Skocz do zawartości

[Relacja] - Naprawa zestawu po wypadku, w wyniku wężykowania na autostradzie


Kajetan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 620
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak będę w okolicy to właśnie chciałbym zobaczyć jak to wygląda. Taka relacja z naprawy, jak dla mnie, bardzo dużo wnosi o budowie i naprawie przyczepek. Co wiem i umiem na plecach nie noszę. Na razie zasugerowłem sąsiadowi naprawę jego angielki u Andrzeja, może by była kolejna relacja tym razem zamokniętej przyczepy.

 

tylko z tymi relacjami to różnie bywa. Andrzej z tego żyje, a aktualnie pokazuje publicznie jak to robi. Wiadomo, że nie podaje nazw użytych materiałów, ale dużo widać gołym okiem. Pokazując kolejny remont tym razem zgniłka, znowu zrobi fotorelację dla marnej jakości konkurentów, których u nas nie brakuje.

 

A w temacie Kajetana przyczepy, byłem, widziałem fotki nie oddają w całości tego jak to jest robione. Nowy kawałek blachy alu przyklejony idealnie równo i sztywno. Podłoga w miejscu gdzie wyrwana dziura, jest już mocniejsza niż wyjechała z fabryki.

 

Odnośnie wcześniej poruszanego tematu - parametrów technicznych przy produkcji przyczep. Moim zdaniem producenci zamawiają i kontrolują stan, głównie wilgotność drewna. Nie wyobrażam sobie aby robili przyczepy z czego popadnie i w takich warunkach jakie aktualnie panują za "oknem" hali produkcyjnej. W sytuacjach extremalnych przyczepa wykonana z przypadkowego materiału w skrajnie niekorzystnych warunkach powinna się rozpaść jak nie w bramie fabryki to na pewno przed upływem gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko z tymi relacjami to różnie bywa. Andrzej z tego żyje, a aktualnie pokazuje publicznie jak to robi. Wiadomo, że nie podaje nazw użytych materiałów, ale dużo widać gołym okiem. Pokazując kolejny remont tym razem zgniłka, znowu zrobi fotorelację dla marnej jakości konkurentów, których u nas nie brakuje.

 

wiesz jak to jest , mądremu i fachowemu człowiekowi  nie potrzebne są takie relacje z naprawy bo wie co i jak robić , głupiemu i tak nie pomogą 

 

ot takie fajne widowisko dla gawiedzi, bo trzeba przyznać, że obserwowanie fachowca przy pracy (szczególnie na żywo) to sama przyjemność, mogę tak obserwować godzinami  :]

 

ostatnio siedziałem u blacharza i obserwowałem jak facet wyczarowuje kawałek samochodu  :look:

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja nawet ekspress przywiozlem.

 

Kawusia robiona przez moją żonkę, z termosa - bezcenna. Andrzej nie mógł się oderwać (od kawy oczywiście  :nono: ) Aż termos z wrażenia został w Częstochowie  :]

 

Prace postępują, szczegóły techniczne dogadane, wszystko idzie zgodnie z planem. Termin grudniowy - utrzymany w mocy  :ok:

Edytowane przez Kajetan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żeby naprawa cepki się nie przeciągnęła jak za dużo będzie miał kawy bo będzie się tylko bezcenną kawą delektował  :hop1:

 

Spoko. Termos nie był za wielki, więc w końcu będzie musiał wziąć się za robotę  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żeby naprawa cepki się nie przeciągnęła

 

prorok  czy  co ?

 

post-2830-0-18994500-1447185645_thumb.jpg

 

 

gipsu  nie  mieli   ;)    

 

a  na  placu        pogrom  

 

post-2830-0-16541500-1447185849_thumb.jpg

post-2830-0-80689700-1447185902_thumb.jpg

post-2830-0-70192000-1447185959_thumb.jpg

 

niby   do końca  tygodnia   mają    zakończyć  prace    ale   ....     pgoda   ma tu   duzo do   powiedzenia  

 

post-2830-0-92825400-1447186312_thumb.jpg

 

20min  i  prace  przerwane  

 

 

 

niemniej    jednak    w całym  tym zamieszaniu    prace  przy  budce  kajetana   nadal  trwają     zobaczymy  co  czwartek  przyniesie   nowego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Andrzejku, a czy to nie przypadkiem od kopniaka, którego dałeś majstrowi coby szybciej się uwijali??  :yay:

 

 

Musiał mieć twardą :pupa:

 

 a  na  placu        pogrom  

 

Nie wiedziałem, że Nord Stream II idzie przez Twoje podwórko  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prace    trwają    zarówno  na placu  jak   i  przy przyczepie 

 

post-2830-0-15308400-1447346043_thumb.jpg

 

 

post-2830-0-66370500-1447346122_thumb.jpg

 

zakładam  ze  w sobotę   bedzie  nowa blacha   na  przyczepie     ale to  czas  pokaże  czy  tak się to  uda 

Edytowane przez andrewa1 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.