Skocz do zawartości

[Relacja] - Naprawa zestawu po wypadku, w wyniku wężykowania na autostradzie


Kajetan

Rekomendowane odpowiedzi

Też tak myślę, że za kilka lat, kiedy przyjdzie czas wymiany (może na kampera  :hmm:  - wtedy na pewno zgłoszę się po poradę :) ) jeśli wystawię ogłoszenie na Forum - a od tego zacznę - to na pewno będzie pewna grupa osób, dla których naprawa u Andrzeja będzie gwarancją jakości sprzętu  :]

 

 

Też tak myślę, że za kilka lat, kiedy przyjdzie czas wymiany (może na kampera  :hmm:  - wtedy na pewno zgłoszę się po poradę :) ) jeśli wystawię ogłoszenie na Forum - a od tego zacznę - to na pewno będzie pewna grupa osób, dla których naprawa u Andrzeja będzie gwarancją jakości sprzętu  :]

 

Moje zdanie na takie podejście do tematu jest jak najbardziej pozytywne.

Wolę rzecz dobrze naprawianą , niż rzecz źle eksploatowaną i sprzedającym bajerantem !  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 620
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A ja myślę że konstrukcja przyczep kempingowych z tamtych lat to nie zaawansowany projekt NASA którego już nie można poprawić lub naprawić,więc przy odpowiedniej wiedzy,doświadczeniu i tym całym zapleczu środków do zastosowania niejednokrotnie lepszych niż kiedyś  można dobrze odbudować taką starą budę. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie na takie podejście do tematu jest jak najbardziej pozytywne.

Wolę rzecz dobrze naprawianą , niż rzecz źle eksploatowaną i sprzedającym bajerantem !  

 

 

:ok:

 

 

 a Ty brniesz dalej. :niewiem:

 

Czekamy na nowe rewelacje :tuptup:  :ee:   Proponuję dla odmiany teraz wstrząsnąć ale nie mieszać. Czy może na odwrót :look:  :hmm:  :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wkleję, ale widziałem na żywo, że robota idzie do przodu, ściana przednia jest już wyszlifowana i gotowa do malowania podkładem co nastąpi chyba dzisiaj z tego co mówił Andrzej.

 

Plac też jest już pełen i nowych sprzętów ma na razie tam nie przybywać.

 

P.S Commander - Twoja przyczepa też już u Andrzeja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie     nie  poganiać    :nono:

 

post-2830-0-93659200-1450207121_thumb.jpg

 

post-2830-0-60758100-1450207194_thumb.jpg

 

post-2830-0-50504000-1450207237_thumb.jpg

post-2830-0-87222800-1450207218_thumb.jpg

post-2830-0-11441400-1450207268_thumb.jpg


Ludzie... idźcie szukać zielonego drzewka potocznie zwanego choinką... może świeżego powietrza złapiecie z korzyścią dla siebie i innych.

Andrzej wklej coś wreszcie nowego (albo Ty Kajtek).

 

Specjalnie   dla  Ciebie 

 

post-2830-0-03272800-1450207522_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie spodziewałem się, że da radę tak ładnie ten przód odtworzyć, na przyczepie będzie wyglądać fajnie.

 

Jak fabrycznie, albo i lepiej  :nono:

 

 

Jaką piekną przyczepkę masz na haku :] .

 

A na jakim pięknym placu stoi  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.