Skocz do zawartości

Co z XIX zlotem?


Cathay

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 179
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam,

Co prawda dawno nie pisałem na forum przez spotkania w innym gronie rodziny karavaningowej chociaż jestem do lat ...  Najstarsi karavaningowcy mnie znają ale nieważne.....

 

... znają i pamietają :ok:  Kope lat :przytul:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no widzę że chyba będzie Relax

 

No, to jak już miejsce się "wyklarowało" to tylko termin zlotu trzeba ustalić...

- żarcik oczywiście :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie wrócić do propozycji Harcerzy z Białego Brzegu ? Na XI Zlocie nie było z niczym problemu. Harcerze modernizują swoją stanicę i może to właśnie ich wspomożemy finansowo. Znając zaangażowanie tych Harcerzy na pewno świetnie organizacyjnie ogarną nasz Zlot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie wrócić do propozycji Harcerzy z Białego Brzegu ? Na XI Zlocie nie było z niczym problemu. Harcerze modernizują swoją stanicę i może to właśnie ich wspomożemy finansowo. Znając zaangażowanie tych Harcerzy na pewno świetnie organizacyjnie ogarną nasz Zlot.

:ok:  :ok:  :ok:  :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tak niskimi opłatami jak są na zlocie to zbyt mocno nikogo nie wspomożemy, zresztą może być głosowanie, ale ja jestem za relaxem bo wiadomo będę się relaksować

Edytowane przez salaj (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie wrócić do propozycji Harcerzy z Białego Brzegu ? Na XI Zlocie nie było z niczym problemu. Harcerze modernizują swoją stanicę i może to właśnie ich wspomożemy finansowo. Znając zaangażowanie tych Harcerzy na pewno świetnie organizacyjnie ogarną nasz Zlot.

:yes:

, zresztą może być głosowanie, ale ja jestem za relaxem bo wiadomo będę się relaksować

:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że najwyższy czas coś zadecydować, biorąc pod uwagę że kilka załóg będzie chciała

przyjechać wcześniej to czas już najwyższy. Do zlotu zostało niecałe 2 miesiące a jeszcze

wypadało by pomyśleć o projekcie naklejek i ich wykonaniu a bez ustalenia miejsca zlotu to raczej nie jest

możliwe. Proponuje podać kilka miejsc i tak jak proponował salaj przegłosować tą kwestię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że najwyższy czas coś zadecydować...

(...) Proponuje podać kilka miejsc i tak jak proponował salaj przegłosować tą kwestię.

 

Zdwórz Relax - 3xTAK :thank:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.