Skocz do zawartości

Karawaningowe (i nie tylko) artykuły i ciekawostki znalezione w sieci


BJoe

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Zulos napisał:

Siem powinienem obrazić za takie sugestie...:foch:

Nie taki był cel :hehe:

Może się narażę, ale ja raczej popieram tą metodę. Jak jeszcze zamontować sterowanie, by się kropelkowanie odpalało tylko w czasie jazdy, to już full wypas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mandrol napisał:

A jak nazwać tego, co spuszcza do wagi ITD?  Pawłem od @pawel1966 :lol:

Wybacz Paweł- nie mogłem się powstrzymać 

No kurde dajcie mi już spokój dobra????:):) raz mi się zdarzyło jak jeszcze nie miałem Via Tolla - Teraz jeżdżę już z Viatollem więc zakodowałem co to ITD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, lbuster napisał:

Nie taki był cel :hehe:

Może się narażę, ale ja raczej popieram tą metodę. Jak jeszcze zamontować sterowanie, by się kropelkowanie odpalało tylko w czasie jazdy, to już full wypas.

I sterowanie wydajnością opróżniania z kabiny. Jak leje deszcz to można bardziej odkręcić. Z tył jadący i tak się nie połapie co mu chlapie na szybę. A jaka radocha jak można ukarać takiego co za blisko podjeżdża.  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę wszystkim co na tory spadało...idąc na grzyby przez tory w lesie można się było mocno zdziwić.

Dlatego podkłady wyglądają na tak dobrze zakonserwowane  :-))))

A swoją drogą jak się ma np 30 litrów wody z odrobiną mydła do tysięcy litrów lanych z miast i fabryk oraz pól....tak ,tak z pól prosto do rzek ?

Podkreślam ,że woda nieco szara to nie to samo zawartość kota !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Jarosław69 napisał:

Przypomnę wszystkim co na tory spadało...

Kiedyś czytałem o piekle ludzi, którzy dom mieli pod wiaduktem kolejowym. Pytanie do podróżujących koleją: czy w toalecie wciąż są informacje, że zabrania się używać podczas postoju na stacji? :) Ja nie wiem, bo koleją podróżowałem bardzo dawno temu (pesel mam stary).  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Jarosław69 napisał:

Przypomnę wszystkim co na tory spadało...idąc na grzyby przez tory w lesie można się było mocno zdziwić.

Dlatego podkłady wyglądają na tak dobrze zakonserwowane  :-))))

A swoją drogą jak się ma np 30 litrów wody z odrobiną mydła do tysięcy litrów lanych z miast i fabryk oraz pól....tak ,tak z pól prosto do rzek ?

Podkreślam ,że woda nieco szara to nie to samo zawartość kota !

Cicho? nie psuj zabawy. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metoda kropelkowa nie byłaby może i taka głupia, ale pasowałby do niej jeszcze rozdrabniacz (młynek), bo jak tak woda się wykropi to pozostałe treści mogą zaczopować układ?

Pomysł ze sterowaniem szybkością przepływu jest przedni - najlepiej automatyka pogodowa plus jakiś skaner rodzaju powierzchni - jak szuter to można lać więcej bo chłonie lepiej, a jak asfalt to mniej i wzrost dozowania wraz ze wzrostem prędkości i wilgotności drogi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.