Skocz do zawartości

Co z XIX zlotem?


Cathay

Rekomendowane odpowiedzi

zostałem przekonany o słuszności mojej decyzji :yay:  :ee:  :yay:  a Wy potwierdzacie słuszność mojej  decyzji  :krzykacz:

 

:bravo:   :bravo:   :bravo:  ZUCH Chłopak ! :ok:

 

ps. gdybyś potrzebował jakiejkolwiek pomocy chętnie pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 179
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Może w takim razie któryś z Kolegów zająłby się ustaleniami z właścicielem kempingu w Zdworzu ?

Nie ukrywam, że miejscówka ta byłaby (jak dla mnie) ciekawsza :)

 

Prosimy !!!!!!

 

Ha !!!

Dobrze, że nie jestem sam ☺

 

 

 

A co za problem byście się Piotrze i Pawle sami wzieli za organizacje Zdworza? :niewiem: to niedaleko i wystarczy raz sie przejechać dogadać sprawe i po temacie  :ok:  to jak? :]  mamy organizatorów mamy?  :hmm: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez 11 stron raptem 1 osoba dobrowolnie wykazała chęć zajęcia się złotem. Reszta tylko wymaga i oczekuje gotowca podanego na tacy. To ja Was wszystkich pogodzę. Nie będzie dla mnie chyba większego problemu przejechać się raz czy dwa do Zdworza w celu ustaleń organizacyjnych, pomimo ponad 200km w jedną stronę. Jeśli ciężko zająć się tym osobom mieszkającym bliżej, trudno. Zgłaszam chęć organizacji zlotu wiosennego w Zdworzu. Tomii został już poinformowany, wyraził zgodę, więc pozostaje już tylko ankieta. Zaznaczam jednak, że do majówki zostało stosunkowo niewiele czasu, w związku z czym sugeruje szybką akcję ankietową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do ankiety: http://forum.karawaning.pl/topic/21160-ankieta-dotycz%C4%85ca-miejsca-xix-zlotu-zdw%C3%B3rz-vs-bia%C5%82y-b%C3%B3r/

 

Ankieta do niedzieli 6 marca do godziny 22:00.

Wynik powie nam co robimy dalej.

Ten temat na razie zamykam, więc dalsza dyskusja w temacie ankiety.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce oraz organizator wybrany  :brawo:  :piwo: . Zlot odbędzie się w Zdworzu  :miga:  :miga:  :miga:

 

O reszcie na bieżąco będzie informował Dominik. 

 

Na listę można wciągnąć 44 osoby  :]  tj.:

 

ryba78tymarAdamkiTORmonio7tomekkstrus251Spablo1CathayMKJ,DOMINO7kitCaliforniaPłatkidanielpoz100paFocusterrinodz74balthur,mocarz28majtaszedMaciek1970Jurek121175Madzikwaldi63Patyk,LepciakWollyRoobertinoJony3220fingerklak1sylwekEZDMisioAcku48,BiADpongTecufolzPinkipoldek1605Th0rnjanm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępne ustalenia są. W niedzielę wraz z forumowym kol. Terrino jedziemy na spotkanie z właścicielką ośrodka w celu uzgodnienia szczegółów. Będzie dokumentacja fotograficzna i podane będą wszystkie informacje. W miarę na bieżąco będę starał się zakładać tematy dotyczące zlotu. Czasu zostało stosunkowo niewiele, więc proszę o wzmożoną czujność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytajcie między innymi , ile mają KW energii  na potrzeby zlotu. Sprawy ogniska i zaopatrzenia w drewno .Materiały informacyjne z Gminy itp. Temat ewentualnego sklepiku ........Trzeba liczyć że przyjedzie około 130 - 150 załóg .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, jeszcze chwilę cierpliwości. Późno trochę zaczęliśmy w tym roku, w porównaniu do lat poprzednich, ale bądźmy dobrej myśli ;). Musimy jeszcze kilka dni wytrzymać. Poza tym, poza ustaleniami z właścicielką kempingu, trzeba dograć inne "składowe" zlotu, a do tego potrzebna jest też pomoc kilku forumowiczów (doświadczeni zlotowicze wiedzą o co chodzi i o kim mówię). Liczę, że wspólnie damy radę to ogarnąć ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.