Skocz do zawartości

Co z XIX zlotem?


Cathay

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro Kit i Ptaku są chętni do ogarnięcia sprawy (Gołuchów lub Zdwórz) może byśmy przystali na któreś z tych miejsc?

 

nic nie wiem na temat mojej zgody :niewiem:  ,chyba że na przyjazd to jest zgoda  :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 179
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 (Gołuchów lub Zdwórz)

IMHO Zdwórz ma bardziej przystępną lokalizację, dogodniejszą dla wszystkich i od ostatniego zlotu tam organizowanego minęło więcej czasu niż od Gołuchowa.

 

Tak tak Zdwórz :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy na pierwszym zlocie w Zdworzu, ogólnie fajnie, wzdłuż głównej drogi ścieżka rowerowa do kolejnych miejscowości chyba.

Jedyne co wtedy było niefajne, to prysznice otwierane na godzinę czy dwie rano i po południu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy na pierwszym zlocie w Zdworzu, ogólnie fajnie, wzdłuż głównej drogi ścieżka rowerowa do kolejnych miejscowości chyba.

Jedyne co wtedy było niefajne, to prysznice otwierane na godzinę czy dwie rano i po południu

 

Odnośnie Zdworza, informacja z ich strony internetowej ( relaxzdworz.pl ):

  •  Od czerwca (2015) będzie można korzystać z prysznica  w każdej chwili bez żadnych dodatkowych opłat. 

Nie znam tego ośrodka, ale po lekturze ich strony www wygląda to sensownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę potrzeby pisania postów w stylu "dla nas za daleko". Komuś zawsze będzie za daleko, tylko większość o tym nie pisze .... a potem pakuje manele i przyjeżdża.

A tak nawiasem w Zdworzu był I Zlot - było to już tak dawno, przybyło sporo nowych i myślę, że to dobry pomysł. Acha i nie namawiajcie nikogo do roboty przy organizacji Zlotu - tak najprościej wrzucić komuś robotę na plecy nawet żartując.

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co dużo myśleć i komuś "wrzucać robotę" ? Jeśli tym, którzy już znają Zdwórz pasuje ta lokalizacja to róbmy następny krok. W najbliższą niedzielę mogę się tam karnąć i ustalić pierwsze szczegóły. Co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co dużo myśleć i komuś "wrzucać robotę" ? Jeśli tym, którzy już znają Zdwórz pasuje ta lokalizacja to róbmy następny krok. W najbliższą niedzielę mogę się tam karnąć i ustalić pierwsze szczegóły. Co wy na to ?

post #116

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Co prawda dawno nie pisałem na forum przez spotkania w innym gronie rodziny karavaningowej chociaż jestem do lat  chyba od Warki przez inne piękne zloty Karpacz, Sława, Nieborów itd :look: .  piękne zloty! Najstarsi karavaningowcy mnie znają ale nieważne.

 

Jeśli chodzi o kamping w Zadworzu znam go jak własne podwórko znam osobiście właścicielkę mogę cos pomoc podpowiedzieć.

Rozumiem ze chodzi o ten

http://relaxzdworz.pl/

 

Plusy

  1. Duzy kamping bez problemów z cisza nocny itp.
  2. Domki i pokoje można wynająć – stan lata 90 ale sa
  3. Dostęp do prądu bez problemu  (rok temu byłem na zlocie ok 120 załóg prąd bez problemu)
  4. Bar na terenie  (w sezonie otwarty w maju trzeba ustalić)
  5. Miejsce na ognisko bez problemów.
  6. Kilka wiat drewnianych jak ktoś mnie ma przesionka i popada.
  7. Odrodzony Oświetlony
  8. Kąpielisko idealne dla dzieci 150 km w wodę i po kolana ale w maju to dla tych po jednym głębszym 
  9. Wypożyczalnie sprzętu jest ale trzeba dopytać czy od maja czynna
  10. Boisko siatka koszykówka sa
  11. Scieżka rowerowa jest dość dobra

Minusy

1.       Socjal tzn. Toalety męska damska są w jednym miejscu – nie ma tam prysznicy.

2.       Toaleta damska OK

3.       Toaleta męska warunki słabe  ale dla chcącego nic trudnego

4.       Prysznice w drugiej części kampingu faktycznie od tamtego sezony otwarte 24h ale wymagają sporo poprawek często brakuje wody cieplej i kilka niedoróbek ale sa nie trzeba dodatków  dopłacać.

5.       Spust na fokalia brak  -każdy daje sobie rade sam WC, TOALETA  z kamperam trudniej ale dawaliśmy rade

6.       Jak pogody brak a ktoś chce zwiedzać trochę slabo Plock starówka i ZOO (ale na majówkę kogo to interesuje aby piwo bylo zimne  )

 

I to tyle z opisu sklep najbliższy Gabin 4km (2 markety i kilka miejscowych )

Jak cos mogę zadzwonić do właścicielki nakreślić temat a wy się skontaktujecie my może będziemy ale jeszcze nie wiadomo co przyjedzie do głowy .

 

Dodam ze od 2 lat jest nowa właścicielka ale wszystko idzie na  :yes:

Edytowane przez kondzio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.