Skocz do zawartości

Karawaningowe (i nie tylko) artykuły i ciekawostki znalezione w sieci


BJoe

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.04.2021 o 09:08, witus napisał:

I ten brak ludzi wszędzie ... oglądam ich vlogi wstecz i nadziwić się nie mogę.

Bez przesady ,daleko nie trzeba, Grecja. Jeden z wyjazdów - to tylko niektóre miejsca. Moim zdaniem nadaje się też do tematu "kamper czy przyczepa", ale kto co lubi. Ja lubię max 3 dni w jednym miejscu.

edytowane: To było 3 tygodnie od 8 lipca, więc środek sezonu

BNJO0593.JPG

DJI_0005.JPG

DJI_0057.JPG

DSC_7597.JPG

DSC_7622.JPG

DSC_7813.JPG

DSC_7988.JPG

DSC_8148.JPG

DSC_8207.JPG

DSC_9779.jpg

DSC_9825.jpg

 

kolejna plaza.JPG

DSC_7886.JPG

Edytowane przez MazurR (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, żeby nie było... że pusto. . Zdjęcia wybrane takie  bez uczestników , podróż w cztery osoby córka 17lat i syn 15 lat, więc prawie dorosła rodzina pełną parą. Oczywiście do mnie nie przemawia że kamper ciasny bo kamper czy też przyczepa służy moim zdaniem TYLKO do spania. Inaczej nie ma różnicy czy siedzisz w kamperze/przyczepie pod domem czy 1000km dalej :)

Chyba robię off topic , ale to wina tego że zostaliśmy w domu na majówkę, Nasza majówka rozpocznie się dopiero w  czwartek 6 maja ?

Edytowane przez MazurR (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, MazurR napisał:

Oczywiście, żeby nie było... że pusto. . Zdjęcia wybrane takie  bez uczestników , podróż w cztery osoby córka 17lat i syn 15 lat, więc prawie dorosła rodzina pełną parą. Oczywiście do mnie nie przemawia że kamper ciasny bo kamper czy też przyczepa służy moim zdaniem TYLKO do spania. Inaczej nie ma różnicy czy siedzisz w kamperze/przyczepie pod domem czy 1000km dalej :)

Chyba robię off topic , ale to wina tego że zostaliśmy w domu na majówkę, Nasza majówka rozpocznie się dopiero w  czwartek 6 maja ?

Grecja to wiadomo, stany camperem są dla mnie bardziej egzotyczne ... dlatego się ekscytowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepa jechała jako jedyna prawidłowo - prawą stroną.?

A tak na poważnie to się zastanawiam nad nogą motocyklisty, czy cała. Kufer urwało.

Czy linka zabezpieczająca zrywa się tak łatwo, że nie widać nawet żadnego szarpnięcia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Piotrekm13 napisał:

Przyczepa jechała jako jedyna prawidłowo - prawą stroną.?

A tak na poważnie to się zastanawiam nad nogą motocyklisty, czy cała. Kufer urwało.

Czy linka zabezpieczająca zrywa się tak łatwo, że nie widać nawet żadnego szarpnięcia? 

Wg mnie urwał się cały hak w aucie dlatego nie było żadnej reakcji po stronie przyczepy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, jacek00 napisał:

Wg mnie urwał się cały hak w aucie dlatego nie było żadnej reakcji po stronie przyczepy. 

Albo zaczep był nie zapięty a tylko położony na kulę haka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale widać, że ręczny nie zaciągnięty:

image.thumb.png.092457cc08f1c9516e82228282518e97.png

Linka się za szybko zerwała czy nie była założona? Budka dość świeża ;) 

Smutne, ale i tak dobrze, że raczej nikomu się nic nie stało.

1 godzinę temu, jacek00 napisał:

Wg mnie urwał się cały hak w aucie dlatego nie było żadnej reakcji po stronie przyczepy. 

To by było go widać w zaczepie. Przyglądałem się i raczej go tam nie było. Na filmie nie widać, czy został w samochodzie:

image.png.70576563c1dfa9caf785babb16a2a7ae.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.