Skocz do zawartości

[Relacja] - Naprawa zestawu po wypadku, w wyniku wężykowania na autostradzie


Kajetan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 620
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

myślę ze aż tak  nie  będzie  

 

dzisiaj   oddali mi plac   we  władanie    wreszcie   mogę  spokojnie  zająć  się   pracą   ufff

 

attachicon.gif005.jpg

 

a skoro mam  plac   to    można  było    popatrzeć   z perspektywy   jak   wygląda   projekt  Kajetan 

 

 

......a czy przypadkiem ta smuga na dole zdjęcia, to zły duch którego wygoniłeś z przyczepy Kajetana?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieszę się razem z Tobą, ze wreszcie masz już plac iwarsztat do swojej dyspozycji. Jestem przekonany, że w sobotę "przybywam" ze swoim sprzetem - wg ustaleń. Będzie okazja zobaczyć "na żywo" zmiany jakie zostały dokonane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mundek zapewne chciałby zakupić nie naprawianą budkę z 2010roku za 10 tys. zł. Coś za coś Kolego. Jakbyś dokładnie poczytał, to budka jest naprawiana dla "siebie". A o to, że dałeś sobie wcisnąć złomka po puknięciu, i to nieświadomie - nie miej żalu do nikogo innego, tylko do siebie. Na zasadzie "widziały gały co brały". Natomiast sugeruję nie mierzyć innych tą samą miarką i powściągnąć złośliwe komentarze. I wszystkim będzie milej.

 

Kajtek - nie przejmuj się. Jak będziesz budkę kiedyś sprzedawał, to pokażesz komplet zdjęć z naprawy i powiesz gdzie była naprawiana. To na naszym forum wiele znaczy. Moją budkę (po puknięciu) też naprawiał Andrzej. Co prawda w mniejszym zakresie. Właściciel (forumowicz) przyjechał po nią 600km. Miał świadomość, że budka miała naprawianą tylną ścianę w dolnej części. Widział fotki sprzed, w trakcie i po naprawie. Problemów nie było.

 

Commander - są też fotki :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fizyk ,znam całość tematu od początku. Kupuję to co chcę i za ile chcę. A znajomy kiedyś kupił nówkę z salonu po puknięciu.Znam też takich specjalistów co dopiero cztery lata po ślubie przecierają oczy.                          


p

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PS. Są puknięcia i puknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtek - nie przejmuj się. Jak będziesz budkę kiedyś sprzedawał, to pokażesz komplet zdjęć z naprawy i powiesz gdzie była naprawiana. To na naszym forum wiele znaczy. Moją budkę (po puknięciu) też naprawiał Andrzej. Co prawda w mniejszym zakresie. Właściciel (forumowicz) przyjechał po nią 600km. Miał świadomość, że budka miała naprawianą tylną ścianę w dolnej części. Widział fotki sprzed, w trakcie i po naprawie. Problemów nie było.

 

Też tak myślę, że za kilka lat, kiedy przyjdzie czas wymiany (może na kampera  :hmm:  - wtedy na pewno zgłoszę się po poradę :) ) jeśli wystawię ogłoszenie na Forum - a od tego zacznę - to na pewno będzie pewna grupa osób, dla których naprawa u Andrzeja będzie gwarancją jakości sprzętu  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fizyk ,znam całość tematu od początku. Kupuję to co chcę i za ile chcę. A znajomy kiedyś kupił nówkę z salonu po puknięciu.Znam też takich specjalistów co dopiero cztery lata po ślubie przecierają oczy.                          

 

PS. Są puknięcia i puknięcia.

Czy ktoś ci każe kupić tą przyczepę że się tak spinasz jak guma w majtach :hmm: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.