Skocz do zawartości

[Relacja] - Naprawa zestawu po wypadku, w wyniku wężykowania na autostradzie


Kajetan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 620
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mam takie pytanie, czy na łączeniu nowych części dyszla z ramą nie należy użyć nowych śrub odpowiedniej klasy? Czy na zdjęciu nie widać, że to są stare śruby?

 

Nie widząc Twojego postu szykowałem się do takiego samego pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, czy na łączeniu nowych części dyszla z ramą nie należy użyć nowych śrub odpowiedniej klasy? Czy na zdjęciu nie widać, że to są stare śruby?

 

zamiana   będzie   na koniec     pokazane   ze  jest  i   jest  spasowane     przypominam  ze    trwają  prace       a dyszel  będzie  jeszcze   odkręcany 

ponadto    to nie są    zwykłe  śruby  o  klasie  twardości  ....   lecz   chodzi o  kształt     jak  by   komuś się   wydawało 

Edytowane przez andrewa1 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolałbym używane oryginalne śruby niż byle co niewiadomego pochodzenia z niezbadana klasą twardości. 

 

Myślę, że Andrzej założy zgodnie z wymogami producenta i bezpieczeństwa  :hmm:

 

A swoja drogą, co do oryginalnych części, to faktycznie, czasem lepiej kupić oryginał używany, niż nowa "podróbkę"  :hmm:  Ja tak robiłem przy naprawie Zafiry i mam auto prawie w 100% naprawione na oryginałach. Może z wyjątkiem światła p. mgielnego i reflektora  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kupić nowy oryginał, często ceny są bardzo ciekawe i akceptowalne. Ostatnio do astry kupilem fabryczne światła tylne i zderzak w cenie "alternatywnych"

 

Masz rację. Nowe to nowe.  Często, dla starszych samochodów są atrakcyjne programy bonusowe  :ok: A dla nich starsze, to już np. 5-cio letnie  :look: czyli dla nas "prawie nówka, nie śmigana"  :]  Niestety, w moim przypadku, za dużo tego było :oslabiony: Choć np. zbiornik spryskiwacza kupiłem "u siebie", nowy. Taniej było niż na Alledrogo  :look:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak poczytałem kilka stron i fajnie że naprawa się posuwa do przodu

 

ale niestety zmieniłem zdanie na temat kolegi Kita

wydała się zawsze pomocny i pozytywnie nastawiony do innych

a tu czytam takie "kopanie leżącego"

a nie mozna było napisać fajnie będzie naprawiona będziesz nadal mógł korzystać, trochę życzliwości dla innych nie zaszkodzi

mam nadziej że kolega Kit miał tylko zły dzień

 

pozytywne myslenie i podtrzymanie na duchu powinno byc najwazniejsze

 

 

trzymam kciuki za pogodę bo wiem że jeszcze jeden projekt u Andrzeja czeka z niecierpliwością na naprawę w tym roku  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

trzymam kciuki za pogodę bo wiem że jeszcze jeden projekt u Andrzeja czeka z niecierpliwością na naprawę w tym roku   :)

A ile projektów snuje się w myślach właścicieli przyczepek, o których nikt nie wie :] . Szkoda, że mam tak daleko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile projektów snuje się w myślach właścicieli przyczepek, o których nikt nie wie :] . Szkoda, że mam tak daleko...

 

to nie o mój nabytek chodzi :)

 

ale jak będziesz miał tylko możliwość to zajrzyj do Andrzeja zobaczysz jak te budki są skonstruowane :)

widziałem też kampera który miał zdjęte wszystkie ściany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będę w okolicy to właśnie chciałbym zobaczyć jak to wygląda. Taka relacja z naprawy, jak dla mnie, bardzo dużo wnosi o budowie i naprawie przyczepek. Co wiem i umiem na plecach nie noszę. Na razie zasugerowłem sąsiadowi naprawę jego angielki u Andrzeja, może by była kolejna relacja tym razem zamokniętej przyczepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.