Skocz do zawartości

spotkania na kempingach , co z nimi zrobić


chris_66

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się "odczepili" od kolego chris_66, to "przyczepili" się do iwona2914 :blagac:

- widać są też też tacy co potrzebują ofiarę, by sobie wyładować swoje frustracje :hmm: .

Ludzie dziś jest szczególna Niedziela, a podobno jesteśmy "Brać Karawaningowa" :serce: .

Ale czy naprawdę jesteśmy ? :swieca:

A też ten temat jest "spotkania na kempingach", czy ja może źle czytam ? :look:

Do czego prowadzi ta "dyskusja" w tym wątku ? :niewiem:

Szanujmy się :thank:


Oj tam, oj tam... Mówię Wam, spodobało by mu się!!! Na spokojnie razem byśmy mu budkę oznakowali ;).
Kto pamięta nowo kupioną budkę AdamaH? A jaki był zadowolony!!!



P.S.
Nie bierze tylko ryba ;), więc historyjki że "ja nigdy" itd itp są nie dla nas. Więc mimo wszystko, do zobaczenia Chris.attachicon.gifpost-1836-0-56636100-1430850429_thumb.jpg

A gdzie takie grafiki robią ? :miga:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A gdzie takie grafiki robią ? :miga:

Na kempingach właśnie. Ta akurat została wykonana podczas zeszłorocznego zlotu wiosennego w Gołuchowie. Z ciekawych rzeczy, zainteresowanie mogła by wzbudzić poprzednia budka Rysiaczka.

Jednakże aby zrozumieć o co w tym chodzi, trzeba niestety uczestniczyć w spotkaniach forumowiczów i się integrować.

Zaznaczam, że AdamH na pewno mile wspomina wyjazd na zlot z nową przyczepą i pewnie gdyby mógł to powtórzyć na pewno by to zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę jakże smutne i sztywne byłyby zloty gdybyśmy przejawiali taką oto postawę , o której wspomina kolega Chris .

Chyba "trąci zniczem" na takich spotkaniach .

Należy pamiętać , że wśród forumowiczów są też ludzie z branży samochodowej , którzy nie mają podczas swojej pracy zbyt wiele okazji do plumknięcia czegoś co pozwoli się od czasu do czasu wyluzować . Niech chłopy sobie pogadają na zlocie przy czymś mocniejszym . Tyle ich .

Ja tak mam i nie wyobrażam sobie aby nie koniecznie przy okazji zlotu nie zagadać do ludzi ze środowiska , bardzo ogólnie , karawaningowego . Czy ma on flagę , naklejkę lub też nie ma nic . Mi to nie przeszkadza w nawiązaniu kontaktu . Jeżeli jednak widzę "nieprzysiadalnego" gościa , któremu wyłazi buzią kij od miotły wsadzony w dupę to pewnie nie zabawię u takiego smutasa zbyt długo .

Można być grzecznym do bólu ale to nie znaczy , że "smutnym" . To zupełnie dwie inne sprawy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czarter już nie zapytasz? :hmm:

 

Z jedną przesiadką Wizzair lata. Ze stolicy czyli z Berlina Gemanwings. :]

 

Wszystko można trzeba tylko chcieć a nie wymyślać problemy :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dziko można stacjonować :]

 

na dziko to ty siku tam nie zrobisz  :hehe:

Wszystko można trzeba tylko chcieć a nie wymyślać problemy :yes:

 

nie wymyślam , czartery są dla biur podróży generalnie  a niekoniecznie dla ludzi z ulicy 

 

tanie linie to oni mają z chin i indii - dla taniego mięsa roboczego (jak polacy na wyspy  :] )

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjjj, Chris... Popełniać błędy stylistyczne lub ortograficzne to jedno. Ale nie okazywać szacunku rozmówcy to już zupełnie co innego. I nie jest to błąd, pomyłka czy literówka. Ewidentnie cały czas to robisz, a to już nawet nie jest niegrzeczne, tylko chamskie. Chyba nie pomyle się, jeśli stwierdzę że nie jesteś dla większości partnerem do rozmowy.

Więc jednak: do nie zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biedny ty jesteś  :oslabiony: , w Dubaju nie ma żadnego kempingu i nie latają tam czartery  :przytul:

gdzie bywasz na szkoleniach , może sie spotkamy  :hmm:

Kempingu nie ma ?

To ciekawe , a to co jest ?

https://pl.tripadvisor.com/LocationPhotoDirectLink-g295424-d1997011-i87088141-Desert_Rangers-Dubai_Emirate_of_Dubai.html

 

Lecimy tam z Markiem ,więc nam nie tłumacz ,że nie ma      :nono: :nono: :nono:

Jak coś to na przyczepach będziemy mieli naklejki z forum  :] :] :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.