Jump to content
Cathay

Co z XIX zlotem?

Recommended Posts

ptaku

Albo nie czytacie albo z geografią Polski u Was słabo skoro Karpacz ma być w "Centrum"  ;).

nie do końca masz rację :

było :

Rozpłucie-Lubelskie

Przybrodzin - Wielkopolska

Danowskie - Podlaskie

tym miejscowościom też jest trochę do centrum 

Edited by ptaku (see edit history)

Spablo1

już kilka razy było pisane, że zlot majowy organizowany jest w "centrum" aby każdy miał tak samo daleko ;)..

Nigdy nie było takich ustaleń. Przynajmniej na naszym Forum :)

AKISSJG

Hejka, ja dalej podtrzymuję swoją sugestię że Miłków może nas nie pomieścić a potem będzie wieszanie psów na tak fajnym kempingu. Jeśli wolą naszej społeczności będzie spotkać się w moich stronach, to mogę się podjąć organizacji ale raczej również jesiennego spotkania.   

strus251

Spablo, gdzieś o tym mowa była, rękę bym Sobie dał uciąć ;).

Co do jesiennego to tak, ale wiosenny.

Ptaku, przecież to co wyminiłeś to "centrum". Specjalnie pisałem z "".

finger

Hejka, ja dalej podtrzymuję swoją sugestię że Miłków może nas nie pomieścić a potem będzie wieszanie psów na tak fajnym kempingu. Jeśli wolą naszej społeczności będzie spotkać się w moich stronach, to mogę się podjąć organizacji ale raczej również jesiennego spotkania.   

Potwierdzam słowa Artura . Z pojemnością był już kłopot podczas jesiennego zlotu . Wiosenny niesie za sobą dużo większe zapotrzebowanie na miejsca dla przyczep i kamperków. Obawiam się , że na wiosenny zlot na Dolnym Śląsku nie ma takiego kempingu aby pomieścić tyle zlotowych załóg .

Na potrzeby jesiennego zlotu można już coś znaleźć .

Pamiętacie jak kiedyś pisałem , że tak czy siak będziemy zmuszeni wracać do kempingów gdzie wcześniej odbywały się zloty . Przecież tych dużych aż tak wiele nie ma .

malwa89

Potwierdzam słowa Artura . Z pojemnością był już kłopot podczas jesiennego zlotu . Wiosenny niesie za sobą dużo większe zapotrzebowanie na miejsca dla przyczep i kamperków. Obawiam się , że na wiosenny zlot na Dolnym Śląsku nie ma takiego kempingu aby pomieścić tyle zlotowych załóg .

Na potrzeby jesiennego zlotu można już coś znaleźć .

Pamiętacie jak kiedyś pisałem , że tak czy siak będziemy zmuszeni wracać do kempingów gdzie wcześniej odbywały się zloty . Przecież tych dużych aż tak wiele nie ma .

Januszkowice pomieszczą :P ale z "centrum" to lokalizacja ma mało wspólnego :D

strus251

Malwa może ja coś pokręciłem po %% ale normalnie bym głowę dał ;).

malwa89

Malwa może ja coś pokręciłem po %% ale normalnie bym głowę dał ;).

Wiesz dla mnie Januszkowice to normalnie centrum :lol:

strus251

Spoko, w tym roku jest plan odwiedzić to Wasze "centrum". :D

malwa89

Spoko, w tym roku jest plan odwiedzić to Wasze "centrum". :D

No w sezonie to tam naprawdę jest super :)

Cathay

Czy właśnie ogłosiłeś że XIX Zlot odbędzie się w Sławie? :)

Swoją drogą od oficjalnego mija 6 lat, a od "uznanego za prawie oficjalny" 5 lat, więc dlaczego nie? Och te pochody, te mecze, ten wieprz!

irek w

Slawa :ok: ,ale bez Wirka to juz nie to samo. Wyjście na każdy gwizdek  ,jak się ktoś zapisał na 2-3 miesiące w przód Obowiazkowe :] .
Oby to nie miało prawa bycia ponownie.

irek w

A może bardziej do Centrum - Niedzwiady Małe u Sikory? ale wc-ety z końca Gierka :] .

finger

Czy właśnie ogłosiłeś że XIX Zlot odbędzie się w Sławie? :)

Swoją drogą od oficjalnego mija 6 lat, a od "uznanego za prawie oficjalny" 5 lat, więc dlaczego nie? Och te pochody, te mecze, ten wieprz!

Heh , spoko Sławku . Ja nic nie sugeruję ani nie ogłaszam . Wspomniałem tylko o tym , że wielkogabarytowych kempingów jest na tyle mało , że raczej skazani jesteśmy do nich wrócić . Swoją drogą , chcąc je policzyć , to ciekawe ile tych kempingów faktycznie jest ?

Cathay

ale... całkiem fajnie by było wrócić do Sławy :)

• Create New...