Skocz do zawartości

spotkania na kempingach , co z nimi zrobić


chris_66

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

wiem, ale popracować trzeba kiedyś :pad: , potem od maja do października można poszaleć, szczególnie, że :przyczepa: zostaje na południu na cały sezon i tylko dojazdy pozostaną :drive:

Czyli jak prawdziwi Holendrzy? :-D To też przyczepę można tam w przechowalni zostawić i masz z głowy :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loty coraz tańsze to można dolatywać nawet co tydzień.

 

:ok: plan już opracowany z uwzględnieniem wszystkich środków transportu , teraz jadę do włoch , potem rodzinkę w samolot a ja do niemiec na szkolenie ...................i tak w kółko do jesieni   :bzik:

 

Czyli jak prawdziwi Holendrzy? :-D To też przyczepę można tam w przechowalni zostawić i masz z głowy :-)

:biwak:

na zimę trzeba sprzęt dopieścić/zmienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem zakupić naklejkę i ją przykleić, żeby Chris mógł mnie omijać. Ale jak widzę, jaki z niego światowy człowiek, to chyba zrezygnuje, bo spotkanie go na Polskim kempingu jest nie możliwe.

Pozdrawiam Wszystkich Forumowiczów, tych z naklejkami i tych bez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, ale popracować trzeba kiedyś :pad:  , potem od maja do października można poszaleć, szczególnie, że :przyczepa:  zostaje na południu na cały sezon i tylko dojazdy pozostaną   :drive:

 

:ok: plan już opracowany z uwzględnieniem wszystkich środków transportu , teraz jadę do włoch , potem rodzinkę w samolot a ja do niemiec na szkolenie ...................i tak w kółko do jesieni   :bzik:

 

:biwak:

na zimę trzeba sprzęt dopieścić/zmienić

Noo mam podobnie  :ee:

Tyle, że moja przyczepa stacjonarnie W Dubaju. Czartery dla rodzinki też załatwiłem na całe pół roku.

No tyle, że ja w między czasie na szkolenia  do Szwajcarii. 

Tak cienko troszkę :'(  :'( , no ale jakoś trza żyć  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam... Mówię Wam, spodobało by mu się!!! Na spokojnie razem byśmy mu budkę oznakowali ;).

Kto pamięta nowo kupioną budkę AdamaH? A jaki był zadowolony!!!

 

 

 

P.S.

Nie bierze tylko ryba ;), więc historyjki że "ja nigdy" itd itp są nie dla nas. Więc mimo wszystko, do zobaczenia Chris.post-8412-0-09970700-1457216759.jpg

Edytowane przez DOMINO7 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widocznie nie był pan na kaszubach u nas ludzie są bardzo weseli i uprzejmni   widze że moją wypowiedz wszyscy Zle zrozumieli jeżdze z 2 dwójka dzieci oczywiście że zorganizowane ognisko i piwko 1-2 z kultura a nie chlaniem do rana o 22 max 23 koniec cisza inni też chca spać ale jestem wyrozumiała dla tych którzy chca troszke pokorzystać ze świezego powietrza nie maja okazji na co dzień posiedzieć na dworzu ja mam swój dom i duża działke ale ludzie mieszkajacy w bloku nie mają tego luksusu trzeba ich zrozumiec jeśli ludzie są weseli i ciesza sie życiem warto pogadać  oczywiście wszystko w ramach zdrowego rozsadku a  jak nie zawsze można delikatnie zwrócić uwage ale bylam też na takich gdzie libacje trwały dość długo i to było uciążliwe  

Dwója!!! Co trzeci wyraz na czerwono, zlituj się Iwono nad nami czytającymi :blagac:

Nic nie kumam, trzeźwy jestem, staram się, nie dam rady.

Szacunek poświęcony to szacunek okazany. Chcesz zrozumienia daj się zrozumieć.

Sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwója!!! Co trzeci wyraz na czerwono, zlituj się Iwono nad nami czytającymi :blagac:

Nic nie kumam, trzeźwy jestem, staram się, nie dam rady.

Szacunek poświęcony to szacunek okazany. Chcesz zrozumienia daj się zrozumieć.

Sorry.

widać że sie nudzi to sie czepia sory kto chcial to zrozumiał widze że tu sie wypowiadają same zgredy napewno nie ci mili ludzie których poznaliśmy na zlocie zastanawiam sie nad sensem przebywania tu przykre to 

Edytowane przez iwona2914 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgredem bym się nie nazwał. Ale Ciebie Iwono leniem, albo analfabetą zdecydowanie. Może Tobie bylejakość odpowiada, ale forowiczom już nie. 

Jeśli masz braki ze szkoły, czy "dys" coś tam to się skup, weź słownik i pisz poprawnie. Jeśli jednak masz nas po prostu w du... to nie pisz wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Nie bierze tylko ryba ;)

 

:hmm:   hmmmm coś tam bym i może wziął jak dobre :]

widać że sie nudzi to sie czepia sory kto chcial to zrozumiał widze że tu sie wypowiadają same zgredy napewno nie ci mili ludzie których poznaliśmy na zlocie zastanawiam sie nad sensem przebywania tu przykre to 

 

Nie dość że obrażasz forumowiczów to jeszcze masz problem jak ktoś Ci uwagę zwróci. Nie przesadzaj że nie potrafisz zacząć i zakończyć zdania. :sciana:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak dziewczyna pisała po kaszubsku z domieszką polskiego to wyszło to co wyszło i nie nalezało zwracac uwagi bo to tez mezczyznie nie przystoi bo to taki lincz ortograficzny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornak chcesz powiedzieć że w Polsce północnej nie ma szkół podstawowych? Bez jaj...

Jeśli komuś brakuje wychowania i jest nieukiem to znaczy że czas aby popracował solidnie nad sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie już spokój dziewczynie. Zrozumiała i na pewno popracuje nad pisownią i interpunkcją. Już nie bądźmy tacy "ą" i "ę". :)

A z tym że tylko ryba nie bierze, zapomniałem że mamy tu jeden wyjątek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo mam podobnie  :ee:

Tyle, że moja przyczepa stacjonarnie W Dubaju. Czartery dla rodzinki też załatwiłem na całe pół roku.

No tyle, że ja w między czasie na szkolenia  do Szwajcarii. 

Tak cienko troszkę :'(  :'( , no ale jakoś trza żyć  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

 

biedny ty jesteś  :oslabiony: , w Dubaju nie ma żadnego kempingu i nie latają tam czartery  :przytul:

gdzie bywasz na szkoleniach , może sie spotkamy  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.