Skocz do zawartości

Co z XIX zlotem?


Cathay

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 179
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Do tej pory nie zgłosił się żaden forumowicz który miałby miejsce i podjął się późniejszej współpracy z kempingiem przy organizacji zlotu.

 

Zgłosili się za to Harcerze z Białego Brzegu, są chętni - ale tam zlot już był. Zresztą musi być ktoś kto będzie to wszystko koordynował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie, Tomek skoro są chętni... czemu nie? przecież. Co do organizacji, zrobienia listy to sami mogą to ogarnąć. zebrać kasę już na miejscu, też sami mogą, nawet muszą. Niech nasz zlot będzie luźnym spotkaniem, potrzebne jest tylko miejsce. (przynajmniej nikt z forumowiczów nie będzie musiał brać batów na garb za organizację :]  ){no może trochę Tobie rykoszetem się dostanie w razie co} :wpysk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ubiegłym rokuy byłem na kempingu w Bolkowie. Kemping polsko-holenderski, położony wgórach, składa sie z kilku pól na róznych poziomach. W czasie rozmowy o "starych karabinach" gospodarz wyrazł zanteresowanie zorganizowaniem zlotu niego. Bąknął o prowizji dla organizatora.. Jak OBURZYŁEM SIĘ ŚMIERTELNIE  to powiedzial że za prowizję może obniżyć stawkę. Teren atrakcyjny turystycznie. Na miejscu dwa zamki Bolków i Świny. Niedaleko podziemne fabryki, twierdza kŁodzko, twierdza Srebrna Góra itd,itd. Uprzedziłem, Go że w naszym towarzystwie,w przeciwieństwie do mnie ,są wrzaskliwi ludzie Odpowiedział że mogą być. Rozmowa zakończyła się moim oświadczeniem Że jako tylko popychadło którym rządzi nawet mój kamper, mogę tylko to pokornie donieść. O wynikach doniesienia nie dowiem się nigdy. Karawaningiem bowiem rządzi kielecko, radomsko,  łódzko , poznański  z śląskimi domieszkami aktyw ( aktyw to my a klika to oni- z czasów PZPR).,preferujący  swoje tereny.

 

Otrzymałem nawet jego wizytówkę, którą przezornie zgubiłem natychmiast. W Bolkowie są dwa kempingi tego drugiego nie znam.

Swoje zrobiłem.Przez Bolków mogę przejeżdżać bez obawy.

Jak Go spotkkam powiem jak za dawnych czasów.( patrz PZPR)

Pieczony Świniak do załatwienia

 

Tak na co dzień to uchylam się od jakiejkolwiek pracy.,spejalizuję się w krytykanctwie. Tu na mnie można zawsze liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze primo - "Niedaleko podziemne fabryki, twierdza kŁodzko, twierdza Srebrna Góra itd,itd. " a na geografii Kolega uważał? To tak jakby napisac ze z Łodzi są blisko Łazienki...

 

Po drugie primo - Miejsce na zlot do bani, male i ze zbyt małym zapleczem, po drugie ten polski bauer już dawno się sprzedał obcokrajowcom - jak Niemiec czy Holender przyjdzie i powie ze ma być cicho to jest gotowy wyłączyć prąd na kempingu i wyprosić wszystkich tych co głośno oddychają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla PT Ufollz  Kemping Pod Lasem Bolków. Alternatywą może być kemping w Polanicy. Tam: Halkamp, PZM, urządzałi zloty.  - Polanica kemping. Jest jeden. 

 

dla bartoszK.. Jedni chcą obejrzeć okolicę a inni "pooddychać. Byłem na kempingu w Włoszech Mediterannea. Organizują wyjazd autokarem np. Szlakiem czerwonego wina. Brałem udział kilka razy. Ok. 100 km w jedną stronę. Organizowano zlot w Sulistrowiczkach. Dla jednych był to wyjazd w okolice Kłodzka , dla drugich w okolice Jeleniej Góry. Na zlocie w Wiśniowej Polanie (PZM).  przepiękna całodniowa wycieczka z przewodnikiem, Szlakiem Zamków.Wszystko zależy od potrzeby

Ponieważ nie będę brał udziału w tym zlocie, wyłączam się z dyskusji.

Nobles oblige.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam że jako baza Grudziądz byłby ciekawy. Do tego w sensownej odległości Bydgoszcz i Toruń. Stąd moje pytanie czy ten kemping ma możliwości na majowy zlot.

Byliśmy w Grudziądzu w zeszłym roku. Miejsce bardzo przyjemne ,końcowa pętla autobusowa gdzie z lewej strony dojazdu jest kemping dla karawaningu a z prawej strony część z domkami,na wprost wejście przez bramki na plażyczkę nad jeziorem. Jeśli na zlot było by tylu chętnych co do Gołuchowa to ustawienie się wszystkich chętnych może się okazać niemożliwe ( na oko do 50 zestawów )

 

http://www.moriw.pl/obiekty-rekreacyjne/pole-namiotowo-caravaningowe

Edytowane przez NOBOCAMP (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do SCKiW Sława to w ubiegłym roku zmienił się tam Dyrektor. Gość młody otwarty, można z nim śmiało negocjować ceny, jak wiadomo Sława nie należy do najtańszych ;-) fakt daleko od centrum PL.

 

Z racji tego że mieszkam niedaleko służę pomocą przy ew organizacji. Jeśli oczywiście temat podejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.