Skocz do zawartości

spotkania na kempingach , co z nimi zrobić


chris_66

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

dyskusja o remoncie przyczepy się wyczerpała to zaczyna się coś nowego :)

 

Do mnie pijesz ???  :tuk:      :]  :]  :]  :]  :]  :]  :P  :P  :P  :-]  :-]  :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 To, czy mam naklejkę, czy nie, nie wpływa w żaden sposób na zachowania tych "przyjacielskich". Dlatego też kompletnie nie mogę zrozumieć łączenia sprawy naklejki z tym, czy ktoś do przyczepy podejdzie, czy nie. Naklejka może spowodować wyłącznie to, że podejdzie do mnie uczestnik forum.................... smędzeniu pod przyczepą i marudzeniu o tragicznej roli rodaków w historii świata....................... Uważam, że w pewien sposób obraża nas - uczestników. .................................... A jeśli jeszcze tak a nie inaczej odbierasz nasze forum, to weź pod uwagę, że też jesteś jego uczestnikiem.............................. Zastanów się też, czy chcesz uczestniczyć w takim forum.

 

nie jest to kwestia naklejki, parę razy byłem zaczepiony przez rodaka ze stwierdzeniem "pan to ma tyle naklejek , to jako bywalca w świecie pozwaracam d00pę bo mi się nie chce do neta zajrzeć" , kwestia naklejki niepotrzebnie sie wkręciła w temat 

forum fajne jest , dla mnie niekoniecznie w kwestii zlotów i zjazdów   :ee:  ale jako inspiracja kierunków i czasem techniczne sprawy  :yes:

 

:hmm:  :hmm:czegoś nie rozumiem na biwaku  :biwak: zawsze musi być ognicho :gitara:śpiew  :yay: kiełbaski  

 

takie zachowanie to chyba na słowackich kempingach , nigdzie indziej nie widziałem takich zachowań powszechnie , większość cywilizowanych użytkowników grilluje na gazowych , tylko wśród rodaków widzę węglowego grila z litrem rozpałki  :ee:

 

nie no faktycznie, wino to nie alkohol. Oranżadka  :ee:  Możesz wypić butelkę i dalej trzeźwy jesteś....  :ee:

 

wypijam tyle ile chcę, lampka czy dwie butelki to mój wybór , pijany nie byłem od kilkunastu lat , nie wiem czy to zrozumiesz  :fuck:

 

Hmm... .na szczeście widzę, że więcej jest osób myślących podobnie jak ja :)

 

Statystycznie zarówno w Polsce jak i za granicą najlepiej rozmawia nam się z niemcami ... także z fancuzami/szwajcarami nie mamy problemów ... 

 

Za granicą sporadycznie do nas podchodza polacy i jakoś mi tego nie brakuje :)

 

najfajniej rozmawia się z ludźmi którzy gdzieś  byli i pozwiedzali trochę - wtedy można się dowiedzieć czegoś więcej niż wiadomości o intymnym życiu szwagra  :pad:

 

Najważniejsze że temat się toczy i jest z kim na trzeźwo popierdusić, zawsze to jakieś wnioski 

 

Co roku na przedwiośniu jest jakiś temat zaczepny ... ;)

dyskusja o remoncie przyczepy się wyczerpała to zaczyna się coś nowego :)

 

w sumie fajnie wyszło - pogadać można i wymienić przemyślenia bez napinania się  :biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawiaj z co dziesiątym he he :] wtedy wyjdzie te 10% z którymi warto.Mi od trzech lat nikt nie chce wódki postawić ,ale w tym roku będzie duża naklejka więc może sie coŚ zmieni :skromny: ,a tak na poważnie każdy lubi inną bajke ,grill gazowy czy elektryczny,piwko czy winko co za różnica byle z rozsądkiem.trzeba poznać dziesięciu żeby polubić jednego tak to już jest w życiu.Piszesz że masz dużo naklejek,ja mam tylko jedną z naszym logo więc jak  przypadkiem spotkam takiego weterana przygód i to jeszcze z logo forum to na pewno zagadam .Takie zagadówy różnie się kończą ,ja mam kilku fajnych znajomych do dziŚ ,ale właŚnie dlatego wybrałem tą formę wypoczynku ,bo w nigdzie indziej tak nie ma.A może flaga z butelką wina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajetan jakoś tak wyszło :) ale jak mam nadzieję, nie chowasz urazy :P

 

No co Ty! Obraziłem się do końca życia, a może nawet do następnego zlotu  :P  :lol:

 

 

 pijany nie byłem od kilkunastu lat , nie wiem czy to zrozumiesz  :fuck:

 

 

Chyba nie, ja przynajmniej raz w tygodniu muszę mieć odcinkę filmu.....  :blink: a na kempingu to już musowo codziennie, przecież jestem z Forum i mam naklejkę    :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co dzień to coraz lepsze primabaleriny z tych karawaningowców, porażka.

Gril tylko gazowy lub elektryczny bo weglowy to dym, smród itd. Jak karawanignowiec to abstynent bo przecież inny to będzie zaraz do gorzały namawiał, i tak co temat to coraz lepszy.

 

Panowie idźcie na dwór puścić bąka bo coraz bardziej wam się w głowach przewraca od ich wstrzymywania. 

Ręce mi opadają normalnie.

 

Tak, ja lubię wypić i lubię się z kimś napić, jak ktoś nie ma ochoty to nie siada i temat prosty, 

Tak, jestem dymiarzem, mam grila na węgiel i nie wiem czy chcę z niego zrezygnować. Żarcie z żaru smakuje lepiej ale może moje kubki smakowe się nie znają, a może za lichy kucharz ze mnie aby na gazowym robić :niewiem:

Tak, moja córka na kempingu przemieszcza się po całej jego powierzchni i nie wchodzi nikomu gdzie nie powinna. Jeżeli to zrobi to niechcący (typu przejście pod narożnikiem markizy), ale to jest dziecko i ma 8 lat. Inne też jak zrobi tak u mnie to najwyżej usłyszy "co tam" i zobaczy miły uśmiech, BO TO DZIECI!!!! nie wychowujmy ich jak w obozach.

itd, itd, itd, itd, 

 

Chris_66 chętnie się z Tobą NIE poznam w realu. 

Moja budka od tego sezonu będzie podpisana tablica ledową więc jak mnie zobaczysz, śmiało nie krępuj się, odwróć głowę i nie podchodź. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co dzień to coraz lepsze primabaleriny z tych karawaningowców, porażka.

Gril tylko gazowy lub elektryczny bo weglowy to dym, smród itd. Jak karawanignowiec to abstynent bo przecież inny to będzie zaraz do gorzały namawiał, i tak co temat to coraz lepszy.

 

Panowie idźcie na dwór puścić bąka bo coraz bardziej wam się w głowach przewraca od ich wstrzymywania. 

Ręce mi opadają normalnie.

 

Tak, ja lubię wypić i lubię się z kimś napić, jak ktoś nie ma ochoty to nie siada i temat prosty, 

Tak, jestem dymiarzem, mam grila na węgiel i nie wiem czy chcę z niego zrezygnować. Żarcie z żaru smakuje lepiej ale może moje kubki smakowe się nie znają, a może za lichy kucharz ze mnie aby na gazowym robić :niewiem:

Tak, moja córka na kempingu przemieszcza się po całej jego powierzchni i nie wchodzi nikomu gdzie nie powinna. Jeżeli to zrobi to niechcący (typu przejście pod narożnikiem markizy), ale to jest dziecko i ma 8 lat. Inne też jak zrobi tak u mnie to najwyżej usłyszy "co tam" i zobaczy miły uśmiech, BO TO DZIECI!!!! nie wychowujmy ich jak w obozach.

itd, itd, itd, itd, 

 

:ok: :ok: :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypijam tyle ile chcę, lampka czy dwie butelki to mój wybór , pijany nie byłem od kilkunastu lat , nie wiem czy to zrozumiesz  :fuck:

Nie jest to dla mnie zrozumiałe :pad: i nie jestem wstanie tego pojąć... :look:

Edytowane przez Misio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co dzień to coraz lepsze primabaleriny z tych karawaningowców, porażka.

Gril tylko gazowy lub elektryczny bo weglowy to dym, smród itd. Jak karawanignowiec to abstynent bo przecież inny to będzie zaraz do gorzały namawiał, i tak co temat to coraz lepszy.

 

Panowie idźcie na dwór puścić bąka bo coraz bardziej wam się w głowach przewraca od ich wstrzymywania. 

Ręce mi opadają normalnie.

 

Tak, ja lubię wypić i lubię się z kimś napić, jak ktoś nie ma ochoty to nie siada i temat prosty, 

Tak, jestem dymiarzem, mam grila na węgiel i nie wiem czy chcę z niego zrezygnować. Żarcie z żaru smakuje lepiej ale może moje kubki smakowe się nie znają, a może za lichy kucharz ze mnie aby na gazowym robić :niewiem:

Tak, moja córka na kempingu przemieszcza się po całej jego powierzchni i nie wchodzi nikomu gdzie nie powinna. Jeżeli to zrobi to niechcący (typu przejście pod narożnikiem markizy), ale to jest dziecko i ma 8 lat. Inne też jak zrobi tak u mnie to najwyżej usłyszy "co tam" i zobaczy miły uśmiech, BO TO DZIECI!!!! nie wychowujmy ich jak w obozach.

itd, itd, itd, itd, 

 

Chris_66 chętnie się z Tobą NIE poznam w realu. 

Moja budka od tego sezonu będzie podpisana tablica ledową więc jak mnie zobaczysz, śmiało nie krępuj się, odwróć głowę i nie podchodź.

 

Piotruś . Szkoda sobie zawracać głowę .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strus251, dnia 04 Marz 2016 - 16:49, napisał: snapback.png

co dzień to coraz lepsze primabaleriny z tych karawaningowców, porażka.
Gril tylko gazowy lub elektryczny bo weglowy to dym, smród itd. Jak karawanignowiec to abstynent bo przecież inny to będzie zaraz do gorzały namawiał, i tak co temat to coraz lepszy.
 
Panowie idźcie na dwór puścić bąka bo coraz bardziej wam się w głowach przewraca od ich wstrzymywania. 
Ręce mi opadają normalnie.
 
Tak, ja lubię wypić i lubię się z kimś napić, jak ktoś nie ma ochoty to nie siada i temat prosty, 
Tak, jestem dymiarzem, mam grila na węgiel i nie wiem czy chcę z niego zrezygnować. Żarcie z żaru smakuje lepiej ale może moje kubki smakowe się nie znają, a może za lichy kucharz ze mnie aby na gazowym robić :niewiem:
Tak, moja córka na kempingu przemieszcza się po całej jego powierzchni i nie wchodzi nikomu gdzie nie powinna. Jeżeli to zrobi to niechcący (typu przejście pod narożnikiem markizy), ale to jest dziecko i ma 8 lat. Inne też jak zrobi tak u mnie to najwyżej usłyszy "co tam" i zobaczy miły uśmiech, BO TO DZIECI!!!! nie wychowujmy ich jak w obozach.
itd, itd, itd, itd, 
 
Chris_66 chętnie się z Tobą NIE poznam w realu. 
Moja budka od tego sezonu będzie podpisana tablica ledową więc jak mnie zobaczysz, śmiało nie krępuj się, odwróć głowę i nie podchodź.

 

Lepiej bym tego nie skomentował :ok:  :ok:  :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja wam napisze z innej beczki

pojechałem w zeszłym roku na jonidło,cały dzień wieczór noc cisza i spokój , na drugi dzień patrze 4 budki z logo ,myśle może zagadam ,nie jednak poczekam 

 

sytuacja rozwinęła sie bardzo szybko ,chlanie picie muzyka i kij wie co jeszcze wyprawiali 

refleksja; wstyd mieć czasami naklejke z forum 

na szczeście nie nakleiłem 

nie trzeba żadnych holendrów

pewnie wszystkich sie to nie dotyczy ,jednak wole być incognito 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma się wstydzić niech się wstydzi za siebie...

 

A ja jestem dumny że mam prawo mieć (przynajmniej moim zdaniem) naklejkę forumową na moich pojazdach i spać pod flagą forumową nawet będąc na imprezie z innego klubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.