Skocz do zawartości

Karawaningowe (i nie tylko) artykuły i ciekawostki znalezione w sieci


BJoe

Rekomendowane odpowiedzi

Też widziałem, powiem Tobie że odważnie. W życiu bym nie pozostawił mojej przyczepy gdzieś przy ulicy w obcym kraju… nie wierzę że nie mógł znaleźć jakiegoś parkingu dla przyczep lub coś podobnego. Nawet mógł się dogadać i może mogłaby zostać na kempingu. Dla mnie masakra. Ale jak się ma zachcianki na wynajęcie mieszkanka za 8k miesięcznie żeby sobie „pomieszkać” w Hiszpanii to w sumie się nie dziwię temu podejściu. Ale nie oceniajmy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś mówił na filmiku, że nie kupuje AC bo ubezpieczalnie to zło.....troche mi Go szkoda bo pewnie sprawcy nie ma i będzie musiał zapłacić z własnej kieszeni i szukac dobrego warsztatu...a to stres, bariera językowa... po perypetiach z autem, zmęczeniu widzami YT to chłop nie ma dobrego czasu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, jacek00 napisał(a):

Ciekawe czy jest sprawca i ciekawe czy Kiki ma AC, bo jak nie ma sprawcy i nie ma AC to może być kiepsko

Z tego co mi się kojarzy jak mu w ElCampie uszkodziła się ściana właśnie ta lewa po nawałnicach to mówił, że nie ma AC ani na auto ani na przyczepę, bo to strata kasy....Może być nieciekawie. Ogólnie to mi to nie do końca wygląda na wypadem, możliwe, że ktoś chciał specjalnie uszkodzić. Zobaczcie oponę - jakby ktoś zrobił nożem przecięcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, borek6 napisał(a):

Też widziałem, powiem Tobie że odważnie. W życiu bym nie pozostawił mojej przyczepy gdzieś przy ulicy w obcym kraju… nie wierzę że nie mógł znaleźć jakiegoś parkingu dla przyczep lub coś podobnego. Nawet mógł się dogadać i może mogłaby zostać na kempingu. Dla mnie masakra. Ale jak się ma zachcianki na wynajęcie mieszkanka za 8k miesięcznie żeby sobie „pomieszkać” w Hiszpanii to w sumie się nie dziwię temu podejściu. Ale nie oceniajmy https://emoji.tapatalk-cdn.com/emoji57.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Też jestem tego samego zdania, że w krajach typu hiszpania/włochy jest dużo parkingów na zimowanie przyczep. Wystarczyło poszukać nawet 200km od miejsca gdzie to mieszkanie znaleźli. Ale pewnie nie oceniajmy tylko wyciągajmy wnioski z błędów innych, zeby samemu ich nie popełnić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladajac ostatni filmik i widzac tego "Szorta" samo sie cisnie na usta "Uwazaj, o co prosisz, bo mozesz to dostac". Ale faktycznie zostawiac tak przyczepe na ulicy, prosil sie o nieszczescie. Wielka szkoda Kikiego, ale poradzi sobie w ten czy inny sposob. Jedynie podrozy przyczepa w najblizszych miesiacach bedzie mniej, no chyba ze wypozyczy cos innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, borek6 napisał(a):

Też widziałem, powiem Tobie że odważnie. W życiu bym nie pozostawił mojej przyczepy gdzieś przy ulicy w obcym kraju… nie wierzę że nie mógł znaleźć jakiegoś parkingu dla przyczep lub coś podobnego. Nawet mógł się dogadać i może mogłaby zostać na kempingu. Dla mnie masakra. Ale jak się ma zachcianki na wynajęcie mieszkanka za 8k miesięcznie żeby sobie „pomieszkać” w Hiszpanii to w sumie się nie dziwię temu podejściu. Ale nie oceniajmy https://emoji.tapatalk-cdn.com/emoji57.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie oceniajmy ? haha Przecież ty już to zrobiłeś, dobry jesteś gość , 8k boli co ??? Ale zawiść....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oceniajmy ? haha Przecież ty już to zrobiłeś, dobry jesteś gość , 8k boli co ??? Ale zawiść....

Absolutnie nie boli, dziwię się po prostu niektórym zachowaniom ale nie o tym jest ten temat. Każdy żyje jak chce i robi co chce, ale skoro jest ktoś medialnym wrzuca to w internet to każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie na temat pewnych zachowań, i tyle


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8k za 120 metrowy dom z dostępem do basenu to chyba nie są jakieś absurdalne koszty. U nas pewnie cenowo byłoby podobnie

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy się tylko domyślać, a wiemy Tyle na ile sam Kamil i jego duma mu pozwala.
Jeśli Kamil zna godzinę o której się to wydarzyło (mówi że dziś o szóstej) to albo był na miejscu, albo był w stanie wywnioskować z jakiegoś nagrania co się stało i kiedy. Mieszka od tego miejsca chyba na tyle daleko, że nie usłyszał by, jak by coś się stało. 

Na tle reszt influ, Kamil to dobry chłopak i swój rozum ma. A swój rozum to jak swoje buty. Zawsze to wygodniej i dalej zajdziesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, szkoda. Nie oceniajmy. Miał prawo wynająć dom, za pobyt na jakimś wyczesanym kempie też by zapłacił, może szkoda że poskąpił na jakiś normalny parking (i jak widać takie zostawiene kloca na ulicy nie było mile widziane, i osobistycznie się nie dziwię, choćby było wolno [było to dozwolone]).

Miał prawo nie płacić składek, przyjmując na siebie ryzyko wystąpienia szkody. Poniekąd przez kilka lat niepłacenia składek AC (przypuszczam tylko, że cepa na DG, więc skladka niemała) zebrał sie własny fundusz na naprawę ew. szkody (bo de facto tak też działa ubezpieczenie, tylko z udziałem więcej niż jednej osoby - ze składek opłaca się szkody, tu można powiedzieć, że z kwot, których nie wydał, a zapłaciłby jako składki, też zbiera się jakaś pula środków, któą można przeznaczyć na naprawę).

Z drugiej strony patrząc o co chodzi z vlogami Kikiego, i czego on sam nie ukrywa, choćby niespodziewany i niezbyt przyjemny, ale jest nośny kontent, będą filmy (szkoda, dochodzenie kto i kiedy, i to za granicą, potem co dalej, naprawa - teraz wrzuta "na gorąco"), będzie oglądalność, i przeciez o to w gruncie rzeczy chodzi. 2/3 widowni kolejną relację z wyjazdu by sobie odpuściła, ale czegoś takiego raczej nie. 

Więc wbrew pozorom, "się kręci", i częściowo nawet ta szkoda ma szansę się przynajmniej w części pokryć z tego źródła. 

A że każdej uszkodzonej przyczepy żal, to żal. Żal "dziaby" w każdej budce, Kikiego też.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, czyś napisał(a):

EPoniekąd przez kilka lat niepłacenia składek AC (przypuszczam tylko, że cepa na DG, więc skladka niemała) zebrał sie własny fundusz na naprawę ew. szkody (bo de facto tak też działa ubezpieczenie, tylko z udziałem więcej niż jednej osoby - ze składek opłaca się szkody, tu można powiedzieć, że z kwot, których nie wydał, a zapłaciłby jako składki, też zbiera się jakaś pula środków, któą można przeznaczyć na naprawę).

Jego Adria ma 3-4 lata...to te "oszczędności" na nie płaceniu AC to max 15k zł.... więc co sobie za to naprawi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Sebeb napisał(a):

Jego Adria ma 3-4 lata...to te "oszczędności" na nie płaceniu AC to max 15k zł.... więc co sobie za to naprawi ?

Pojadę klasykiem, od kiedy zobaczyłem na jego kanale cięcie gumówką kołnierza butli z propanem bo nie chciała mu wejść do angielki - stwierdziłem, że jego największym wrogiem jest on sam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.