Skocz do zawartości

Co z XIX zlotem?


Cathay

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 179
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Miejscówka wygląda ciekawie 7-8 h. jazdy w jedną stronę, ale niemal cały czas S-ka lub Autostrada. Tylko ta Łódź rozkopana. Jestem jak najbardziej za. Kto się zajmie obgadaniem warunków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale poruta!!! Nie doczytałem że tam się odbył I Zlot. Pamiętać nie mogłem bo do grona dołączyłem trochę później. 

Aj tam zaraz poruta. Może to już jest ten czas, że historia zatacza koło i wracamy do miejsc sprawdzonych które potrafią nas pomieścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś na jez. Sulejowskim jakieś kemping ??? 

 

A może na Wawelu jest jakiś kemping ? :hmm:

 

Takim wypowiedziami nie pójdziemy do przodu.

Po za tym weź pod uwagę ilość składów a tu zaplecze kempingowe musi być dość rozbudowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy cenie jaką ma Toruń to prądu na pewno nie zabraknie  :ee:

W toruniu są dwa rodzaje bezpieczników 

w miejscu na kampery jest 16A

na pozostałym terenie 10A

 

sprawdzone w listopadzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że 80 % a przynajmniej ja ,zrezygnowało by z prądu .

Kopia cennika z ich strony 

8. Podłączenie do prądu doba– 18,00 zł  :puk: 

wolałbym  :swieca: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Toruń i tak nie pomieści tyle zestawów ile się zbiera na wiosennym zlocie.

Poza tym- tu pytanie do Tomii'ego, czy nie trzeba by było odstąpić od założenia że nie powtarzamy miejsc zlotu? Kiepsko może być z kempingami które przyjmą 100-150 załóg, a na tyle trzeba być przygotowanym. Na złoty jeździmy i tak po to, żeby się spotkać z ludźmi.

Skoro Kit i Ptaku są chętni do ogarnięcia sprawy (Gołuchów lub Zdwórz) może byśmy przystali na któreś z tych miejsc?

IMHO Zdwórz ma bardziej przystępną lokalizację, dogodniejszą dla wszystkich i od ostatniego zlotu tam organizowanego minęło więcej czasu niż od Gołuchowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.