Skocz do zawartości

Co z XIX zlotem?


Cathay

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 179
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Myślę, że najwyższy czas coś zadecydować, biorąc pod uwagę że kilka załóg będzie chciała

przyjechać wcześniej to czas już najwyższy. Do zlotu zostało niecałe 2 miesiące a jeszcze

wypadało by pomyśleć o projekcie naklejek i ich wykonaniu a bez ustalenia miejsca zlotu to raczej nie jest

możliwe. Proponuje podać kilka miejsc i tak jak proponował salaj przegłosować tą kwestię.

A odznaki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Edziu.... Można odpowiedzieć Twoimi słowami:

 

 Acha i nie namawiajcie nikogo do roboty przy organizacji Zlotu - tak najprościej wrzucić komuś robotę na plecy nawet żartując.

 

Myślę, że miałeś rację. Nie ładnie wrzucać komuś robotę na plecy. Nawet jeśli Janusz robi odznaki zlotowe za każdym razem, nie powinno to być na nim wymuszane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje podać kilka miejsc i tak jak proponował salaj przegłosować tą kwestię.

 

Nie. Ja nic o głosowaniu nie mowilem:-D :-D lepiei niechcjie będzie głosowań bo znowu z tydzień będzie wałkowane

Relaxu dawno nie było a bb był. Odpowiedź prosta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Edziu.... Można odpowiedzieć Twoimi słowami:

 

 

Myślę, że miałeś rację. Nie ładnie wrzucać komuś robotę na plecy. Nawet jeśli Janusz robi odznaki zlotowe za każdym razem, nie powinno to być na nim wymuszane. 

Żle mnie zrozumiałeś chodziło mi o to o czym pisał Janusz - o czas potrzebny na wykonanie odznak - bez personalnych wycieczek. Na drugi raz napiszę dokładniej o co mi chodzi. A swoją droga ko kto jak nie Janusz zrobi te odznaki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś obiecałem, że odznaki będę robił i z tego nie mam zamiaru się wycofywać ale z racji tego,

że wykonuję je właściwie po kosztach muszę mieć na to czas. Ostatnio zawsze tak bywa, że zgłoszenia

chęci posiadania odznaki wpływają prawie do samego końca, co nie jest dla mnie komfortową sytuacją.

Swoją drogą zawsze w marcu było już dawno ustalone miejsce zlotu, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy może być i Zdwórz mogą być i harcerze z Białego Boru. Możemy zrobić Ankietę, ale warunek jest jeden. Znajdzie się ktoś kto podejmie się organizacji/dogrania wszystkiego z właścicielem obiektu. 

Jeśli znajdą się osoby na każdy z ośrodków to zrobimy ankietę. Jeśli znajdzie się organizator tylko na jeden ośrodek to bez ankiety podejmie się decyzję. Czekam na zgłoszenia organizatorów!

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem telefoniczne potwierdzenie od ko. ptaku że jest w stanie podjąć się współpracy z właścicielem przy organizacji zlotu w Białym Brzegu.

 

Jeśli w ciągu 3 dni nie zgłosi się chętny do organizacji zlotu w Zdworzu to zlot zrobimy u Harcerzy, tym bardziej że oni telefonicznie zgłaszali mi swoją gotowość i chęć do organizacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co dużo myśleć i komuś "wrzucać robotę" ? Jeśli tym, którzy już znają Zdwórz pasuje ta lokalizacja to róbmy następny krok. W najbliższą niedzielę mogę się tam karnąć i ustalić pierwsze szczegóły. Co wy na to ?

 

 

Jak cos mogę zadzwonić do właścicielki nakreślić temat a wy się skontaktujecie my może będziemy ale jeszcze nie wiadomo co przyjedzie do głowy .

 

Może w takim razie któryś z Kolegów zająłby się ustaleniami z właścicielem kempingu w Zdworzu ?

Nie ukrywam, że miejscówka ta byłaby (jak dla mnie) ciekawsza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co dużo myśleć i komuś "wrzucać robotę" ? Jeśli tym, którzy już znają Zdwórz pasuje ta lokalizacja to róbmy następny krok. W najbliższą niedzielę mogę się tam karnąć i ustalić pierwsze szczegóły. Co wy na to ?

 

Prosimy !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie jesteś sam. Po co jechać w to samo miejsce po 4 latach, jak można jechac w to samo po 9 latach. Tym bardziej że na I Zlocie aż tak dużo ludzi nie było. 

To nawet lepiej by było Sławę powtórzyć niż do BB się pchać. 

 

P.S. Oczywiście w BB był wspaniały Zlot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.