Jump to content
Cathay

Co z XIX zlotem?

Recommended Posts

DOMINO7

Panowie, nie ma co rzucać linków do campingów. Myślę, że osoby które są gotowe wziąć na Siebie organizację są w kontakcie z władzami i rozmawiają. Zlot będzie tam gdzie są możliwości jego organizacji a nie tam gdzie camping jest ;).Poczekajmy, co roku zlot był i teraz też pewnie będzie.Na razie zastanówmy co powinniśmy zrobić aby budy wybudzić ze snu. Może jakiś przęgląd w SKP, sprawdzić hamulce, najazd itd ;).

To ja proponuje nieśmiało otworzyć sezon. Zamiast na SKP, wyjazd w plener. Są chętni?

Jurek121175

Dominik, dawaj na narty z nami :slina:

danielpoz

To ja proponuje nieśmiało otworzyć sezon. Zamiast na SKP, wyjazd w plener. Są chętni?

Ja zawsze.

Lepciak

aaaa , bo nie byłem na nim  :oslabiony: no i bardzo żałuje 

A czy było by nie stosownie powtórzyć miejsce XIX zlotu ?

Byłoby stosowne gdybyś to Ty osobiście podjął się jego organizacji i tym sposobem utuliłbyś swój żal.

irek w

Ciekawe gdzie padnie los na miejsce Zlotu?

Paczek

Ciekawe gdzie padnie los na miejsce Zlotu?

No bo chyba jeszcze nie ma żadnych propozycji ?

Spablo1

Panowie, nie ma co rzucać linków do campingów.

Myślę, że osoby które są gotowe wziąć na Siebie organizację są w kontakcie z władzami i rozmawiają.

Zlot będzie tam gdzie są możliwości jego organizacji a nie tam gdzie camping jest ;).

Poczekajmy, co roku zlot był i teraz też pewnie będzie.

Święte słowa :ok:

AKISSJG

Propozycja  - Karpacz i okolice??

Wiśniowa Polana Camping nr 142

http://www.camping-milkow.karkonosz.pl/_pl.html

Po pierwsze primo: Wiśniowa Polana już była miejscem zlotu, a po drugie primo: nie jest w stanie unieść wiosennej ilości zlotowiczów. Chyba że Krzysiek udostępni boisko i dodatkowe zasilanie ogarnie. Mogę z nim pogadać jeżeli chcecie ponownie nawiedzić okolice Jelonki.

Paczek

Po pierwsze primo: Wiśniowa Polana już była miejscem zlotu, a po drugie primo: nie jest w stanie unieść wiosennej ilości zlotowiczów. Chyba że Krzysiek udostępni boisko i dodatkowe zasilanie ogarnie. Mogę z nim pogadać jeżeli chcecie ponownie nawiedzić okolice Jelonki.

My -chcemy a raczej prosimy :skromny:

Edited by Paczek (see edit history)

malwa89

Okolice Jelonki czyli Wiśniowa Polana?

ufolz

Ważne aby blisko Karpacza aby można było ciut połazic coś zobaczyć edukacyjnego.

Ale to jest tylko sugestia. :slina:

Paczek

Ważne aby blisko Karpacza aby można było ciut połazic coś zobaczyć edukacyjnego.

Ale to jest tylko sugestia. :slina:

o to to panocku właśnie się rochodzi .....

strus251

Koledzy, czytacie trochę czy tylko udajecie? Sorry, ale już kilka razy było pisane, że zlot majowy organizowany jest w "centrum" aby każdy miał tak samo daleko ;).

A Wy tu wyskakujecie z Karpaczem i popieracie go.

Albo nie czytacie albo z geografią Polski u Was słabo skoro Karpacz ma być w "Centrum" ;).

• Create New...