landcruiser150/0=981ba62c-611e-41d5-bb09-ce5b5303efdf/1=ef7d9413-fe71-48ac-8bdc-fac2930ee3c1/

199 a 280 No jest chyba różnica :]

 

Nie wiem skąd te 280 ale w ogóle co ma piernik do wiatraka :hmm:

skoro Kodiaq to dla Ciebie nie jest SUV to faktycznie dalsza dyskusja nie ma sensu, mamy różne postrzeganie segmentu 'SUV'

 

 

Właściwie Fiat Panda 4x4 to też SUV i prawie jak q7 ;)

Edytowane przez danielpoz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 418
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

piszemy cały czas o autach nowych a nie wyprzedaży rocznika 2016

 

"Wyprzedaż rocznika 2016 ważna od 14.11.2016 r. do wyczerpania zapasów. Prosimy o potwierdzenie dostępności wybranej wersji u Autoryzowanego Dilera Toyoty"

 

polecam lekturę cennika 2017 i sprawdzenie ceny wersji PRADO dostępnej zarówno ze skrzynią AT jak i MT ;)

Edytowane przez Suzu4x4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli dla kolegi 259tyś to jest to samo co 280tyś  Złoty klient :yes:

https://www.toyota.pl/new-cars/land-cruiser/index/specyfikacja#/publish/tcc_compare/mode=grades_crossmodel/model=landcruiser150/0=981ba62c-611e-41d5-bb09-ce5b5303efdf/1=ef7d9413-fe71-48ac-8bdc-fac2930ee3c1/

 

Nie wiem skąd te 280 ale w ogóle co ma piernik do wiatraka :hmm:

piszemy cały czas o autach nowych a nie wyprzedaży rocznika 2016

 

"Wyprzedaż rocznika 2016 ważna od 14.11.2016 r. do wyczerpania zapasów. Prosimy o potwierdzenie dostępności wybranej wersji u Autoryzowanego Dilera Toyoty"

 

polecam lekturę cennika 2017 ;)

j.w.

 

Dziękuje i Tobie również :)

dzięki:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszemy cały czas o autach nowych a nie wyprzedaży rocznika 2016

 

"Wyprzedaż rocznika 2016 ważna od 14.11.2016 r. do wyczerpania zapasów. Prosimy o potwierdzenie dostępności wybranej wersji u Autoryzowanego Dilera Toyoty"

 

polecam lekturę cennika 2017 i sprawdzenie ceny wersji PRADO dostępnej zarówno ze skrzynią AT jak i MT ;)

Ty naprawdę uwierzyłeś że na wyprzedaży jest niższa cena? :look:  :look:  :look:  Modele 2017 będą też taką miały ;)

 

O rany... faktycznie stare auto haha  no nich będzie 2017.

No dobra polecam troszkę szerzej otworzyć oczy https://www.otomoto.pl/oferta/toyota-land-cruiser-2-8d-4d-177-km-6-a-t-prado-miesieczna-rata-leasingu-z-serwisem-1729zl-ID6yVXPN.html

http://allegro.pl/nowa-toyota-land-cruiser-lc-150-prado-3-0-diesel-i6880206319.html

 

 Można ? można :]

 

Ciekawe o co teraz kolega się przyczepi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie jak to jest bo nie doszedłem do etapu sprawdzania, ale jak kupopwałem cytryne to interesowałem się też rav4, na jeździe próbnej nie byłem ale od kilku osób słyszałem że coś w silnikach toyoty jest takiego że niby moc mają ale jechać nie chcą. Sąsiad porównywał avensis do c5, oba diesel i oba 150km, mówił że avensis odczuwalnie słabiej jechał. Może kwestia masy, może przełożenia. Nie wiem, ale zwróć na to uwagę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie jak to jest bo nie doszedłem do etapu sprawdzania, ale jak kupopwałem cytryne to interesowałem się też rav4, na jeździe próbnej nie byłem ale od kilku osób słyszałem że coś w silnikach toyoty jest takiego że niby moc mają ale jechać nie chcą. Sąsiad porównywał avensis do c5, oba diesel i oba 150km, mówił że avensis odczuwalnie słabiej jechał. Może kwestia masy, może przełożenia. Nie wiem, ale zwróć na to uwagę

Dokładnie mam takie same spostrzeżenia po używaniu Verso brata gdzie jest silnik 2.0 D4D. Nie pamiętam już ile koni. Ale w porównaniu do mojego 1.6 to jechać faktycznie nie chciało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe widzę, że tak jak niektórzy na minivany uparcie mówią van, czym powodują totalny miszmasz w rozmowie, to tak samo w temacie SUVow się dzieje ;)

 

podasz definicję van'a, minivan i suv'a ?

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty naprawdę uwierzyłeś że na wyprzedaży jest niższa cena? :look:  :look:  :look:  Modele 2017 będą też taką miały ;)

 

O rany... faktycznie stare auto haha  no nich będzie 2017.

No dobra polecam troszkę szerzej otworzyć oczy https://www.otomoto.pl/oferta/toyota-land-cruiser-2-8d-4d-177-km-6-a-t-prado-miesieczna-rata-leasingu-z-serwisem-1729zl-ID6yVXPN.html

http://allegro.pl/nowa-toyota-land-cruiser-lc-150-prado-3-0-diesel-i6880206319.html

 

 Można ? można :]

 

Ciekawe o co teraz kolega się przyczepi ;)

 

:look:  WOW   6300zł  taniej od ceny katalogowej !

 

(209.000 za PRADO z AT + 4200 dopłata za metalic lakier wg cennika 2017)

 

2,95% rabatu na auto za ponad 200k okazja roku :miga:

no i auto nie od autoryzowanego dilera tylko od pośrednika który nawet nie do końca wie co sprzedaje (zdjęcia oczywiście poglądowe, w nagłówku ogłoszenia sprzedaje Land Crusera a w opisie Hiluxa na końcu pewnie okaże się że  trzeba wpłacić zaliczkę i auto być może  za miesiąc będzie do odbioru)

 

dzięki za otwarcie oczu , ale jednak się nie skuszę w końcu to dalej "golas" na szmacie tylko zamiast kija w automacie :]

 

ps. ja się niczego nie czepiam, stwierdzam tylko fakty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden woli żonę, drugi teściową. Jako kierowca wolę jeździć sedanem, a nie kombi czy vanem bo jest ciszej, bo lepiej się prowadzi w zakrętach. Jako praktyk omijam PSA i Renault i wszystkie marki które weszły z nimi w mezalians. Taki Nissan, odkąd ożenił się z Renault to zostało tylko wspomnienie z marki. Auta dzielą się na te co sie tanio naprawia i na całą resztę. Grupa VW tez odchodzi na ciemną stronę. Obecnie jestem na "ty" z KIA (i hundai jako marka bliźniacza) i nowe modele są warte uwagi. Może nie powalają osiagami, choć i mocne silniki mają w ofercie, ale coraz lepsze materiały i wyposażenie potrafią przyciągnąć uwagę. Nieco dłuższa gwarancja też jest istotna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwarancja w KIA i Hujdaja to najdroższe z możliwych warianty... a co do ich jakości - ile flot samochodowych i przedstawicieli nimi lata ?

 

Mało, bardzo mało  - a to samo mówi za siebie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwarancja w KIA i Hujdaja to najdroższe z możliwych warianty... a co do ich jakości - ile flot samochodowych i przedstawicieli nimi lata ?

 

Mało, bardzo mało - a to samo mówi za siebie....

Gwarancja w Kia i Hyundai to kpina raczej. Niczego naprawiać nie chcieli. Wszędzie chwalili się tymi 7 latami w Kia a to pic na wodę był, bo na większość rzeczy był śmieszny limit kilometrów.

 

Teść akurat miał Kia Cee'd i gdyby nie znajomości w centrali Kia to by się bujał z tym parchem i naprawiał chyba za swoje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż floty to floty, dla nich to raczej skoda fabia z korbotronikiem, co do kia i gwarancji, pewnego czasu wiele się zmieniło. I to co w VW by nie przeszlo, w Kia przejdzie na gwarancji. Żeby nie było, info z pierwszej ręki. I może nie są to auta klasy vw, ale coraz mniej im brakuje. Porownajcie sobie polo czy fabie do wyposazenia rio..... Kessy, grzana kierownica itp. 10 letnia kia nie ma śladu rdzy. Silniki mniej dynamiczne, ale chodzą jak zegarki. Ja ogolnie jestem autosceptykiem po 26 latach pracy przy samochodach, kia mnie uwiodło. Oczywiscie Passat zostaje, ale na miasto Rio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.